מבטוחי קופת חולים כללית? חשוב לי לשמוע דעתכם

ברמה

משתמש רשום
הפקות ואירועים
מה שאני יכולה להגיד שלכללית יש מנהל קשרי קהילה תותח
אחד בשם חזקי פקשר
נותן שירות אדיב, הוא זמין ופותר מיד כל בעיה

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה שאני יכולה להגיד שלכללית יש מנהל קשרי קהילה תותח
אחד בשם חזקי פקשר
נותן שירות אדיב, הוא זמין ופותר מיד כל בעיה
אפשר את הטלפון שלו?

שרית100

משתמש מקצוען
אני בכללית ומרוצה מאוד
לא יודעת להשוות כי לא הייתי במאוחדת
אבל יש זמינות וגמישות ושירות והחזרים - ב"ה תמיד היה לי מה שרציתי.

לגבי מרכז בריאות האישה ראיתי מניסיון שעדיף לי להתרחק לסניף כמו רמת אשכול שהוא גדול, ויש לי תמיד מה שאני צריכה
מאשר ליד הבית עם מזכירה אחת כמו שתיארת

ככר השוק

משתמש מקצוען
אנחנו בכללית. מאד תלוי בסניף וברופא. עברנו סניף בשביל רופא ילדים צעיר, עונה במייל תוך דקות, כל התקשורת שלי איתו מקוונת ומהירה מאד.
רופאת המשפחה שלי לא עובדת כל כך עם מייל וזה באמת לוקח יותר זמן. אבל המזכירות כן עונות במייל.
בריאות האישה בירמיהו. מעולה שם.
ולדברים רציניים יותר קבלנו מענה טוב בהדסה ושע"צ.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אולי יש למישהו עצה?
עברתי לכללית רק עם ילד אחד למטרה מסוימת- להחזרים על ריפוי בעיסוק במכון מאד מסוים בעיר שלי.
ומייד שעברתי שכנעו אותי לשלוח אותו לשחיה 10 שיעורים במחיר מוזל מאד.
מה שקרה שהשיעורים של השחיה נחשבים גם קשורים להתפתחות הילד
ובעצם בסוף השנה לא קיבלתי החזרים כמה חודשים על ריפוי בעיסוק כי נגמר לי סך הטיפולים לשנה...
משהו כזה..
תכלס , אם הייתי יודעת שזה מוריד לי , לא הייתי שולחת לשחיה, או משלמת מלא. מאשר משלמת ריםוי בעיסוק יקר מאד!
יש מה לעשות??

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
עוד חסרונונת שלא כתבתי: מדגישה (יכול להיות) שזה רק בעיר שלי
1. המרפאת שיניים זוועה
אין תורים רק עוד חודשיים במקרה הטוב וזה רק לרופאים ערבים(לי זה פחות התאים)
גם כשמגיע התור חיכיתי למעלה משעה(מי ישלם על הבייביסיטר?)
לא טרחו לעדכן שהרופא לא מגיע היום וסתם הגעתי. (במאוחדת המזכירות עושות עבודת קודש ומתקשרות לכל אחד להזכיר את התור ,לעדכן שהרופא לא מגיע)
2.הצוות (לא כולל הרופאים)חלקו הגדול לא חרדי: האחיות, המזכירות,הדוגמות. במאוחדת האחיות וכל הצוות חרדי וזה מדהים
3.בבדיקות דם בבוקר בשעות העמוסות בין 7-8 יש דוגמת אחת במקרה הטוב 2 , וזה מעצבן לאחר לעבודה בגלל זה. במאוחדת יש 3 ובעומס 4
4.יש תחום מסוים שהם לא משקיעים בו בכלל(עם כמה שהתיעצתי אמרו לי לברוח מהר). במאוחדת מפותח מאוד התחום
מעניין עם מי יש לדבר בענין
כי חבל. כמה חברות ששאלו אותו לא המלצתי בכלל

מירי72558

משתמש פעיל
במרכז בריאות האישה בכללית בירמיהו יש אחיות ומנהלת מרפאה מקסימה.
לגבי התורים למזכירה אכן - בעיה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה