דרוש מידע מבינים בחשבון מים?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא על זה יפול דבר
יש פה צריכה אדירה ביחס לזוג,זה לא תקין..
זוג לחודש מקסימום צריכה זה 80 שקל
אני הייתי חושד לגניבת מים למרות שהשעון לא מראה..
איך בודקים כזה דבר?

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואו!
תבדקי כשאת פותחת את הברז אם זה זז.

בני2

משתמש מקצוען
לא על זה יפול דבר
אם על פי הנתונים 38% מהצריכה זה על הדחת אסלות, ואפשר לחסוך חצי מזה, זה משמעותי, מאוד, במיוחד שהחסכון הוא מהתעריף היקר.
בסוף משלמים לפי מה שהשעון מראה..

בני2

משתמש מקצוען
@prigat כיוון נוסף, זכור לי שדיברו פעם על מדי מים שלא מדדו או לא מדדו מדוייק בכיוון ההפוך [בהפרשי לחצים קורה מצב שמים חוזרים], עד כמה שידוע לי (לא הצלחתי לבדוק את זה) המדים של היום מודדים גם בכיוון ההפוך ומקזזים.
בכל מקרה אפשר לפתור את זה בקלות ע"י התקנת שסתום אל-חוזר,(עדיף לפני השעון), זה יכול לפתור את התעלומה.

נערך לאחרונה ב:

הגולם החולם

משתמש מקצוען
לא על זה יפול דבר
יש פה צריכה אדירה ביחס לזוג,זה לא תקין..
זוג לחודש מקסימום צריכה זה 80 שקל
80 זה ממוצע לא מקסימום
אבל כן, זה יותר באזור המאה מזור החמש מאות....

קרעפט

משתמש מקצוען
אולי במכונת כביסה/מדיח יש נזילה פנימית שעוברת לאיטה את כל התהליך נניח שהשסתום לא נעול לגמרי יש טפטוף פנימי שזוחל במכונה עד לניקוז.
אפשר לייבש את איזור כניסת המים ולראות אם יש איזה שינוי.

RachelMe

משתמש מקצוען
יש למישהו רעיון מה הסיבה לחשבון כזה?
(מה שמופיע החלפה - זה החלפה של המד מים, מה שלא עזר:( )

צפה בקובץ המצורף 1662289

צפה בקובץ המצורף 1662288
לא מבינה בזה הרבה אבל נראה שרוב גדול של הצריכה היא באמת לא מהמונה הדירתי שלכם אלא מהמונה הראשי, לא?
זו כנראה צרה משותפת לכל השכנים, תבדקו איתם.

בני2

משתמש מקצוען
לא מבינה בזה הרבה אבל נראה שרוב גדול של הצריכה היא באמת לא מהמונה הדירתי שלכם אלא מהמונה הראשי, לא?
זו כנראה צרה משותפת לכל השכנים, תבדקו איתם.
במונה הראשי לא משלמים לפי 'צריכה' אלא לפי הפרש צריכה, כלומר רק אם נמצא חריגה בין הנתונים של כל השעונים בבנין למד הראשי זה ההפרש צריכה ועל זה משלמים, אצלה היא משלמת על 46 קוב שנמדדו בשעון שלה, מה ששולל גם נזילה או גניבה מהקו מים הראשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה