מאקרוים שהפסיקו לעבוד

ערך רב

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מותקן אצלי במחשב אופיס 2007, ועבד בצורה יפה מאד. אולם בזמן האחרון, כמה מאקרוים שעבדו לפני כן הפסיקו לעבוד, עם תירוצים משונים כמו רמת האבטחה הגבוהה של המאקרו (כאשר באמת הורדתי לרמה הנמוכה ביותר כפי שהמליצו).
מדובר, למשל, במאקרו של הסרת טעמים שלקחתי מהפורום כאן, תוכנת הנקדן של סנופי ואולי עוד.
מה עושים?
הבו עצה הלום!
בתודה מראש

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
להתקין מחדש?!

צמרא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צריכים לדעת איפה נשמרים המאקרוים.

אני עושה הרבה מאקרוים, והי' לא פעם אחת בלבד שפתאום הודע לי וורד שהמאקרוי לא קיים עוד! עד שהבחנתי שרוב המאקרוים נשמרים בתבנית ברירת מחדל של ורד (normal template) הקובץ הזה קיים בתיקיית appdata/roamin/microsost/templates/normal.dotm
ושם נשמרים רוב המאקרוים.
והנה כשקורה איזה תקלה אז ורד כותב template חדש, וכל המקרוים נמחקים! (כתבתי סקריפט קטן השומר עותק מקובץ הזו במקום אחר, ובמקרה שורד דורס הtemplate אני יכול לאחזר קובץ הישן משם)

ע"כ יתכן שאיזה קובץ ששם נשמרים המאקרוים נתקלקל. יש עוד מקומות ששם נשמרים templates ומקרוים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה