מבט ליפו

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ענק

קודם כל אין לי מילים......................:eek:
גם אם אני אכתוב "יפיפה" או "מדהים" זה לא מביע את מה שאני באמת חושבת על זה :confused:

דעתי היא שזה אומנות ממש ולא בזבוז בכלל לצייר דבר כזה. להפך! רק ככה לומדים! רק אחרי שמציירים ככה אז קל הרבה יותר ללכת ללמוד ולהבין איך לצייר כמו שצריך את כל הדברים המופשטים\דימיוניים וכו' (ומי כמוני אוהב את זה).
נכון, אפשר לצייר ולצבוע נחמד דברים פשוטים גם בלי לדעת לצייר ככה...אבל בשביל לעשות את זה כמו שצריך, כדאי לעבור את השלב הזה של ראליסטי ועוד יותר מזה.
להשיג כמה שיותר ידע בציור זה אף פעם לא בזבוז.
והלואי וקצת מהכישרון וההתמסרות לציור שלך "ינחת" עליי :rolleyes:
חוץ מזה "על טעם ועל ריח אין להתווכח" ואם זה מה שאת אוהבת... :p
תמשיכי בשלך :)

וסליחה אם פגעתי בדעת מישהו...זאת הדעה שלי :rolleyes:

מחכה לראות עוד. תודה המורה לאה ;)

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אריאלה+;695637:
קודם כל אין לי מילים......................:eek:
גם אם אני אכתוב "יפיפה" או "מדהים" זה לא מביע את מה שאני באמת חושבת על זה :confused:

דעתי היא שזה אומנות ממש ולא בזבוז בכלל לצייר דבר כזה. להפך! רק ככה לומדים! רק אחרי שמציירים ככה אז קל הרבה יותר ללכת ללמוד ולהבין איך לצייר כמו שצריך את כל הדברים המופשטים\דימיוניים וכו' (ומי כמוני אוהב את זה).
נכון, אפשר לצייר ולצבוע נחמד דברים פשוטים גם בלי לדעת לצייר ככה...אבל בשביל לעשות את זה כמו שצריך, כדאי לעבור את השלב הזה של ראליסטי ועוד יותר מזה.
להשיג כמה שיותר ידע בציור זה אף פעם לא בזבוז.
והלואי וקצת מהכישרון וההתמסרות לציור שלך "ינחת" עליי :rolleyes:
חוץ מזה "על טעם ועל ריח אין להתווכח" ואם זה מה שאת אוהבת... :p
תמשיכי בשלך :)

וסליחה אם פגעתי בדעת מישהו...זאת הדעה שלי :rolleyes:

מחכה לראות עוד. תודה המורה לאה ;)

תודה, עם כזה פירגון מי צריך יותר?
מחכה לראות גם את הציורים הנהדרים שלך,
ו"המורה לאה" כבר לא מורה, רק לאה...:);)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה