דרוש מידע מבינים במצלמות כנסו רגע!

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
יש לי כרגע מצלמת g7 מארק 3 סך הכל מרוצה אבל לאחרונה הזדמן לי לראות תמונות של מצלמת m200 של קנון וראיתי תמונות ברמה גבוה יותר וחשבתי אולי למכור את המצלמה ולהשתדרג
יש לי 2 שאלות
1 כמה בערך אני יכול לקבל על g7 מארק3 שהיה בשימוש כשנה במצב חדש?
2 האם m200 מתאים לצילום חובבני ללא ידע בכל תכונות המצלמה?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קשה לי לענות על השאלה הראשונה.
אבל לגבי השניה, אישית ניסיתי את הM200 והתאכזבתי מאוד.
הממשק שלה לא מאוד נוח (ענין של טעם אישי).
אם כבר עוברים לסדרת M, אני הייתי ממליץ על הM50ii.
היא מצלמה הרבה יותר נוחה וטובה, ואין הפרש מטורף במחיר.

וסליחה שאני הורס את החגיגה, אבל יש הבדל עצום בין G ל M. סדרת M היא כבר סדרה מקצועית עם עדשות מתחלפות. מה שהופך את הסיפור ליקר משמעותית. אני אישית ממליץ על המצלמות האלה, אבל אם יש תקרה תקציבית הייתי ממליץ לשקול את זה שוב.

אשקלון

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואני יענה על הראשונה - זה כמובן תלוי בהרבה דברים, מה המצב של המצלמה מבחינת אבק, שריטות ועוד פגמים, וכמו כן האם יש לך את כל האביזרים הנלווים כמו תיק נשיאה, סוללה וכו'.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
ואני יענה על הראשונה - זה כמובן תלוי בהרבה דברים, מה המצב של המצלמה מבחינת אבק, שריטות ועוד פגמים, וכמו כן האם יש לך את כל האביזרים הנלווים כמו תיק נשיאה, סוללה וכו'.
המצב של המצלמה חדש!!
עכשיו ששאלת אם יש שריטות שמתי לב לשריטה אחת קטנה על המסך חוץ מזה הנראות שלה היא חדשה כולל מגן סיליקון לגוף המצלמה בסך 100 שח בטריה מטען ונרתיק
וללא שום פגמים ובעיות

אשקלון

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לפי התיאורים הערכה שלי תוכל לקבל על זה 2000-2,200 ש"ח. ייתכן ואני טועה.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אף אחד לא יקנה מצלמה שהייתה בשימוש שנה בכזה מחיר.
אני לא כל כך לחוץ (בגדול אני מרוצה ממנה סך הכל רוצה להשתדרג למצלמה יותר חדה ואיכותית) למכור אותה היום מקסימום אני יחכה חודשיים והמחיר שלה כבר יהיה מעל 5000 בכל החנויות ואז זה יהיה הגיוני למכור ב3100 ש”ח!

ריקי ק.

משתמש מקצוען
אני לא כל כך לחוץ (בגדול אני מרוצה ממנה סך הכל רוצה להשתדרג למצלמה יותר חדה ואיכותית) למכור אותה היום מקסימום אני יחכה חודשיים והמחיר שלה כבר יהיה מעל 5000 בכל החנויות ואז זה יהיה הגיוני למכור ב3100 ש”ח!
נו נו.
בהצלחה.
והמחיר לא יעלה ל5000.
בד"כ נהוג למכור מצלמות יד שניה בחצי מהמחיר שהן נקנו.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אישית הייתי ממליץ על מצלמת CANON M50II , היא הרבה יותר טובה בכל פרמטר מהM200
אם אתה צריך יעוץ מקצועי יותר דבר איתי
שימי - מסטיק הפקות https://mastikpro.com/
מה בערך הטווח מחירים?
האם צריך לקנות בנוסף עדשות (ואם כן איזה מומלץ לצילום חובבני)?

ואשמח אם תוכל לעלות לי קישור למצלמה והעדשה

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האיכות טובה יותר?
קרוב לומר שכן.
לא יודע עם ממש באיכות, אבל אני צילמתי בשתיהם ואני מרוצה יותר מהM50.
לדעתי הביצועים שלה הרבה יותר טובים, וגם במצב ידני, יש לה יותר 'סטופים' בכל הפרמטרים הבסיסיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה