לתינוק כבר כמעט יש שם+ תמונות בלונים נוספות

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הבובלונים
יותר מתאים לשם של ספר, ומבטא את העובדה שזו משפחה ולא אחד

Y G הדמיות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בובהלון (+ האות ה )

כי זה מה שהספר משקף,

סיפור פורח,אין איזכור לכך שהבלונים פורחים.

בובלונים - קשת קשה להגות.

chani2006

משתמש מקצוען
דווקא בעיני 'הבובלונים' מצלצל יותר מקצועי, ממש בניחוח מותגים מפורסמים, נוסח 'הדרדסים' 'המיניונים', והוא מתאים יותר לשם של סדרת ספרים (המקבילה שלנו לסדרת אנימציה) כי הוא מתאר את כל ה'קהילה' בשונה מבובלון שהוא כינויו של היחיד, וכשם של ספר עלול להטעות שמדובר ביצור אחד כזה בלבד.
ואגב, לא רואה שום קושי בהגיה, בטח לא משמעותי יותר מבובלון. מילה ילדותית, משמעותית ונעימה לאוזן.

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י chani2006;2024160:
דווקא בעיני 'הבובלונים' מצלצל יותר מקצועי, ממש בניחוח מותגים מפורסמים, נוסח 'הדרדסים' 'המיניונים', והוא מתאים יותר לשם של סדרת ספרים (המקבילה שלנו לסדרת אנימציה) כי הוא מתאר את כל ה'קהילה' בשונה מבובלון שהוא כינויו של היחיד, וכשם של ספר עלול להטעות שמדובר ביצור אחד כזה בלבד.

הסיבה שאת מתארת כאן זאת בדיוק הסיבה שגרמה לי לא לבחור בזה, מכיון שלטעמי יש ל"הבובלונים" ניחוח של סידרת סרטים לא משלנו.

chichichi

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בובלון, שם מקסים שהורים וילדים אוהבים,
סביר להניח שהמושג יכנס כשיקבלו בובלון בכל מסיבה שהיא....
בהצלחה, רעיון אדיר!

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
סגרנו על "הבובלונים".
חמוד, קצר, קליט, מביע את המשפחתיות של הבלונים ולא מורח ת'הסבר על הספר.

פנינה, אל תשכחי לשלוח לי ספר!

3632

משתמש צעיר
בחרתי את בובלון כי משום מה אני כבר שומעת את ביתי בת 4 חוזרת על עצמה מידי יום 'מאמי, היום את בובלון בסדר??:)

בתישראל

משתמש פעיל
במחשבה שניה בובלון זה יותר מתאים לשם עסק מאשר לשם ספר. כך שאולי יוצרת הבלונים המדהימים בספר הזה יכולה למתג כך את העסק שלה ולספר עצמו, אם רוצים להשתמש בשם הזה צריך להוסיף משהו שיתאר שהבובלונים מספרים או מרגישים.
גם חבל לי שנושא הסיפורים שמביע עבודה על רגשות לא מובא בשם בובלון.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבובלנים ממתג את הדמויות כחבורה, ה' הידיעה מוסיפה לחבורה ידוענות ואני מתכונת: בא מישהו רואה ספר על הבובלונים, חושב איך זה שאני לא יודע מה זה בובלונים ורוצה לקרא ולדעת.
זה גם נותן תחושה של משהו ארוך שכנראה ילוה אותנו (וכדאי לנו להיות חלק מזה) ולא איזה ספר נחמד כמו הרבה בחנות.

כולן פה חושבות על הילדים, אבל כדי שהספר יגיע אליהם צריך לחשוב גם על הקנינים.. ובכל מקרה השם הזה נעים קליט ויהיה אהוב גם על ילדים.

איילת 100

משתמש פעיל
לדעתי הבובלונים-
נשמע כמו חבורת הבלונים - נשמע מצוין, ילדים מאוד אוהבים חבורות
בובלון לדעתי ממש לא משקף והרבה פחות מגרה
והשאר עוד פחות טובים

B7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אף אחת לא מכירה את "בובלון" - אמנית של בלונים?, היא מפרסמת כבר מספר שנים, עושה סדנאות וכו', נראה לי די מוכרת.
אני לא יודעת אם זה סיבה לא לקרא לספר כך, אבל זה שיקול שיש לקחת אותו בחשבון, שהשם הזה כבר קיים.

בכל מקרה יותר אהבתי את "בובלונים", זה מראה על חבורה/ משפחה, משדר אוירה יותר חברותית, ולא של בלון בודד.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י צילומנציה;2024152:
הבובלונים
יותר מתאים לשם של ספר, ומבטא את העובדה שזו משפחה ולא אחד

גם לדעתי ככה. בהצלחה רבה!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת להערה לגבי השם הארוך עם הגיה מעט קשה לילדים של בלוניתוש, אולי זה טוב כשם חיבה פה ושם, אני רק חושבת איך אני מספרת את הסיפור עם המילה בלוניתוש שחוזרת על עצמה, בהחלט בלונית יותר נוח להגיה.
לגבי שם הספר: בובלון - אני מציעה לכל אחת שתבקש מילדיה (בגיל היעד של הספר) לומר את המילה, ותראו אם הם מתקשים בהגיה. אם זה הולך להם חלק, השם מוצלח לדעתי, מביע את התוכן קצר ומקורי כמו הרעיון המקורי.
תצליחו!

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מקום ראשון
בובלון - קליט, הילדים יתחברו לזה. יותר כיף ומפנק להגיד תספרי לי בובלון מאשר תספרי לי שעת בלון (שעת בלון נשמע יותר מאולץ, כבד)
סיפור פורח לילדים, זה לא יזכיר בלונים
בובלונים - קצת מסובך להגיה
העיקר בהצלחה עם הספר, וגם עם ההגרלה;)

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לדעתי בובהלון זה קצר, קליט וחמוד.
רק ש... זה לא מסמל דווקא את המוטיב של "מילים ובלונים" כפי שהדגשת בהודעתך (הודעה מספר #21 באשכול בקשת ההצעות) ש"הכי חשוב שזה יבטא".
בובהלון יכול להיות מצוין בתור שם ל"דמותג", בתור שם ל"הפעלה בבלונים", בתור שם לסדרת מכתביות, בתור שם ל"ערכת בלונים ליצירת בובה"... וכו'....

ולכן אני נוטה יותר להמליץ על "שעת בלון" (אגב, נדלקתי על השם הזה ברגע שראיתי אותו באשכול ההצעות":) כי הוא באמת מזכיר יותר את המוטיב של "שעת סיפור" (רק שזה לא סתם שעת סיפור.. אלא סיפור שעשוי מבלון!), ולמבוגרים הוא נחמד ג"כ על משקל "שעת חלון"...

אלא אם כן, לשם "בובהלון" יצטרף משהו כמו "מעשה בבובהלון", "מה שקרה לבובלון", "בובהלון מספרת..." משהו בסגנון... שיבטא במיוחד שמדובר בספר סיפורים.

ולמה לא "סיפור פורח"?
כי הבלונים פה הם לא בסגנון בלונים פורחים, או בלונים הליום שעולים מעלה, אלא דווקא בלונים מאד יציבים, שעומדים ופועלים על הקרקע.

ו"הבובלונים", מה פסול מצאתי בהם?
זהו, שלא ממש פסול, כי מצד אחד זה גם חמוד, וגם מבטא יותר שיש פה "בובות רבות מבלונים" ממש "משפחת בלונים", מצד שני, לי, בתור מבוגר, זה קצת הסתבך להגיה על הלשון, אז מה יאמרו הילדים... ועוד דבר, שזה הזכיר לי קצת את ה"זיבלונים" (סדרת שטויות שמופיעה לפעמים על חטיפים מלוחים....) והקונוטציה לא היתה נעימה...

מכל מקום, בהצלחה!
שתזכו לרוות ממנו הרבה נחת לתפארת עולם הספר היהודי!

inspiration

משתמש צעיר
בובלון- חמוד וקליט. הייתי ממליצה על איזשהו סלוגן מתחת לשם שיאזכר "מילים".
כמו "מילים ובלונים לקטנטנים".כי השם לבד לא מבטא את תוכן הספר, וחבל.

הבובלונים- חמוד. קצת קשה להגיה לילדים בגיל קהל היעד. אני מנסה להתחבר. אולי בהמשך זה ישמע לי יותר טוב...זה מזכיר חבורה נחמדה של בלונים.

סיפור פורח- שם יפה מאוד אבל לא מתאים לתוכן הסיפור. תשמרי אולי לספר הבא שלך שיעסוק בריחוף על כדור פורח.

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מישהי בירושלים שמעצבת בלונים
וקוראת לעצמה בובלון.
בסוף יחשבו שהספר שלה......

cha

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הבובלונים לוקח , קליט גזעי מביע השאר קצת משעממים ובנאלים .
המון הצלחה ממש אהבתי , הילדים שלי מאוהבים בספר הקודם מחוץ לקופסא ,
אגב היה לך פעם ספר אני לא זוכרת איך קראו לו היה שם קנגרולה וכו ' לא רואים אותו בחנויות איפה אפשר להשיג אותו ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה