דרוש מידע לקוחות שלי מבקשים שיהיה לי וואצאפ --- :(

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כל בעלי\ות העסקים שאינם משתמשים בוואטצאפ ומחזיקים בעיקרון בכל תוקף - אשריכם ואשרינו שיש בתוכנו אנשים כמותכם. תדעו לכם, אתם מחזקים את ידי אלו שמתלבטים ואלו שקטנים ופחות מנוסים מכם.
המשיכו בדרככם ותשאו ברכה בכל מעשה ידיכם.

תפוח גדול

משתמש חדש
מי שיש לו עבדים/ות צריך עוד יותר להזהר שלא להכניס הקלות שעלולות להוביל למכשול בדלת האחורית. מבחינה רוחנית. אבל גם גשמית. לא היית רוצה לגלות שהעובד שלך מרותק פתאום לדברים בין לבין ויוצא מהריכוז...

אשמח אם מישהו יעזור-
אומרים שבמחשבים ישנים התכנה מאיטה מאד את מהירות העבודה.
יש לנו מעבד 2030 3 ג'יגה ו 4 ג'יגה זיכרון . זה מספיק?
טכנאי מחשבים הציע לי לפחות להגדיל את הזכרון ל 8 ג'יגה ולהחליף דיסק קשיח לדיסק SSD.
או לקנות מחשב חדש.
מה דעתכם?
תודה

העתק שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה אכן מאט כי זה כמו מערכת בתוך מערכת. היינו מערכת שמדמה אנדרואיד (המערכת הפעלה של הסמרטפונים) בתוך המחשב (שמריץ מערכת הפעלה וינדוס) להחליף ל SSD סתם כך רצוי. לגבי השאר תלוי אם המעבד חזק או חלש. לדעתי.
אבל בלי כל קשר, למה לא קודם להתקין ולבדוק ואח"כ להחליט ? לפני שמוציאים הוצאות מיותרות.

ממוקד

משתמש מקצוען
יש מצב להתחבר לוואצאפ דרך המחשב עם אינטרנט בחסימה של נטפרי?
אשמח להחכים
(לא שאני ששה עם הדבר הזה - אבל בשביל העבודה יש מצב שאהיה חייבת)
דעתי האישית שללא צורך קיצוני אז ממש לא כדאי ליפול לזה (מצטרף פה לדעת הרוב)
זה באמת כלול בכמויות של שריפת זמן ורדידות שאין שום דרך להינצל ממנה למי שמחזיק ווצאפ'!

וצריך לזכור (גם בעניינים אחרים ולא רק בעניין הזה) שכל מה שאנחנו עושים בדיעבד, כי אנחנו ממש חייבים, ולאין שום ברירה אחרת, אז הילדים שלנו יעשו מלכתחילה!
כך שמי שחושב שהוא צריך ווצאפ בדיעבד אז שיהיה ברור לו כמעט בוודאות שלילדים שלו זה יהיה מלכתחילה (כך דרך העולם)

נחמי3

משתמש מקצוען
זה אכן מאט כי זה כמו מערכת בתוך מערכת. היינו מערכת שמדמה אנדרואיד (המערכת הפעלה של הסמרטפונים) בתוך המחשב (שמריץ מערכת הפעלה וינדוס) להחליף ל SSD סתם כך רצוי. לגבי השאר תלוי אם המעבד חזק או חלש. לדעתי.
אבל בלי כל קשר, למה לא קודם להתקין ולבדוק ואח"כ להחליט ? לפני שמוציאים הוצאות מיותרות.
השאלה שלי שהואצפ כבר עובד לי כי הייתי צריכה לצורכי עבודה, ששולחים לנו הודעות ממשרד ממשלתי בואצפ
הקטע הוא שאני לא מצליחה לשלוח מהואצפ הממוחשב למייל הרגיל שלי
מישהו יודע איך??

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש פה אנשים מדהימים!
סתם נזכרתי בסיפור, הייתי צריכה להעביר טופס רפואי למזכירה במחלקה מסוימת בביה"ח מהגדולים במדינה.
אני שואלת אותה איך לשלוח, היא אומרת לי: בפקס. אני אומרת לה: מה? היא אומרת לי: אפשר גם בדואר. אני בתמימות: האלקטרוני? היא: ממש לא. יש לנו רק פקס.
לא היה נראה שיש להם בעיה עם זה. אם הם יכולים, גם אנחנו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה