עזרה לקראת החופש הגדול

ניצוצות

משתמש צעיר
ריח החופש הגדול כבר מדגדג באפנו, וביחד איתו גם החלומות למיניהם.
כרגע, סגנון הבית שלי מזמין הפעלות ויצירות מדברים נפסדים וזולים.
האמת שיצירות יש הרבה בפורום אומנות, בעיקר מ"אות לי" דברים שאני אוספת במאגרים שלי ושולפת בשעת הצורך.
כרגע אני מחפשת יותר הפעלות - מים, סבון, בלונים וכדו'.
מה דעתכם לרכז כאן כמה שיותר כאלו לטובת ולתועלת כולנו?
תודה מראש

ניצוצות

משתמש צעיר
לשתף ביצירות שאספתי זה בעיה, כי זה צריך הדרכות, אבל רובם מפורום אומנות כאן תוכלי לעשות חיפוש.
לגבי פעילות, משתפת אותכם עכשו במשהו אחד, אולי בהמשך אצליח לשלוף עוד כמה.
טרמפולינה תוצרת בית
חומרים נדרשים - בלונים עדיף חזקים, ציפה / ציפית.
תעסוקה ליום שלם לפחות
מנפחים בלונים, מכניסים לציפית - טרמפולינה עבור ילד אחד. ציפה - טרמפולינה עבור משפחה.
תעסוקה ליום שלם - חצי יום מנפחים בלונים, חצי יום קופצים ובשעות הערב מנפצים את הבלונים הנותרים.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לשתף ביצירות שאספתי זה בעיה, כי זה צריך הדרכות, אבל רובם מפורום אומנות כאן תוכלי לעשות חיפוש.
לגבי פעילות, משתפת אותכם עכשו במשהו אחד, אולי בהמשך אצליח לשלוף עוד כמה.
טרמפולינה תוצרת בית
חומרים נדרשים - בלונים עדיף חזקים, ציפה / ציפית.
תעסוקה ליום שלם לפחות
מנפחים בלונים, מכניסים לציפית - טרמפולינה עבור ילד אחד. ציפה - טרמפולינה עבור משפחה.
תעסוקה ליום שלם - חצי יום מנפחים בלונים, חצי יום קופצים ובשעות הערב מנפצים את הבלונים הנותרים.
איזה רעיון חמוד, מה זה בלונים חזקים ? עשית את הרעיון ? אם איזה חברת בלונים השתמשת, וחבילה של כמה צריך ?

ניצוצות

משתמש צעיר
עשיתי, זה היה מוצלח מאוד
לצערי אני לא זוכרת מאיזה חברה (זה היה לפני שנתיים, שנה שעברה לא יצא לי לעשות את זה) וגם לגבי הכמות, תלוי מה הגודל של הציפה / ציפית וכמה יחידות את רוצה, לפני שנתיים עשיתי אישי לכל ילד (היו עדין קטנים) נכנס לי כ-6 בלונים בציפית, עכשו תעשי חשבון

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לחברת אות לי דברים מאד יפים דברי יצירה ממליצה בחום!

רבקי פרטיג

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי קובץ של 100+ ציורים לצביעה לילדים שאספתי מהרשת, אם עוזר לך, אני פעם בכמה חודשים הולכת להדפיס, מכניסה בקלסר גדול (מחדשת על הדרך את מלאי הצבעים / לורדים)

קבצים מצורפים

• חוברת צביעה.pdf
    9.3 MB · צפיות: 165

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשיתי, זה היה מוצלח מאוד
לצערי אני לא זוכרת מאיזה חברה (זה היה לפני שנתיים, שנה שעברה לא יצא לי לעשות את זה) וגם לגבי הכמות, תלוי מה הגודל של הציפה / ציפית וכמה יחידות את רוצה, לפני שנתיים עשיתי אישי לכל ילד (היו עדין קטנים) נכנס לי כ-6 בלונים בציפית, עכשו תעשי חשבון

הבלונים לא מתפוצצים כשקופצים עליהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה