מידע שימושי לתפילה - רשימת שמות חטופים ונעדרים

----------

משתמש מקצוען
לדאבוננו גם אותו צריך להעביר לרשימה של הגופות: משפחתו של אביב אצילי שהוגדר חטוף עודכנה כי נרצח.

אומר ועושה

משתמש צעיר
מעודכן - כולל התאילנדים.

קבצים מצורפים

• ‏‏רשימת חטופים ונעדרים - י''ז כסליו.pdf
    KB 111.5 · צפיות: 182
  • ‏‏רשימת חטופים ונעדרים - י''ז כסליו.xlsx
    KB 25.2 · צפיות: 68

מאירלה

משתמש מקצוען
@אומר ועושה
ההדגשה על משוחררי אתמול לא במסגרת העיסקה כנראה שלא נכונה כי היום שוחררו רק 8 וכדי להגיע ל10 חישבנו את 2 אזרחי רוסיה מאתמול וגם שחררו כנגדן 6 מחבלות מהכלא הישראלי ה"י

אומר ועושה

משתמש צעיר
בימים האחרונים עודכנו השמות דלהלן כנפטרים/נרצחים וגופתם חטופה:
עפרה קידר (70) מבארי. רונן אנגל (55) מניר עוז. אביב אצילי (49) מניר עוז. מיה גורן (56) ניר עוז. אריה זלמנוביץ (85) ניר עוז. רביד כץ (51) ניר עוז. אליהו מרגלית (76) ניר עוז. גיא אילוז (26) תל אביב - מסיבה רעים. אסף חממי (41) קרית אונו - מח"ט חטיבה דרומית.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הסגולה של מנהיג הדור לניהול מו"מ עם הערבים
ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן על השליחות של ראש הממשלה מנחם בגין לחמיו מנהיג הדור מרן הגראמ"מ שך בעל אבי עזרי זצ"ל ועל הסגולה שהפקיד בידיו של ראש הממשלה של קריאת פרשת וישלח להצלחה במו"מ

ברקע המו"מ והדיונים האינטנסיביים עם המתווכים השונים למען שחרור החטופים, בגליון "דרכי אורה" היו"ל כמדי שבוע מתורתו של ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן מתפרסם השבוע אודות הסגולה של קריאת פרשת וישלח, והשליחות של חבר הכנסת לשעבר הרב שלמה לורנץ זצ"ל שנשלח על ידי ראש הממשלה דאז מנחם בגין, ימים ספורים לפני צאתו לארה"ב לפגישה עם נשיא ארה"ב קרטר בנוגע למו"מ שהביא להסכם השלום עם מצרים.

התמלול המלא מתוך העלון השבועי: "ידוע שהחפץ חיים זצ"ל למד מפרשה זו כמה עצות להשתדל עם נכרים, וגם מו"ח רבינו הגדול זצ"ל הי' לוקח עצות מן המקרא, וגם הי' מחזיק קריאת פרשה זו לסגולה גדולה והי' מייעץ לא' שיש לו דין ודברים עם נכרי בבית משפט וכדו', לומר במוצ"ש שקודם לזה, פרשת וישלח עד חמישי".

ובפעם הראשונה שנסע ראה"מ מ.ב. (מנחם בגין) לאמריקה להיפגש עם הנשיא ק. (קרטר) שלח את ר' שלמה לורינץ לבקש שרבינו הגדול זצ"ל יתפלל שיהא לו הצלחה בענייני הנסיעה, שהי' תלוי בזה כל ההסכמים לשלום שהיו אח"כ עם מצרים והי' נוגע גם לכל המצב של עם ישראל בהמשך השנים עד ימינו, ואמר לו רבינו זצ"ל לומר לראה"מ מ.ב. שקודם הנסיעה יקרא הוא בעצמו את פרשת וישלח מתחילת הפרשה עד חמישי, וזה יועיל בס"ד".

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
בימים האחרונים עודכנו השמות דלהלן כנפטרים/נרצחים וגופתם חטופה:
עפרה קידר (70) מבארי. רונן אנגל (55) מניר עוז. אביב אצילי (49) מניר עוז. מיה גורן (56) ניר עוז. אריה זלמנוביץ (85) ניר עוז. רביד כץ (51) ניר עוז. אליהו מרגלית (76) ניר עוז. גיא אילוז (26) תל אביב - מסיבה רעים. אסף חממי (41) קרית אונו - מח"ט חטיבה דרומית.
@אומר ועושה , תעדכו ברשימות...

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש לי רשימה מעודכנת (כמעט, לא כולל השמות האחרונים של הנרצחים בשבי) שכוללת גם שמות משפחה.
אני מצרפת לכאן.
אם תרצו, בימים הבאים אעלה רשימה מעודכנת שוב.

קבצים מצורפים

• Hebrew hostage list Nov30.pdf
    KB 125.8 · צפיות: 100

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יישר כח לכל העוסקים במלאכת הקודש הזו.
האם יש רשימה עדכנית להיום?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי רשימה מעודכנת (כמעט, לא כולל השמות האחרונים של הנרצחים בשבי) שכוללת גם שמות משפחה.
אני מצרפת לכאן.
אם תרצו, בימים הבאים אעלה רשימה מעודכנת שוב.
אלברט מילס (אלברט בן פוטונה) לצערנו נרצח הי"ד
גם יחזקאל חנום הי"ד.

גלי וזיו ברמן - שם האם הוא טליה

אני חושבת שיש שם עוד כמה אי-דיוקים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מצרפת מעודכן. רק אין לי איך לשנות את השמות.
בטוח שגלי וזיו ברמן הם בני טליה??
הרשימה לא שלי.

קבצים מצורפים

• Hebrew hostage list Dec2.pdf
    KB 126.5 · צפיות: 71

מאירלה

משתמש מקצוען
@אומר ועושה
ויטלי לוגבינצנקו
לפי אתרי הנופלים יש אחד ממש בשם זה בן 39 מאשקלון שהובא לקבורה

אומר ועושה

משתמש צעיר
@אומר ועושה
ויטלי לוגבינצנקו
לפי אתרי הנופלים יש אחד ממש בשם זה בן 39 מאשקלון שהובא לקבורה
תודה על המידע
אני הכנסתי את השם עפ"י מה שהופיע באתר מאקו עד לפני ימים ספורים:
ויטלי.png

וכן עפ"י הרשימה (המדויקת) פה שעדיין מעודכן שם היום:
ויטלי 2.png

במקורות הנ"ל מדובר באדם בן 61, מניר יצחק, ולא באדם בן 39 מאשקלון.
בכל זאת החלטתי עכשיו להוריד את השם, אחרי שראיתי [אחרי שהערתם את תשומת ליבי] שגם במאקו הורידו את השם, וגם כי לא מסתבר שיש שני אנשים עם אותו שם בדיוק שנתקלו בטבח הנורא.

אומר ועושה

משתמש צעיר
מצורף המעודכן

קבצים מצורפים

• רשימת חטופים ונעדרים - כ''א כסליו.xlsx
    KB 25.3 · צפיות: 67
  • רשימת חטופים ונעדרים - כ''א כסליו.pdf
    KB 112.9 · צפיות: 75

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה