מידע שימושי לתפילה - רשימת שמות חטופים ונעדרים

אומר ועושה

משתמש צעיר
סהר ברוך שנחטף בחיים מביתו שבקיבוץ בארי בשביעי באוקטובר, נרצח על ידי מחבלי חמאס בשבי. גם אחיו עידן נרצח ביום הטבח בקיבוץ על ידי המחבלים הנאצים של חמאס.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
האם ניתן לארגן רשימה חדשה ע"פ הנתונים החדשים?

מאירלה

משתמש מקצוען
13.12.2023 22:46

׳גל״צ׳: קיבוץ נחל עוז הודיע: ג'ושוע לואיטו מולל, סטונדט לחקלאות בן 21 מטנזניה, נרצח וגופתו מוחזקת ע״י החמאס.

13.12.2023 20:34

הותר לפרסום: טל חיימי, בן 41, נרצח. לפני שעה קלה משפחת חיימי עודכנה על הירצחו של טל הי"ד בטבח. טל הותיר אחריו את אשתו אלה, שלושה ילדים - תאומים בני 9 וילד בן 6, אביו זהר ואחותו אור.

מבצע להשבת גופותיהם של עדן זכריה ז"ל שנחטפה לעזה, ורס"ב זיו דדו ז"ל נחשב כחלל צה"ל מאז 7 באוקטובר. לפני יומיים

צבימך

משתמש חדש
בנוסף אותרו שרידי גופתו של אדם בשם וולדו (יש לו רסטות) שנחשב עד עתה כנעדר

----------

משתמש מקצוען
צה״ל חילץ את גופותיהם של החטופים רב״ט ניק בייזר ז״ל וסמל רון שרמן ז״ל

מאירלה

משתמש מקצוען
‏דקות לפני כניסת שבת: הרשל"צ הגר"י יוסף פסק לקבוע מוות על עוד חטופה. התבסס על מידע רפואי, מודיעיני ומצלמות.
הותר לפרסום: ענבר היימן הי"ד, שנחטפה לעזה, נרצחה בשבי. משפחתה עודכנה.
החטופים שנהרגו ע״י צה״ל: יותם חיים ז״ל שנחטף מכפר עזה, סאמר טאללקה ז״ל שנחטף מניר עם,
ההרוג השלישי בתקרית: אלון שמריז ז"ל.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
עדכנתי את הרשימה.
כמו כן הוספתי רשימה שלי, על דף אחד. יותר קל להדפסה ולתפילה.

קבצים מצורפים

• שמות החטופים והחללים 1712.pdf
    KB 365.8 · צפיות: 114
  • __רשימת חטופים ונעדרים - ה' טבת.xlsx
    KB 24.9 · צפיות: 80
נערך לאחרונה ב:

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
תזכו למצוות
שיהיה רק בשורות טובות
האם אפשר בבקשה לעשות פידיאף רק שמות לתפילה [כלומר לא מי ששוחרר ב"ה, ולהבדיל לא הנרצחים, הי"ד לעינינו במהרה], רק יהודים ?
תודה
[מי שיש לו מה להגיב בנושא מבחינה השקפתית נא יעשה זאת בפורום אחר. בא נהיה ממוקדים]

- כמובן גם חיילים וגם אזרחים. שם ושם האמא.
אני רוצה להפיץ את זה. יש לי רשימת תפוצה גדולה, כ 1000 איש.
תודה
אם אפשר בבקשה שיהיה כתוב שם תאריך עדכון
ייש"כ

מאירלה

משתמש מקצוען
כרגע עדיין בשבי 130 אנשים. 110 גברים (77 אזרחים - 4 מתוכם בדואים, 11 חיילים, 1 שוטר יס"מ, 11 זרים), 18 נשים (13 אזרחיות, 5 חיילות), 2 ילדים - ילדי משפחת ביבס.
מתוך אלו שעדיין חטופים הוכרז על מותם של 20 חטופים (15 אזרחים, 4 חיילים 1 זר). בנוסף לטענת חמאס, שירי ביבס ו-2 ילדיה אינם בין החיים, טענה זו לא אומתה.

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
2 שאלות-
דבר ראשון מאיהפ אפשר להשיג רשימת פצועים לתפילה?
וכן ידוע לכם אם יותם שנהרג בתקרית-לאימו קוראים איריס?=אני פשוט מתפללת על אדם בשם הזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה