עזרה לקוחות דיסקונט ויש לכם כרטיס אשראי בנקאי?

ממתינה

משתמש מקצוען
הסתבכנו קצת ונשמח לעזרתכם -
בעת פתיחת החשבון כזוג צעיר, עשינו גם 2 כרטיסי אשראי, לבעלי ולי.
החשבון הוגדר כחשבון סטודנט עם פטור מעמלת כרטיס.
לפני כמה חודשים פג תוקף מסלול הסטודנט והתחלנו לשלם עמלות.
כעבור חודש (עד שקלטנו את זה) הגשנו לבנק אישור לימודים מהכולל של בעלי והם חידשו לנו את מסלול הסטודנט.
על הכרטיס של בעלי לא שילמנו מאז עמלה, אבל על הכרטיס שלי - כן, למרות שגם הוא מוגדר לאותו חשבון.
הבעיה היא שאני לא מצליחה ליצור איתם קשר כדי לברר את הענין.
שלחתי מספר פעמים הודעה ב'צור קשר' באתר ולא קיבלתי שום תגובה.
במענה הקולי ניסיתי כמה פעמים, הסתבכתי עם השלוחות - לא היה ברור לי לאן לפנות בשביל טיפול בבעיה כזו, והתור היה ארוך מדי עד שהתיאשתי.
ת'כלס, הנושא נסחב מחודש לחודש ובינתיים אנחנו משלמים עמלה - לא מדי גדולה, אבל מעצבנת מאד - לחינם!
אולי יש פה מישהו שנתקל בבעיה דומה ויוכל להדריך אותנו איך לפתור אותה?
[בעיקרון, אנחנו לא משתמשים כמעט בכרטיסי אשראי לקניות רגילות, רק להוראות קבע,
כך שבלית ברירה, אני פשוט אבטל את הכרטיס לחלוטין ונסתדר עם כרטיס אחד, אבל כן נח לנו שיש שניים כך שעדיף לי לסדר את הענין,
ואם נצליח גם לקבל החזר על העמלות מהחודשים הקודמים - זה בכלל יהיה מושלם.]

חוץ מזה,
בחודש האחרון שמתי לב בדוח האשראי באתר למשהו מוזר,
כל הוראת קבע מחולקת ל-2 שורות:
1. התשלום עצמו
2. חיוב של כמה עשרות אגורות
האם קורה גם אצלכם? האם זו עמלה על הוראת קבע? למה התחיל פתאום?

יערי

משתמש מקצוען
לגבי השאלה הראשונה, לכאורה אתם שני בעלים בשבון משותף אם הבנתי נכון, זאת אומרת שטכנית איחדו שני בעלי חשבון את חשבונם, ולכן רק מי שיש לו סטונדט יקבל פטור מעמלה.
הפתרון לזה הוא, ביטול הכרטיס על שמך, והוצאת כרטיס נוסף על שם בעל הסטודנט.
לגבי השאלה השניה, זה נראה שזה מצורף למפתח דיסקונט, שמעגל כל עסקה שעושים בכרטיס כלפי מעלה, וההפרש או שנתרם לצדקה או שנצבר לתוכנית חיסכון. אפשר לבדוק באתר או על גבי הכרטיס אם כתוב שזה מפתח דיסקונט.

ממתינה

משתמש מקצוען
לגבי השאלה הראשונה, לכאורה אתם שני בעלים בשבון משותף אם הבנתי נכון, זאת אומרת שטכנית איחדו שני בעלי חשבון את חשבונם, ולכן רק מי שיש לו סטונדט יקבל פטור מעמלה.
הפתרון לזה הוא, ביטול הכרטיס על שמך, והוצאת כרטיס נוסף על שם בעל הסטודנט.
נשמע הגיוני, אבל אם כך, למה בזמן הוצאת הכרטיסים כן קיבלתי פטור מעמלה על הכרטיס שרשום על שמי למרות שהזכאות לחשבון סטודנט היתה בזכות בעלי?

לגבי השאלה השניה, זה נראה שזה מצורף למפתח דיסקונט, שמעגל כל עסקה שעושים בכרטיס כלפי מעלה, וההפרש או שנתרם לצדקה או שנצבר לתוכנית חיסכון. אפשר לבדוק באתר או על גבי הכרטיס אם כתוב שזה מפתח דיסקונט.
נכון!
שכחתי לגמרי שהצטרפנו לעיגול לטובה בשביל מתנת חיים.
זה היה כבר די מזמן, כנראה לקח זמן עד שטיפלו בזה בפועל ובינתיים שכחתי מזה ולא הבנתי מה קרה.
תודה על פתרון התעלומה!

חיה.

משתמש מקצוען
לגבי העמלה שלך הכי פשוט להתקשר ולומר שאת רוצה לבטל את הכרטיס כי את משלמת עמלות, ותצייני להם שפנו אליך מחברות אשראי אחרות והציעו לך כרטיס בלי עמלות.
בד"כ זה עובד מיידי ויבטלו לך מיד את העמלות.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזור האישי באתר,
אמורה להופיע כתובת המייל של הסניף שלכם.

נסו לפנות דרכה.

בהצלחה!

חיה.

משתמש מקצוען
זה לא כ''כ פשוט :rolleyes:
כי לא הצלחתי למצוא את השלוחה הנכונה במענה הק
ואני באמת לא אחת שרגילה להסתבך עם מערכות טכנולוגיות :(

שנים כבר לא התקשרתי אליהם, אבל בגדול את מקישה את הקוד הסודי לשמיעת היתרה המעודכנת, ואז יש אפשרות לעבור לבנקאי שלך.
אפשרות אחרת כמו שרשמו מעלי לפנות במייל לסניף שלך - עונים יחסית זריז.

יערי

משתמש מקצוען
נשמע הגיוני, אבל אם כך, למה בזמן הוצאת הכרטיסים כן קיבלתי פטור מעמלה על הכרטיס שרשום על שמי למרות שהזכאות לחשבון סטודנט היתה בזכות בעלי?
כתבתי מהשערה.
אצלי למשל זה חשבון מורים, ואפילו שרק שותף אחד בחשבון הוא מורה כל הכרטיסים הם ללא עמלות. אבל יתכן שסטודנט זה אחרת, ואולי לא.
בכל מקרה בצור קשר באתר זה מופנה לסניף שלך, וכן לאחר הקוד במענה הטלפוני לוחצים *9 ומגיעים לבנקאי, ואו שהוא יודע לבד את התשובה או שמעביר פניה לסניף.

ממתינה

משתמש מקצוען
תודה רבה לכל המסייעים!
שלחתי פניה במייל לסניף שלי. מקוה שיענו בזריזות.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אבל יתכן שסטודנט זה אחרת, ואולי לא.
כשלי היה שם חשבון סטודנט- שני הכרטיסים היו ללא עמלות (אם כי בעלי היה אברך, אבל לא טרחנו לתת להם אישורים כי ממילא היה חשבון סטודנט).
זאת כנראה טעות, או שיטת מצליח, שהפניה שפנית לסניף אמורה לפתור.

פסגות

משתמש מקצוען

ממתינה

משתמש מקצוען
כתוב שם שלקוחות המשויכים למסלול סטודנט לא יוכלו לעבור לטאצ'ר:
לקוחות המשתייכים לקבוצות נוער, חיילים, שירות לאומי, חיילים משוחררים, זינוק וסטודנטים לא יועברו לקבוצת טאצ'ר וימשיכו ליהנות מהטבות הקבוצה לה הם משויכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה