דרוש מידע מבצעים על עגלת דונה

יערי

משתמש מקצוען
אשמח למידע מתי הזמנים שיש מבצעים בשילב על עגלת דינה, ואם שווה לחכות לזה.
וכן האם יש מבצעים ללקוחות בנק הפועלים וכדומה.
תודה

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
תודה
שמעתי שדרך מאוחדת אפשר לקבל הנחות על הסלקל של דונה
לא אימתתי את השמועה אולי שווה לברר ולעבור קופה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

1978

משתמש פעיל
תודה
בנובמבר ודצמבר יש הנחות.
יש לי דונה מרוצה ++. ממליצה לקנות (אפילו שאין לי רכב)....

k1234

משתמש פעיל
היה בשופינג IL הנחה ממש שווה בשילב אולי כדאי לחכות
ואם יש למישהי מידע על ההנחה במאוחדת אשמח לשמוע

גוגו

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הורסים את הגב של התינוק
ממש לא
רופאת ילדים אמרה לי שאין שום מניעה להניח תינוק בגיל הזה כל היום בסלקל, זו אותה תנוחה כמו שהוא רגיל אליה, ואדרבא זה נוח להם יותר, ולבעלי ריפלוקס זה אפילו מומלץ...
ואין לי דונה...

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
סלקל דונה פלוס (Doona Plus) פופולארי מאד בישראל ובעולם מעצם הדואליות שלו והיכולת שלו לשמש במקביל גם כסלקל וגם כעגלה לחודשי החיים הראשונים של התינוק. מדובר בשילוב מנצח להורים שנמצאים בתנועה במהלך היום, בין אם בנסיעה ברכב או בתחבורה ציבורית. בשנים האחרונות הדונה השתפר מאד מבחינת בטיחות ומקבל ציונים גבוהים במבחני ריסוק בתקנים שונים בעולם. עם זאת, יש לקחת בחשבון את נושא זווית הישיבה – שלא כמו בעגלה עם "אמבטיה", על פי רוב, יש לצמצם את זמן הישיבה הרצוף בסלקל.

--------

כמה זמן התינוק יוכל לשבת במושב התינוק שלהם?
שאלה אחת שאנו נשאלים עליה לעתים קרובות היא כמה פעמים במהלך נסיעה צריך לעצור ולתת לתינוק הפסקה מישיבה בסלקל. ככלל, תינוקות בני יום רצוי שלא ישבו בסלקל יותר מ- 45 דקות; תינוקות מבוגרים לא יותר משעה וחצי, וזאת כדי למנוע מהם ישיבה ממושכת באותה תנוחה, כשהשרירים שלהם לא מפותחים עדיין. אם אינכם בטוחים לגבי מצב התינוק שלכם ספציפית – רצוי להתייעץ עם המיילדת או רופא הילדים

--------

מחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת בריסטול בבריטניה על ידי ד"ר פיטר פלמינג, בחן את הנושא בקרב 40 תינוקות קטנים. מהמחקר התברר, כי בנסיעה שארכה יותר מ-30 דקות התגלו בקרב חלק מהתינוקות שהוסעו בסלקל קשיים בנשימה וירידה בכמות החמצן בדם.

תופעה זו נובעת בעיקר מ"צניחת" הראש בקרב תינוקות בני יומם כאשר הם ישובים בכסא בטיחות או בסלקל. דבר הסוגר להם את קנה הנשימה ומקשה עליה. יש לציין, שככל שהתינוק גדול ובוגר יותר כך זמן הנסיעה האפשרי מתארך.

--------

וזה רק בכמה אתרים ראשונים שמצאתי, לא כולל ארגון בטרם שאני יודעת שגם הם לא ממליצים על ישיבה ממושכת ואף ממליצים לעצור ולהוציא את התינוק מהסלקל לכמה רגעים בנסיעות ארוכות.

ונכון, לתינוקות עם ריפלוקס באמת מומלץ שהראש יהיה יותר גבוהה מהרגליים אבל לא בצורה שהצוואר מתקפל.
כדאי להרים את המזרון בעגלה/עריסה באמצעות כרית או שמיכה מקופלת מתחת למזרון כך שמזרון נמצא בשיפוע.
עוזר גם לריפלוקס וגם לגודש באף וקושי בנשימה בעקבות צינון.

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מוכרת עגלת דונה במצב מצוין, היה בשימוש פחות משנה, גגון בצבע ורוד. מקורי משילב. לפרטים:
055-6629348

קבצים מצורפים

• דונה2.jpeg
    דונה2.jpeg
    KB 94.1 · צפיות: 36

חמחם

משתמש מקצוען
דונה נוחה למי שיש רכב
לכל האחרות - זה רק בשביל הסטייל.

נעמה CPA

משתמש מקצוען
אני קניתי ביד 2
הכל כביס נראה חדש
ומרוצה מאוד מאוד! (יש רכב)

חסידויסית

משתמש מקצוען
פעם פורסם מחקר ביתד שהיום יש להרבה ילדים בעיות בחגורת הכתפיים, כתוצאה מכך שלא שכבו בינקותם בעגלת שכיבה מלאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה