עזרה מאפרת ומתסרקת כלה בב"ב- מי אלופת על?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה באשדוד אין כאלו תותחיות?.... מחפשת גם

אבן שלמה

משתמש מקצוען
יש את אלישבע יעקובזון - אלופת העולם!!!!
גם מתסרקת וגם מאפרת - והכל מושלם!!!!
0527115666

expo

משתמש פעיל
איפור דסי גבריאלוב נשאר לי כל החתונה משהו מדהים ונדיר-0524459599
ושער מילכה (כהן)לוי -0587143076

איפור -רחלי מורגנשטרן ואסתי סוקולובסקי-ממליצה על שתיהן מאוד,
מאפרות מעולה ומהמם!!!
אסתי סוקולובסקי ממש ממש טובה,
ולדעתי כשמדובר בכלה אז צריך להשקיע,
יש מאפרות תותחיות בדרום, אני הולכת עליהם למרות שצריך לשלם גם נסיעות אבל הסגנון שם הוא אחר והוא פשוט מדהים,
יש את תהילה גמליאל - תותחית על, אפרה אותי לא אחת, ויש את חיה בוסקילה שגם גומרים עליה את ההלל אני לא ניסיתי חברות שלי כן והיו ממש מרוצות
האיפור בדרום מאוד מאוד עדכני.... יותר טבעי ויותר מדגיש את היופי האישי....

חני בצ

משתמש רשום
אסתי סוקולובסקי מאפרת מדהים, הכל נשאר עמיד וגם לא התפורר כמו שאני רואה על הרבה כלות.
נראה לי שקצת יותר יקרה מהממוצע, אבל שווה לגמרי

נעמי ק.

משתמש חדש
נחמי הניג מאפרת מקצועית ומאפרת מושלם!!!!
נחמדה ונעימה מאוד ואיפרה אותנו כל אחת לפי הסגנון שרצתה.
קיבלנו מלאאאא מחמאות.
0527165540 מאפרת בבני ברק

Dassy R

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה הטלפון של מרים וייס
מאפרת ומתסרקת?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אם עדיין לא הסתדרתם:

ציפי מילר - 052-716-5599 - מאפרת וקוסמטיקאית
AIorK4xDEcA62QCTCY6xmWGl1MLUYMSTb8nZ8XCRR5WcIz-y7-IU0lMNpzCcrgkvd1d3yva1IlBz43Y

saralulu

משתמש מקצוען
רק מעדכנת אתכן שאני השקעתי לחתונה שלי ולקחתי מאפרת שהמליצו לי עליה מאד והתאכזבתי קשות... האיפור לא החזיק וכל ההינומה התמלאה במייקאפ וחוץ מזה גם באף ירד שזה ממש מדד מבחינתי! לחתונה של אחי לקחתי מאפרת שאיפרה אותי מדהים ומושקע והכל שרד כולל האף! קיבלתי אינסוף מחמאות!!!
מאחלת לכן שכשאתן לוקחות מישהי מומלצת שלא תתאכזבנה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה