דרוש מידע לרוכשי רוטשילד באחיסמך (גני איילון)

מצב
הנושא נעול.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הם אומרים שהקבלן סיים את העבודות
וזה שהקבלן גמר את העבודות זה לא אומר שהוא קיבל את האישורים
זה תהליך שלוקח הרבה זמן
אני לא סתומה.
אני כתבתי והתכוונתי למה שכתבתי
אני חוזרת ואומר הוא טען שמבחינתם האישורים שהם היו צריכים להביא מסודרים

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי ביקש מהם את המשכנתא הזו?
למה לא יכולים לחכות קצת
ולתת לכל אחד להסתדר באופן עצמאי?
אם כל אחד יקח משכנתא לבד,
זה יקח עוד כמה וכמה חודשים טובים
שיעכבו את מסירת המפתחות לכולם
ככה אני מבינה בכל אופן...

השאלה אם המשכנתא הקבוצתית תהיה באמת טובה ומשתלמת
שאת זה צריך לבדוק טוב ולדרוש...

gs

משתמש פעיל
מי ביקש מהם את המשכנתא הזו?
למה לא יכולים לחכות קצת
ולתת לכל אחד להסתדר באופן עצמאי?
לא מכריחים אף אחד לקחת ממזרחי, זה רק בא להקל למי שרוצה, שיוכל לקבל משכנתא בתנאים קבוצתיים מעולים,בריבית נמוכה

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מכריחים אף אחד לקחת ממזרחי, זה רק בא להקל למי שרוצה, שיוכל לקבל משכנתא בתנאים קבוצתיים מעולים,בריבית נמוכה
נתון זה טעון בדיקה - בעיקר בסעיף מחזור משכנתא, לפעמים שם מונח העוקץ... שמעתי על קבוצה שארגנה משכנתא ולא היה שייך למחזר את המשכנתא עקב קנס גדול במחזור.
[אני לא מבין בזה, אבל בכל משכנתא עם ריבית צמודה או משתנה, יש עלות בעת פירעון ההלוואה עקב העמדת סכום לסך השנים הנקוב].

א"כ

משתמש רשום
מניין?
לא נשמע כך מהמכתבים שהם שלחו

במכתבים הראשונים כשהסבירו על החתימות מול אגוז וכן כשחתמו מול אגוז היה כתוב מפורש שכל א' יצטרך לדאוג לעצמו למשכנתא כנראה שזה שירות לטובת הציבור וכדאי מאוד לברר מול ציפחה לפני שמשחררים כאן את הקיטור כמו תמיד בלי לברר לפני

אלי6423

משתמש חדש
אם כל אחד יקח משכנתא לבד,
זה יקח עוד כמה וכמה חודשים טובים
שיעכבו את מסירת המפתחות לכולם
ככה אני מבינה בכל אופן...

השאלה אם המשכנתא הקבוצתית תהיה באמת טובה ומשתלמת
שאת זה צריך לבדוק טוב ולדרוש...
לפי המחיר שהם ארגנו בביטוח חיים שזה פחות מחצי מהכי זול בשוק אני מאוד רגוע על התנאים שהם ישיגו למשכנתא

תמרהלה

משתמש פעיל
לפי המחיר שהם ארגנו בביטוח חיים שזה פחות מחצי מהכי זול בשוק אני מאוד רגוע על התנאים שהם ישיגו למשכנתא
מי מבטח ?
חברת ביטוח חיצונית או הבנק ?
אם זה הבנק זה רק כדי שתחשוב שקבלת מחיר טוב ובריביות של המשכנתא לקחת את המחיר הגבוה

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מבירור שנערך היום מול גורם בכיר מאוד בעירייה , אין שום עיכוב במתן טופס 4 מצד העירייה , והוא ינתן מיד כשהקבלן יסיים להגיש את כל האישורים {מקור הכי מוסמך ואמין}
מסכימה איתך.
זה מה שגם כתבתי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה