מאיפה מתחילים ללמוד JQUERY?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני רוצה להטמיע גלריית JQ באתר שלי, אבל אין לי מושג קלוש איך עושים זאת, והגלריות הרגילות של ה- HTML מוגבלות מדי למה שאני רוצה.
גם פלאש לא נראה לי.
אודה למי שיוכל לעזור - אם יש אתר שמסביר או מלמד אשמח מאד.

תודה מראש

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
באינטרנט ישראל יש כמה מאמרים טובים להתחלה
השאלה מה הנסיון שלך עם ג'אווה סקריפט

בעקרון להטמיע גלריה זה דבר פשוט

יש צורך לשים אובייקט שמקושר לקובץ הליבה של JQUERY
[SRC של סקריפט]
אחר כך יש לשים אובייקט מקושר לקובץ הסקריפט של הפלאגין הספציפי
[הסדר הזה ממש חשוב]

כעת יש צורך [במידה וקיים] לשים קישור לקובץ CSS של הגלריה.

ואז להוסיף סקריפט שיופעל כאשר כל האובייקטים ייטענו [DOCUMENT.READY]
ושם לתת את הפקודה של הגלריה [עם הפרמטרים במקרה הצורך] לסלקטור שיקבע על אילו אובייקטי DOM היא תחול.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זהו שאין לי מושג איך עושים את מה שאת קוראת לו "פשוט".
הפשוט הזה מסבך אותי, אז רציתי ללמוד איפה שהוא איך עושים את הפשוט הזה, ואחר כך להמשיך הלאה.

כלומר - אין לי ניסיון בזה כלל וכלל

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה לגבי נסיון בג'אווה סקריפט?
זה הכי חשוב פה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זהו שאין לי
אני רוצה ללמוד להטמיע כאלה דברים באתר.
יש לי יידע ב HTML ו- CSS

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
כל עוד אין לך ידע בסיסי בתיכנות ג'אווה סקריפט, יהיה לך קשה מאד עד בלתי אפשרי להפיק תועלת מJQ

אפשר תמיד לעבוד "כמו תוכי" ולהגיע לאי אלו תוצאות, אך ממש קשה לומר מה תהיה התוצאה הסופית.

הייתי מציע לך לקרוא ולהתנסות קודם כל במספר דברים בסיסיים בג'אווה סקריפט, ואחר כך לנסות לטפל בJQ.

המון הצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה