טיול בחו"ל מאיזה גיל אפשר לעשות דרכון?

Lea100

משתמש פעיל
שלום,
יש לי תינוק בן שבוע (אתמול היה הברית) ואני חייבת להוציא לו דרכון בהקדם כי מתוכננת לי טיסה עוד כחודשיים.
האם אני חייבת להגיע עם ספח שבו הוא מופיע? כי זה בעצמו לוקח זמן..
ניסיתי הבוקר לרשום את שמו באמצעות טופס מקוון וקבלתי הודעה שלא ניתן עדיין, כי לא מופיע עדיין במרשם האוכלוסין (כמה זמן זה בד"כ לוקח?).
מה עושים בפועל כשרוצים לטוס עם תינוק בן חודשיים ? איך אפשר להספיק לסדר את הדרכון עם שלל הבירוקרטיות במדינה?
אשמח לעזרה.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מזל טוב קודם כל, כשאת הולכת למשרד הפנים הם יכולים לסדר את שני הענינים.
(לפני כמה שנים טסתי פעמיים עם תינוקות בני חודשיים אחרי שסידרתי להם 2 דרכונים לא אחד, כך שזה אפשרי)
לפי המצב של התורות היום לא כדאי לחכות לתור מוזמן אלא פשוט ללכת למשרד הפנים עם התינוק ולהיכנס בין התורים.
מקוה שיתחשבו ביולדת ותינוק קטן, אפשר גם לנסות להשיג תור, ב7:30 כל יום נפתחים תורים חדשים.
אולי יש גם מאכערים שמתעסקים, זה אני פחות מכירה.

לא ממש מקורי

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
מכירה אחת שעשו לה דרכון בגיל שבוע ויומיים... [הבעיה היתה התמונה לדרכון- ראש ישר וכו']
נראה לי צריך להגיע עם האישור שנרשמת בביטוח לאומי בבית חולים

חמחם

משתמש מקצוען
לא לחכות
כי לוקח לפחות 6 שבועות עד שמגיע דרכון
אנחנו עשינו דרכון זמני לשנתים
כי לא היו תורים...

Lea100

משתמש פעיל
יש לי תור לעוד שעה. המסמך היחיד שיש לי זה הדף הגדול מהבי"ח עם מספר הזהות שלו וכו'
לא רוצה לטרטר את התינוק סתם.
השאלה אם עדיין לא מופיע במרשם האוכלוסין, יהיה איך לעזור לי

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי תור לעוד שעה. המסמך היחיד שיש לי זה הדף הגדול מהבי"ח עם מספר הזהות שלו וכו'
משרד הפנים מטפל בשני הדברים האלו תגיעי לשם ויטפלו בזה.
תעודת זהות שלך מספיקה.
תעדכני פה אחר כך איך היה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה שכבר מופיע.
אני עשיתי בגיל הזה ובאמת היה סיפור קצת לצלם את התינוק, כי צריך ראש ישר ועניים פתוחות

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בדקתי הבוקר באינטרנט ולא מופיע..
לא יודעת איך זה עובד מבחינת תשתיות אבל לא בטוח שיש קשר,
יכול להיות שהסנכרון של האתר איטי יותר
ממש שידוע לי (בלי אחריות) מרשם האוכלוסין מתעדכן תוך 84 שעות

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עם תור. הזמנתי הבוקר להיום.
אפשר להיכנס כל יום לאתר בסביבות 8 בבוקר, יש תורים פנויים לאותו יום.
יודעת אולי גם לגבי ויזה? איך עושים ויזה לתינוק קטן? צריך תור במיוחד לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה