דרוש מתכון לפשטידת תפוחים ללא קמח תפו"א

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
רוצה להכין פשטידת תפוחים טובה אבל רק עם ביצים, סוכר שקדים ואגוזים פחות או יותר...
יש מצב להגיע למשהו טעים?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא :rolleyes:
האמת שכבר אלתרתי משהו אבל אשמח למתכון טוב לשנים הבאות
הרעיון שלי היה להכין קרמבל תפוחים (מהמתכון של @java ) למשל ואת הבצק במתכון להכין משקדים טחונים וקוקוס.
שקדים טחונים לבד פחות יתאימו כי הם שומניים ויש צורך ברכיב יבש כלשהו שיכול לספוח נוזלים.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
ראית את המתכון? כי זה בדיוק מהחומרים שכתבת יש שם גם סוכר חום שבטח אפשר להחליף וקינמון שאפשר להשמיט
כן, הסתכלתי
לא משתמשים בסוכר חום, קינמון, אבקת סוכר ושקדים מולבנים (ולא, אין לי כח להלבין ולפרוס לבד) כך שנראה לי ממש חבל על המאמץ...
תודה רבה בכ"א.

מצליחה

משתמש מקצוען
כן, הסתכלתי
לא משתמשים בסוכר חום, קינמון, אבקת סוכר ושקדים מולבנים (ולא, אין לי כח להלבין ולפרוס לבד) כך שנראה לי ממש חבל על המאמץ...
תודה רבה בכ"א.
אני הכנתי את העוגה הזאת ביום שישי, בלי סוכר חום, בלי קינמון, בלי אבקת סוכר, ובלי שקדים מולבנים.
יצאה פצצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חוסלה!
מיד הכנתי עוד אחת...
תשמרי לשנה הבאה...

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
אני הכנתי את העוגה הזאת ביום שישי, בלי סוכר חום, בלי קינמון, בלי אבקת סוכר, ובלי שקדים מולבנים.
חוסלה!
מיד הכנתי עוד אחת...
תשמרי לשנה הבאה...
תודה רבה!!!
כנראה שאני לא אמיצה כמוך, אבל טוב שאת כן :)
החלפת את הסוכר החום בסוכר לבן או שפשוט השמטת?

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חוסלה!
מיד הכנתי עוד אחת...
תשמרי לשנה הבאה...
כנ"ל
אבל זה יצא יותר עוגה ופחות קוגל
טעים מאוד
אבקת סוכר אני עושה לבד טוחנת במעבד מזון סוכר
דקה שתיים ויש לך אבקת סוכר ביתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה