מבחן בלוגיקה-האם לבטל הרשמה? דחוף!!!

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני אמורה להבחן ביום חמישי בקורס לוגיקה למדמ"ח של האו"פ, אממה שלא למדתי אותו כל הסמסטר (רק הגשתי מטלות...) והיום הוא היום האחרון לביטול הרשמה למבחן.

יש פה מישהו/י שנבחן/נה בקורס במבחן בית עם מערכת תומקס ויודע/ת לומר לי אם שווה לקחת סיכון ולגשת כשמחר נניח אני אתרגל כמה מבחנים...
ואני שואפת לציון גבוה מעל 90 (רצוי מעל 95), יש סיכוי?

תודה!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא עשיתי את הקורס הספציפי אבל ברוב הקורסים זה לא ממש אפשרי ללמוד רק יום-יומיים ולקבל מעל 90.
(ייתכן והקורס הזה ספציפית שונה, אבל מניסיוני ברוב הקורסים זה ממש לא אפשרי גם למוכשרים)

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כבר התחלתי ללמוד שבוע שעבר אבל לא תרגלתי מבחנים

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
UP

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לא לגשת לבחינה, ואז זה לא נחשב לך כמועד ונשאר לך שני מועדים לבחינה
זה מבזבז לך הרשמה לבחינה, כלומר אם ח"ו תצטרכי מועד ב תצטרכי לשלם על רישום לבחינה כי נרשמת כבר פעמיים לבחינה

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אפשר לא לגשת לבחינה, ואז זה לא נחשב לך כמועד ונשאר לך שני מועדים לבחינה
זה מבזבז לך הרשמה לבחינה, כלומר אם ח"ו תצטרכי מועד ב תצטרכי לשלם על רישום לבחינה כי נרשמת כבר פעמיים לבחינה
כן את זה אני יודעת. השאלה היא לגבי הקורס הספציפי הזה, מישהו שעשה אותו יודע לומר לי מנסיונו כמה זמן השקיע בקורס הזה?

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא עשיתי

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אני עשיתי לוגיקה למדמ"ח.
לא באונבריסיטה הפתוחה.
זה קורס לא קל, מה שצריך בו זה המון המון תרגול.
אם רק הגשת מטלות (כלומר העתקת...) לא חושבת שיש לך למה לגשת.
אם עשית את המטלות בעצמיך וידעת יש למה לנסות.
אגב אם המבחן מתוכנן להיות אמריקאי הקושי שלו רק עולה, מבחן פתוח כולל ברובו הוכחות ובדרך כלל יותר קל.

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
את המטלות לא ממש העתקתי, כלומר נעזרתי במטלות ממגה אבל היה צריך לשכתב אותן בהתאם לנתונים ודי הבנתי מה שעשיתי.

המבחן הוא מבחן פתוח

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
את המטלות לא ממש העתקתי, כלומר נעזרתי במטלות ממגה אבל היה צריך לשכתב אותן בהתאם לנתונים ודי הבנתי מה שעשיתי.

המבחן הוא מבחן פתוח
יש לך מבחן פתוח לדוגמא להסתכל?
אם את רואה שהוא מזכיר את המטלות פחות או יותר ואת מבינה את ההוכחות של מערכות ההיסק, כולל האקסיומות, יודעת להוכיח משפטים וכו' באמצעות מערכת היסק L2, L (זה פחות או יותר החומר פלוס מינוס, אם יש לכם גם גרפים יהיה קצת יותר קשה...) - לדעתי אפשר לשבת על מבחנים לדוג' ולגשת למבחן.
שוב פעם לא למדתי באו"פ לא יודעת איך המבחנים שם.

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שו הדא?
מערכת בחינות אופל הרגילה?
לא
מערכת שמשתלטת על המחשב וחוסמת גישה לכל מה שנמצא על המחשב, בנוסף חייבים להפעיל מצלמה ומיקרופון....

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
למי שלא מכיר את הקורס- השאלה אם לפי מה שכתבו בקישור הזה שווה לקחת סיכון?

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תנסי לפתור מבחנים משנים קודמות
אם את מצליחה אותם בקלות אז יש לך מה לגשת
(למרות שמבחן בית אמור להיות קשה יותר, אז לא בטוח)

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תנסי לפתור מבחנים משנים קודמות
אם את מצליחה אותם בקלות אז יש לך מה לגשת
(למרות שמבחן בית אמור להיות קשה יותר, אז לא בטוח)
עשית את הקורס הזה?

דווקא הבנתי שבשנים קודמות, מאז הקורונה המבחן היה מבחן בית אבל בלי מערכת השגחה כך שלכאורה הוא אמור להיות יותר קל

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עשית את הקורס הזה?

דווקא הבנתי שבשנים קודמות, מאז הקורונה המבחן היה מבחן בית אבל בלי מערכת השגחה כך שלכאורה הוא אמור להיות יותר קל
לא עשיתי אותו
רק שימי לב שאם יש לך מערכת השגחה אז זה כבר פחות קל..(שוב, לא מנסיון אישי)
תנסי לעבור על מבחנים קודמים ולראות מה רמת הידע שלך
או שיש לך אופציה לקבוע מראש למועד ב

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא, אני חייבת לגשת אליו השבוע, אחרת אני אאלץ לדחות אותו לסמסטר הבא שאז הוא יהיה בנוסף לעוד 3 קורסים... בלתי אפשרי בשבילי

אני די מבינה את החומר, בשבילי זה ממש אינטואיטיבי

javaScript

משתמש חדש
במבחן רוצים לראות שאת מבינה מה הולך, בד"כ לא מורידים על פרטים קטנים או אפילו אם טעית קצת, העיקר שרואים שאת מבינה מה את עושה.
אם את אומרת שהחומר איטואיטיבי לך, תנצלי את מחר לעבור על מבחנים, ושיהיה בהצלחה.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
לא
מערכת שמשתלטת על המחשב וחוסמת גישה לכל מה שנמצא על המחשב, בנוסף חייבים להפעיל מצלמה ומיקרופון....
התעוררו אחרי שנתיים...
במבחן רוצים לראות שאת מבינה מה הולך, בד"כ לא מורידים על פרטים קטנים או אפילו אם טעית קצת, העיקר שרואים שאת מבינה מה את עושה.
אם את אומרת שהחומר איטואיטיבי לך, תנצלי את מחר לעבור על מבחנים, ושיהיה בהצלחה.
בפתוחה בדרך כלל ממש לא. וזה תלוי קורסים.
לפי הביקורות בלינק שהבאת זה נראה שבקורס הספציפי הזה זה אכן ככה. אני לא נתקלתי בזה בשום קורס שעשיתי במהלך התואר. (עשיתי מדעים בהדגשת מדעי המחשב)
לא, אני חייבת לגשת אליו השבוע, אחרת אני אאלץ לדחות אותו לסמסטר הבא שאז הוא יהיה בנוסף לעוד 3 קורסים... בלתי אפשרי בשבילי

אני די מבינה את החומר, בשבילי זה ממש אינטואיטיבי
מקסימום תעשי מועד ב שיפור ציון
לפי מה שאת אומרת זה לא נשמע שתזדקקי למועד נוסף. ז"א לא נראה לי שתיכשלי בשתי מבחנים.
שווה את הצ'אנס לדעתי.
עשית את הקורס הזה?

מאז הקורונה ומבחני הבית הם מאוד העלו את הרמה של המבחנים ברב הקורסים כי אנשים מעתיקים. בתחילת הקורונה במבחני הבית הראשונים הם עוד לא שינו ממש ועשו מבחנים קלים. אחרי זה כבר היו מבחנים קשים משמעותית. יכול להיות שבגלל שזה מבחני בית עם השגחה וזה משהו חדש באו"פ יחזור על עצמו המצב שעוד כותבים מבחנים בהתאם לרמה הקודמת ואז זה יהיו מבחנים קשים כמו המבחני בית שהיו עד עכשיו.
שוב אני מדברת מהניסיון שלי באו"פ. לא עשיתי את הקורס הזה.

סליחה על ההסטה אבל יש פה כאלה שעשו את הקורס מערכות הפעלה? (20594)

גביע האש

משתמש מקצוען
@*אילה* מה שהכי חשוב לפני מבחן זה התרגול של מבחנים משנים קודמות, אם יש לך הבנה אינטואיטיבית בנושא
(בכל אופן לוגיקה...;))ובהגשת המטלות קיבלת בערך 90,ללא העתקה , הייתי ממליצה לך לתרגל כ10 מבחנים משנת 2021 וכן לגשת
כי הדבר הכי לא מומלץ זה לדחות מבחן....אבל אם אין ברירה ואת מרגישה ממש לא מוכנה, אז-
לפני לוגיקה...;)>>אין ברירה
המון הצלחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה