דרוש מידע לרוכשי רוטשילד באחיסמך (גני איילון)

מצב
הנושא נעול.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שיש תשלום חודשי, אבל הרבה יותר זול מגנרטור רגיל
כך שבסופו של דבר זה משתלם.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
Screenshot_20190604-155421.jpg
Screenshot_20190604-155354.jpg

רחל22

משתמש חדש
אגב. בקבוצת הווצאפון אמר היום מישהו בשם ציפחה שהאכלוס של רוב הבנינים נדחה לחודש 10. בגלל העיכוב בפיתוח הסביבתי.

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מאמין שאם נשקול את העלות 'הגדולה יחסית' של 10,000 ש"ח כנגד חשמל רציף 24/7 ללא ניתוקים מרגיזים של תקופות עומס וכדומ', זוהי השקעה שווה בהחלט.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אגב. בקבוצת הווצאפון אמר היום מישהו בשם ציפחה שהאכלוס של רוב הבנינים נדחה לחודש 10. בגלל העיכוב בפיתוח הסביבתי.
לפני שכולם יבהלו ---

היום בבוקר דיברתי עם ציפחה.
אמרו שמבחינתם האכלוס מתוכנן לסוף אוגוסט (20-25)
כמובן שזה בלי התחייבות ויכול להיות גם אחר כך (או אולי גם לפני...:rolleyes:) כי הפיתוח הסביבתי שייך לקבלן חיצוני - של המינהל, שלא קשור אליהם. אבל הם עושים כמה שאפשר מבחינתם שלא יהיו עיכובים נוספים.

כך שמי שאמר את זה אמר שטויות, אלא אם כן הוא דיבר עם הקבלן ההוא באופן ישיר.

חיים לב

משתמש צעיר
אני מאמין שאם נשקול את העלות 'הגדולה יחסית' של 10,000 ש"ח כנגד חשמל רציף 24/7 ללא ניתוקים מרגיזים של תקופות עומס וכדומ', זוהי השקעה שווה בהחלט.
בשבילך שווה לשלם על ניתוק של פעם בשנה 10000 יפה מאוד
אשמח שתתרום לי אם יש לך מיותר.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בשבילך שווה לשלם על ניתוק של פעם בשנה 10000 יפה מאוד
אשמח שתתרום לי אם יש לך מיותר.
אל תדאג,
גם מי שמכריחים אותו להוציא הוצאות לכבוד שבת המלכה, יקבל את כספו בחזרה ממי שאמר והיה העולם.
שנאמר "הוצאות שבת ויו"ט אינם מן המניין", ו"לוו עליי ואני פורע".
אז ככה שגם אם אתם עצבניים, ואולי אפי' בצדק, אבל להפסיד מזה לא תפסידו,
וככל שתעשו את זה יותר בשמחה, כך תרוויחו יותר.

nensy

משתמש צעיר
אה צריך בטוח להביא את סכום הפיקדון?
זה לא קשור לציפחה זה קשור לאגוז.
אבל נשמע קצת מוגזם ביחס לבנינים שלא נבנו.
נשמח שמישהו יעשה חשבון
זה נשמע לא כ"כ הגיוני.
את הפרשי ההצמדה משלמים כולם באופן יחסי לדירות
לכן מצד אחד גם אותם שעדיין לא נבנו, או שבשלבים מוקדמים, משתתפים עכשיו בעלות הפרשי ההצמדה-עלות הבניה בםועל- גם של אותם בניינים שכבר
באותה המידה אותם שכבר מתאכלסים משלמים גם על הזמן של שנה קדימה שהם כבר יהיו עמוק בתורך הדירות

nensy

משתמש צעיר
לכן מצד אחד גם אותם שעדיין לא נבנו, או שבשלבים מוקדמים, משתתפים עכשיו בעלות הפרשי ההצמדה-עלות הבניה בםועל- גם של אותם בניינים שכבר
באותה המידה אותם שכבר מתאכלסים משלמים גם על הזמן של שנה קדימה שהם כבר יהיו עמוק בתורך הדירות

סליחה...יצא משובש
לכן מצד אחד גם אותם שעדיין לא נבנו, או שבשלבים מוקדמים, משתתפים עכשיו בעלות הפרשי ההצמדה-עלות הבניה בפועל- גם של אותם בניינים שכבר מתאכלסים.

דן222

משתמש חדש
אני דווקא בעד החשמל.....
אבל זה נראה לי מאוד מוזר שהחלטה כזו תתקבל ברוב של 51%

דולה ומשקה

משתמש פעיל
חוצפה שאין כדוגמתה.
למה שאני ישלם על חשמל כשר?
מישהו ביקש?
לא יאומן לחייב קבוצה שלמה בגלל 51 אחוז
מטורף
אני גם לא צריך חניה למה כולם צריכים לשלם כחלק מעלות הבניה גם את החניון ???? אין 51 אחוז מהשכונה עם רכבים ביומיום

SA MA

משתמש צעיר
מישהו הבין מה קורה אם לאחד מהרוכשים אין אפשרות לפרוע את החוב לאגוז האם הוא יתקע את כולם?

dubi 12

משתמש רשום
אני גם לא צריך חניה למה כולם צריכים לשלם כחלק מעלות הבניה גם את החניון ???? אין 51 אחוז מהשכונה עם רכבים ביומיום
חלק מאישורי הבניה דורשים הקמת חניון, הקמת החניון היא חלק מהפיתוח הסביבתי ולכן הוא אמור להיות מושת על כולם. בהנחה ולא הייתה דרישה באופן כזה (כמו בבניינים חדשים בערים ותיקות) אלא רק דרישה על הקמת חניון בעל מספר מקומות מסויים, היו גובים כסף ממי שצריך את החניה ומוכן לשלם על כך, ורק לו יש חניה פרטית.
בכל נושא שבו אין חובה מהותית במסגרת האישורים, כמו חשמל כשר, אין שום סיבה שכולם יאלצו לשאת בתשלום. בהנחה שיש מספר מסויים של מעוניינים, שיתכבדו לשלם את הסכום (לדוג' אם חמישים אחוז רוצים, שכל אחד ישלם 20,000) ורק הם ישתמשו בחשמל זה. אין כל קשר לחייב את האנשים שלא מעוניינים בזה להשתתף בתשלום.
כמובן, גם בדברים שאי אפשר לבצע שלא עבור כולם, אין כל הגיון להסתמך על רוב של 51 אחוז לחייב את המיעוט (49 אחוז) כאשר מדובר בעלות משמעותית.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
בכל נושא שבו אין חובה מהותית
תפסו את הרעיון אני יודע שזה חלק מהפיתוח אבל כמו שכל אחד מבין שחניון זה מוצר בסיסי להרבה אנשים למרות שהם מיעוט ולמעשה הרוב מממן בעשרות אלפי שקלים את החניון לטובת האנשים הללו אותו הדבר כאן יש מאות משפחות בפרוייקט שמבחינתם זה לא חומרא בלי זה אין להם מקרר וחשמל שלא נדבר על מזגן בשבת הם לא עושים את זה מטעמי נוחות ולכן במקרה וזה הרוב ועל זה חתמו אני לא רואה הבבדל בין זה לזה זה החוק של המינהל וזה החוק של הועד שניהם זה חוקים ועם שניהם מתמודדים גם אלו שלא נזקקים לזה

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפסו את הרעיון אני יודע שזה חלק מהפיתוח אבל כמו שכל אחד מבין שחניון זה מוצר בסיסי להרבה אנשים למרות שהם מיעוט ולמעשה הרוב מממן בעשרות אלפי שקלים את החניון לטובת האנשים הללו אותו הדבר כאן יש מאות משפחות בפרוייקט שמבחינתם זה לא חומרא בלי זה אין להם מקרר וחשמל שלא נדבר על מזגן בשבת הם לא עושים את זה מטעמי נוחות ולכן במקרה וזה הרוב ועל זה חתמו אני לא רואה הבבדל בין זה לזה זה החוק של המינהל וזה החוק של הועד שניהם זה חוקים ועם שניהם מתמודדים גם אלו שלא נזקקים לזה
יש היום מצברים.
ומי שמחמיר מכיר את הנושא.
יש פתרונות

for u

משתמש רשום
חוצפה שאין כדוגמתה.
למה שאני ישלם על חשמל כשר?
מישהו ביקש?
לא יאומן לחייב קבוצה שלמה בגלל 51 אחוז
מטורף
בנידון הקודם לגבי השאלה של האפשרות להשכיר ולמכור תוך 7 שנים ידעת לכתוב כמה וכמה פעמים "חתמנו , התחייבנו , אין מה לעשות " זה היה התנאי קבלה לקבוצה ועל דעת כן נכנסנו .
הייתי ממליץ לך בנדיבות לחזור ולקרוא את מה שכתבת ולהירגע .
{בעיניי זה פחות אבסורדי לחייב כל החלטה ברוב של חברים מאשר הסיפור של ההשכרה \ מכירה .ובס"ה חייבים בכל קבוצה לעשות כללים מסוימים ומה שהם עשו זה די הגיוני בסך הכללי }
ואגב , למיטב ידיעתי המחיר הזה לגנרטור הוא הרבה יותר זול מהשוק החופשי גם בהתחשב בתשלום החודשי ,
אם עדיין אתם לא מסכימים עם זה אפשר לפתוח עצומה כנגד הסיפור הזה עם אפשרות עריכה שכל אחד יוסיף מה שלא בא בטוב ,

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש היום מצברים.
ומי שמחמיר מכיר את הנושא.
ותאמין לי שיש פתרונות
חוצמזה לידיעתכם
לאחר בירור עמוק.
מדובר במיזם נסיוני לחלוטין
שאולי אולי יהיה עוד שנתיים מינימום.
אז מה שיהיה עד אז יהיה אח"כ

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בנידון הקודם לגבי השאלה של האפשרות להשכיר ולמכור תוך 7 שנים ידעת לכתוב כמה וכמה פעמים "חתמנו , התחייבנו , אין מה לעשות " זה היה התנאי קבלה לקבוצה ועל דעת כן נכנסנו .
הייתי ממליץ לך בנדיבות לחזור ולקרוא את מה שכתבת ולהירגע .
{בעיניי זה פחות אבסורדי לחייב כל החלטה ברוב של חברים מאשר הסיפור של ההשכרה \ מכירה .ובס"ה חייבים בכל קבוצה לעשות כללים מסוימים ומה שהם עשו זה די הגיוני בסך הכללי }
ואגב , למיטב ידיעתי המחיר הזה לגנרטור הוא הרבה יותר זול מהשוק החופשי גם בהתחשב בתשלום החודשי ,
אם עדיין אתם לא מסכימים עם זה אפשר לפתוח עצומה כנגד הסיפור הזה עם אפשרות עריכה שכל אחד יוסיף מה שלא בא בטוב ,
ממש לא קשור.
בדיוק כפי שכתבת.
ההבדל היחיד שעל זה חתמנו.
ועל גנרטור לא.

for u

משתמש רשום
ממש לא קשור.
בדיוק כפי שכתבת.
ההבדל היחיד שעל זה חתמנו.
ועל גנרטור לא.
במכתב מציפחה מופיע שכל החלטה שקשורה לקבוצה כגוף אחד תתקבל על ידי רוב ועל זה חתמנו
על זה מדובר.
{מכיון שעלות ההתקנה היא עלות כללית זה חייב להיכלל בשאלה של קבוצה כגוף אחד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה