עזרה לצורך מחקר- אשמח שתענו לי על שתי שאלות קצרות

אידיליה

משתמש צעיר
1. מה גורם לכם להרגיש שווים,חזקים ובעלי ערך? (כשמסכימים עם הדעה שלי/ כשחושבים עליי/כשמאמינים לי/כשמעריצים אותי/כשאני מרגיש/ה שאני נראה/ית טוב)
2. אילו משפטים/אמירות/פרצופים יכולים להרוס לכם את היום.
שוטו לכל כיוון, עדיף לא פוטוגני ובטח שאפשר גם רדוד:)
תודה מראש לכל המשיבים!

נערך לאחרונה ב:

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
1. מה גורם לכם להרגיש שווים,חזקים ובעלי ערך? (כשמסכימים עם הדעה שלי/ כשחושבים עליי/כשמאמינים לי/כשמעריצים אותי/כשאני מרגיש/ה רזה וחתיכ/ה)
שהדעה שלי משמעותית
שחושבים שאני חכם
כשאני מרגיש/ה רזה וחתיכ/ה)
הייתי מנסח אחרת
אתה לא מבין

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
1- כשמתייעצים איתי, כשמפרגנים לי, כשמשתפם אותי בדברים שלא ממהרים לשתף כל אחד.
2- לקבל הערה בעבודה או בכל מקום דווקא על משהוא שאני מאד משתדלת בו (בדרך כלל זה בנושא רגישות לאחר).

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
שאלת השאלות,
שמאמינים בי מספר אחת,שחושבים עליי אחריו,
פרצופים,
חיוך אמיתי (לא זיוף בשביל הקבלה של הראש שנה לחייך פעם ביום...:D) חי שחודר לתוך הנשמה שמאמין בי ורוצה בי,
תכלס אני צריך גמ"ח כזה...כל יום....:cry:

**rb

משתמש צעיר
1. ידע שווה כח, אצלי לגמרי מתקיים.
2. הערות בקורתיות קשות מאנשים שאני מעריכה את דעתם וחשוב לי לרצות.

שרה מביתר

משתמש צעיר
1. מה גורם לכם להרגיש שווים,חזקים ובעלי ערך? (כשמסכימים עם הדעה שלי/ כשחושבים עליי/כשמאמינים לי/כשמעריצים אותי/כשאני מרגיש/ה שאני נראה/ית טוב)
שוטו לכל כיוון, עדיף לא פוטוגני ובטח שאפשר גם רדוד:)
תודה מראש לכל המשיבים!
1. כשאני מרגישה אהובה. (שאוהבים אותי)- כמובן זה במשפחה ולא בחברה. וגם- שלא מצפים ממני לכלום ומה שאני עושה זה הכי מושלם וטוב בעולם. (אפילו לבשל או לנקות זה וואו!)
אל תתחילו להגיד "את חייבת בכל מקרה לעשות את זה וכו'", לי אין כח! ואם מעריכים ואוהבים אותי בתור מי שאני גם אם אני לא עושה כלום- זה נותן לי כח, אני מרגישה שווה ובעלת ערך!
2.פרצוף כזה של "מה את מבינה בכלל" (-הגבות עולות ויורדות, ולפעמים גם הפה קצת מתעקל הצידה)

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
למה כל מי שענה ביינתים ענה מתי הוא שווה וחזק שזה לפי מה שאנשים אחרים חושבים עליו.
זה הכל תלוי בך אתה צריך לחשוב על עצמך שאתה בעל ערך ושווה!!!
מה אכפת לכם כל הזמן מה אנשים אחרים חושבים עליכם?
אם אתה חושב שאתה גאון/חכם/נראה טוב ועוד אז תהיה שווה וחזק!!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למה כל מי שענה ביינתים ענה מתי הוא שווה וחזק שזה לפי מה שאנשים אחרים חושבים עליו.
הקדמת אותי תוך כדי כתיבה, אבל התשובה לשאלה שלך נעוצה בניסוח של השאלה -
כאשר נותנים לאנשים סט תשובות אפשריות זה מטה את כיוון המחשבה שלהם

אידיליה

משתמש צעיר
@אפרים יעקובזון
זה נכון לגמרי מה שאתה אומר, אבל קצת מסיט מהנושא של המחקר שלי, אשמח אם תמחק את ההודעה
דווקא בגלל שהיא צודקת, כדי לא למנוע מאנשים להמשיך בסיעור מוחות. מעריכה מאוד:)
כאשר נותנים לאנשים סט תשובות אפשריות זה מטה את כיוון המחשבה שלהם
זהו, שבאמת התלבטתי אם לתת דוגמאות או שזה יצמצם, מצד שני לא רציתי שאנשים לא יבינו נכון את השאלה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה הכל תלוי בך אתה צריך לחשוב על עצמך שאתה בעל ערך ושווה!!!
מה אכפת לכם כל הזמן מה אנשים אחרים חושבים עליכם?
אם אתה חושב שאתה גאון/חכם/נראה טוב ועוד אז תהיה שווה וחזק!!!
אתה תהיה חזק אם תתן לאחרים את התחושה הזו
לחיות סביב עצמך בלי נתינה לחברה זו אגואיסטיות ולא חוזק

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זהו, שבאמת התלבטתי אם לתת דוגמאות או שזה יצמצם, מצד שני לא רציתי שאנשים לא יבינו נכון את השאלה.
השאלה המדויקת יותר היא - איזה משוב מהסביבה גורם לכם להרגיש שווים, חזקים ובעלי ערך?

סופרוומן

משתמש מקצוען
בלת"ק
1. אני מרגישה שווה ובעלת ערך: כיש לי הספקים טובים (80% ומעלה) במה שתכננתי להיום
כשבני הבית סביבי נינוחים ורגועים.
2. יכול להרוס לי את היום אם משהו זר יעיר הערה בלי להיות מעורב בפרטים. כלומר יבלבל במח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה