עזרה ל-30 דקות הקרובות, צריך מישהו שיש לו הודעות טקסט שיקבל בשבילי קוד אימות. ד-ח-ו-ף

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מי שיכול שיכתוב לי מס' טלפון (רצוי בפרטי, לי אין פרימיום לכן רק אוכל להחזיר לו. אבל לא דחוף)

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הערת אגב
בהרבה שירותים שמבקשים שליחת קוד במיסרון זה עובד גם הודעה קולית גם שלא מצוין ככה כי המיסרון מתורגם להודעה קולית

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הביאו כאן בפורום בעבר מספר או כתובת מסוימת שניתן לקבל בו הודעות טקסט למי שיש לו מספר כשר שלא מקבל sms.
מישהו יודע מה הכוונה?

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
רשמו בגוגל
מספר וירטואלי חינם
ותקבלו שפע של אתרים חינמיים שיעשו את העבודה מצויין

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לי יש כמה כתובות מייל של אנשים שעוזרים לי בזה (ליקטתי מפרוג ועוד מקומות:)), אני פשוט תופס אחד מהם זמין והוא נותן לי מספר וכותב לי את הקוד, בינתיים זה עבד הכי מהר וטוב.

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מי שמעונין יש לי מספר וירטואלי ששולח לי קוד SMS למייל בדיוק לכאלו מקרים
מי שצריך בשמחה
ניתן לפנות אלי למייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה