דרוש מידע לרוכשי רוטשילד באחיסמך (גני איילון)

מצב
הנושא נעול.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל איזה שקיפות חסרה לכם?
איזה פרטים כן נתנו לכם?
בעצומה למשל, לא ברור בכלל מה הטענות והדרישות)
זה ספציפית לא כ"כ קשור אליי
אפשר להמשיך כך.
ואז נמצא את עצמינו באלול בוכים.
ת'אמת אני בליבי אופטימית.
אבל.....
ולכן כדאי עכשיו ושלא יהיה מאוחר מידי

for u

משתמש רשום
איזה פרטים כן נתנו לכם?

זה ספציפית לא כ"כ קשור אליי
אפשר להמשיך כך.
ואז נמצא את עצמינו באלול בוכים.
ת'אמת אני בליבי אופטימית.
אבל.....
ולכן כדאי עכשיו ושלא יהיה מאוחר מידי
על איזה עיכוב אתם מדברים ? כלומר מי אמר שבאמת קיים ? ובהנחה שכן כדאי מאוד שתפרטו בדיוק מה מדובר ומה ניתן לעשות ונראה מה אפשר לעשות... {זה לא נשמע רציני כשכותבים כל הזמן על עיכובים ועצומות ולאף אחד אין מושג מה מדובר..}

רחל22

משתמש חדש
יש כאן בעיה הרבה יותר רצינית.
במוסדות של הילדים דורשים מאיתנו לדעת איפה אנחנו מתחילים שנה הבאה,
אחד המוסדות טען לנו שזה משליך להם ישירות על תקן לכיתה נוספת, והם רוצים תשובה מיידית.
אנחנו חוששים שנישאר קרחים מכאן ומכאן.
זה כבר לא שאלה של תשלום שכירות חודש נוסף או לא,(אנחנו משלמים כבר 7 שנים, הפסקנו לחשבן..) זה שאלה מעשית הנוגעת גם לאחרים.
לכן חייבים תשובות ברורות ומפורטות.

יונת123

משתמש מקצוען
יש כאן בעיה הרבה יותר רצינית.
במוסדות של הילדים דורשים מאיתנו לדעת איפה אנחנו מתחילים שנה הבאה,
אחד המוסדות טען לנו שזה משליך להם ישירות על תקן לכיתה נוספת, והם רוצים תשובה מיידית.
אנחנו חוששים שנישאר קרחים מכאן ומכאן.
זה כבר לא שאלה של תשלום שכירות חודש נוסף או לא,(אנחנו משלמים כבר 7 שנים, הפסקנו לחשבן..) זה שאלה מעשית הנוגעת גם לאחרים.
לכן חייבים תשובות ברורות ומפורטות.
כל מילה!
חייבים לדעת איפה אנחנו שנה הבאה. גם צריך באיזה שהוא שלב להודיע למעסיקים שלנו על עזיבה ולהתחיל לחפש עבודה חדשה קשה להישאר כך בחוסר וודאות

Hadas19

משתמש רשום
אני לא לחוצה לגבי הבתי ספר והגנים נגיע לשם ניראה מה מתאים לנו ..נרשום איפה שצריך. בטח יקח כמה ימים שכולם ירשמו בהם ואז תתחיל שנה ..

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
על איזה עיכוב אתם מדברים ? כלומר מי אמר שבאמת קיים ? ובהנחה שכן כדאי מאוד שתפרטו בדיוק מה מדובר ומה ניתן לעשות ונראה מה אפשר לעשות... {זה לא נשמע רציני כשכותבים כל הזמן על עיכובים ועצומות ולאף אחד אין מושג מה מדובר..}
תשאלי את ציפיה
למה זה מתעכב

רחל22

משתמש חדש
אני לא לחוצה לגבי הבתי ספר והגנים נגיע לשם ניראה מה מתאים לנו ..נרשום איפה שצריך. בטח יקח כמה ימים שכולם ירשמו בהם ואז תתחיל שנה ..

כמו שכתבתי. המוסדות דורשים תשובות. (אנחנו למשל רשמנו בשניהם, גם במוסדות עכשיו וגם באחיסמך, הילדים סיפרו בחיידר/ בבית ספר ומכאן הדרך לטלפון אלינו היה קצר..)

ואגב עוד שאלה שהתעוררה לנו- בבית ספר קיבלו רשימת ספרים להזמנה לשנה הבאה עד סופ"ש זה, האם משתמשים באותם ספרים בכל בתי הספר של החינוך העצמאי או שזה שונה.?

Hadas19

משתמש רשום
כמו שכתבתי. המוסדות דורשים תשובות. (אנחנו למשל רשמנו בשניהם, גם במוסדות עכשיו וגם באחיסמך, הילדים סיפרו בחיידר/ בבית ספר ומכאן הדרך לטלפון אלינו היה קצר..)

ואגב עוד שאלה שהתעוררה לנו- בבית ספר קיבלו רשימת ספרים להזמנה לשנה הבאה עד סופ"ש זה, האם משתמשים באותם ספרים בכל בתי הספר של החינוך העצמאי או שזה שונה.?
זה שונה בדרך כלל אבל גם אחרי תחילת שנה ימכרו לך ספרים בלי לחץ למרות שכולם רוצים לחשוב שהם מסודרים לחץ פה לא יעזור. כולם באותו מצב.. אני לא רשמתי לשום מקום . באחיסמך למה לרשום את מכירה את המנהל את הסגנון תלמידים? מה יעזור רישום מעכשיו..

דולה ומשקה

משתמש פעיל
לגבי הבית ספר הייתי רגוע לגמרי יש חוק חינוך חובה הכל עירוני אין שום בעיה להוציא להכניס לפי הצורך לגבי חיידר זה בעי' אמנם לא בעי' לגבי החיידר באחיסמך אלא בעי' לגבי החיידר פה מה שהייתי עושה הייתי הולך למנהל מסביר לו ברחל בתך הקטנה את הבעי' ומבקש על נפשי להשאיר אותי רשום על הספק ולגבי הבעי' של הוספת כיתה אני לא משוכנע שעל בנך לבד יקום ויפול דבר הם רוצים להלחיץ אותך נא לא להילחץ

חיים לב

משתמש צעיר
היי חברים שלום רב ולילה טוב.
עידכנו אותי כרגע על תאריכים של אכלוס המסתברים לעובדים בשטח.
ככל הנראה הבנינים הראשונים יתאכלסו בתחילת החודש ה7
ואחריהם בתחילת החודש 8
בברכת ישוב טוב לכולם
ולילה טוב ומבורך
יישר כוח לכל הכותבים והמוסיפים מידע פה בפורום(בעיקר לאופטימים)
ויישר כוח לכל העלו שמעלים תמונות

דולה ומשקה

משתמש פעיל
לדעתי יהיה איכלוס עד תחילת שנת הלימודים הבאה מכיון שחינוך עצמאי לקח ע"ע סיכון אדיר במה שחילק העברות ותקנים למורות לשנה הבאה מה שאומר שאם מגיעה תחילת הלימודים ואין תלמידים יש עשרות מורות בבית שבמקום העבודה הקודם שלהם יושבת מישהי ומה ככה ילכו מאות אלפי שקלים לפח??? אם הם מתכננים לחנוך את בית הספר בתחילת שנת הלימודים קחו בחשבון שלא ינוחו ולא ישקטו עד שזה יקרה

חיים לב

משתמש צעיר
לדעתי יהיה איכלוס עד תחילת שנת הלימודים הבאה מכיון שחינוך עצמאי לקח ע"ע סיכון אדיר במה שחילק העברות ותקנים למורות לשנה הבאה מה שאומר שאם מגיעה תחילת הלימודים ואין תלמידים יש עשרות מורות בבית שבמקום העבודה הקודם שלהם יושבת מישהי ומה ככה ילכו מאות אלפי שקלים לפח??? אם הם מתכננים לחנוך את בית הספר בתחילת שנת הלימודים קחו בחשבון שלא ינוחו ולא ישקטו עד שזה יקרה
גישה מעניינת.
מנין לך שחתמו על תקנים?

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואחריהם בתחילת החודש 8
בברכת ישוב טוב לכולם
ולילה טוב ומבורך
מנין לך?

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ואחריהם בתחילת החודש 8
בברכת ישוב טוב לכולם
ולילה טוב ומבורך
האם יש חיידר שכבר בנוי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה