דרוש מידע לרוכשי רוטשילד באחיסמך (גני איילון)

מצב
הנושא נעול.

מדמד

משתמש רשום
1.לפי ידיעתי משכנתא מאשרים 64%
ואגוז אישרו 60%
2. אפשר לבקש הלוואה נוספת לריהוט
ישנם בנקים שלוקחים מהם משכנתא נותנים הלוואה של 100,000 ש"ח מלבד המשכנתא התנאים מאוד טובים

for u

משתמש רשום
ואגוז אישרו 60%
ישנם בנקים שלוקחים מהם משכנתא נותנים הלוואה של 100,000 ש"ח מלבד המשכנתא התנאים מאוד טובים
אני מעוניין לקחת את זה בתנאי המשכנתא {שיתווסף לקרן של כל מה שחסר לי להגיע למחיר הסופי של הדירה . זה השאלה , נניח חסר לי 300 אלשח אז אני יוכל לקחת משכנתא 346 אלשח?}

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני מעוניין לקחת את זה בתנאי המשכנתא {שיתווסף לקרן של כל מה שחסר לי להגיע למחיר הסופי של הדירה . זה השאלה , נניח חסר לי 300 אלשח אז אני יוכל לקחת משכנתא 346 אלשח?}
למה לא?

דן222

משתמש חדש
אני מאמין שכן [אם זה לא יחרוג מה60/70 אחוזים של הדירה ואם הבנק יאשר מבחינת ההחזר החודשי]

for u

משתמש רשום
כי זה אמור להיות פקדון זה לא תשלום על הדירה . השאלה אם יחול על זה הסעיף של הלוואת משכנתא לדיור שהיא הזולה ביותר .{מדובר כאן בסך הכל בחוב שלנו לחברה חיצונית שהוא כלל לא תשלום עבור הדירה אלא חלק מאיזה סעיף בחוזה הכללי . מקווה מאוד שכן אבל לא יודע}

אלי6423

משתמש חדש
ואגוז אישרו 60%
דבר אחד לא לקחת בחשבון שאגוז אישרו 60% ממה שאנחנו שילמנו על הדירה והבנק נותן לפי הערכת שמאי עכשוית. הערך העכשווי של הדירה הוא לפחות עוד 30% יותר ממה ששילמנו מה שאומר שה60% אחוז של אגוז הם כ40% בבנק

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כי זה אמור להיות פקדון זה לא תשלום על הדירה . השאלה אם יחול על זה הסעיף של הלוואת משכנתא לדיור שהיא הזולה ביותר .{מדובר כאן בסך הכל בחוב שלנו לחברה חיצונית שהוא כלל לא תשלום עבור הדירה אלא חלק מאיזה סעיף בחוזה הכללי . מקווה מאוד שכן אבל לא יודע}
אכן יש כאן בעיה
היות ובפירוט עלויות הבניה לא יהיה כתוב סכום זה כחלק מעלויות הבניה אלא רק כפקדון, מסתבר שהבנק לא יאשר את הסכום בריבית של הלואה לדיור אלא כהלואה נפרדת.
ניתן אולי לבקש מציפחה מסמך כ"ש כמו כרטיס לקוח מעורפל בו הסכום מתואר כסכום שנלקח ללקוח עבור הבניה.
ואולי יהיה שווה להשקיע 5-10 אל"ש לשכור יועץ משכנתאות שיודע איך להבליע את הסכום כחלק מעלות הבניה הכוללת.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ואולי יהיה שווה להשקיע 5-10 אל"ש לשכור יועץ משכנתאות שיודע איך להבליע את הסכום כחלק מעלות הבניה הכוללת.
לקחת יועץ רק בשביל זה ממש לא שווה.
עדיף כבר לקחת הלוואה בנקאית רגילה, זה לא סכום כזה גבוה.

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לקחת יועץ רק בשביל זה ממש לא שווה.
עדיף כבר לקחת הלוואה בנקאית רגילה, זה לא סכום כזה גבוה.
לא בטוח שתוכלו לעמוד בהחזר כפול של משכנתא פלוס הלואה
רק לשם הדוגמא על הלואה בנקאית רגילה של סך 50,000 ש"ח מבנק ירושלים ל3 שנים סכום ההחזר עומד על 1000 ש"ח חודשי

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
יותר קרוב לחצי
היום זה 7.5% +2% מדד
ואח"כ ריבית קבועה קרוב ל5% או צמוד מדד 3% + 2% מדד

עדין בשבילנו חיסכון של 6000 אל"ש 4500 שכירות 1500 ריבית זה הרבה בשבילנו
משכורת של חודש

ויתרה מזאת, ההלוואה מאגוז היא הלוואת גישור והתשלום הוא ריבית בלבד והקרן קיימת..

;)אך למי שבינתיים נהנה מדמי השכרת יח"ד, ומחויב למכרו/למכרם [ע"פ הסכם הרכישה] עד האיכלוס הנזק קטן יותר!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
רק לשם הדוגמא על הלואה בנקאית רגילה של סך 50,000 ש"ח מבנק ירושלים ל3 שנים סכום ההחזר עומד על 1000 ש"ח חודשי
א. יש בנקים שנותנים גם פריסה ל-8 שנים.
ב. אפשר להאריך במקביל את מספר השנים של המשכנתא, וכך להקטין את ההחזר החודשי במשכנתא.
ג. אני מעריכה שאפשר יהיה לקחת גם את הסכום הזה בתוך המשכנתא, מקסימום בריבית יותר גבוהה.

נ.ב. הדוגמה שהבאת ודאי לא נכונה, כי 50000 בהחזר של 36 חודשים, עוד לפני הריבית, יעמוד ההחזר החודשי על 1388.88.

אלי6423

משתמש חדש
אולי מדובר על 6 שנים. 3 שנים לא יכול להיות (קצת חשבון.....)

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דבר אחד לא לקחת בחשבון שאגוז אישרו 60% ממה שאנחנו שילמנו על הדירה והבנק נותן לפי הערכת שמאי עכשוית. הערך העכשווי של הדירה הוא לפחות עוד 30% יותר ממה ששילמנו מה שאומר שה60% אחוז של אגוז הם כ40% בבנק
זה לא יעזור
על הסכום שכבר שולם לא ניתן לקבל משכנתא בתנאים הטובים
כיון שזה לא מיועד לדיור
ומכיוון ש60 אחוז כבר שולם לא יהיה ניתן לקבל יותר מ40 אחוז

Prk

משתמש פעיל
האם ניתן לרשום שוב את לינק הרישום לבית עקב?
תודה

כחול רויאל

משתמש מקצוען
האם יש מישהו שיכול לפרט כאן בערך או בדיוק את סכומי התשלומים ששולמו עד כה בשלב א' -רוטשילד ע"י הרוכשים,
פשוט אנחנו קנינו בשלב ב' ושוקלים את כל הענין ברצינות והיינו רוצים לקבל תמונת מצב משלב א',

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש מישהו שיכול לפרט כאן בערך או בדיוק את סכומי התשלומים ששולמו עד כה בשלב א' -רוטשילד ע"י הרוכשים,
פשוט אנחנו קנינו בשלב ב' ושוקלים את כל הענין ברצינות והיינו רוצים לקבל תמונת מצב משלב א',

גם אנחנו נשמח
במיוחד לגבי דירת 5 חדרים, עדיף דירת גן

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה