מאמר על זלדה ומשוררות בימינו- יש דבר כזה?

חסיה בן זכאי

משתמש רשום
שלום לכולם, אני כותבת בין השאר כתבות בעלון 'בקרוב אליך' לאחרונה קבלתי משימה לכתוב על זלדה. המפגש עם דמותה היה עמוק משמח ומטלטל. זלדה היתה דמות מרשימה אמונית שלא מוותרת על קוצו של יוד ומשוררת בהווית חייה. זה עורר אותי מבפנים והעלה לי מבפנוכו את הווית המשוררת שבי. האם יש בעולמינו איזה מקום שבו אפשר לפרסם שירה? האם יש קבוצה של משוררות על טהרת היהדות? זה סוג של כישרון שצריכים אותו?
אשמח לשמוע תגובות
האמת שאם יש משהו של גברים בנושא אשמח לשמוע עבור בעלי

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שלום לכולם, אני כותבת בין השאר כתבות בעלון 'בקרוב אליך' לאחרונה קבלתי משימה לכתוב על זלדה. המפגש עם דמותה היה עמוק משמח ומטלטל. זלדה היתה דמות מרשימה אמונית שלא מוותרת על קוצו של יוד ומשוררת בהווית חייה. זה עורר אותי מבפנים והעלה לי מבפנוכו את הווית המשוררת שבי. האם יש בעולמינו איזה מקום שבו אפשר לפרסם שירה? האם יש קבוצה של משוררות על טהרת היהדות? זה סוג של כישרון שצריכים אותו?
אשמח לשמוע תגובות
האמת שאם יש משהו של גברים בנושא אשמח לשמוע עבור בעלי
דבורי רנד פרסמה כתבה בנושא במגזין בתוך המשפחה וציינה קבוצה של משוררות המפרסמת עלון.
@dvory יקרה תוכלי לסייע?

חסיה בן זכאי

משתמש רשום
יישר כח על התגובות תודה כולם! מבררת על הענין. אני אשמח לשמוע גם מדבורי על אותה קבוצת נשים.
מה לגבי קבוצת של גברים יש דבר כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה