מידע שימושי לפני הסרטון הבא

לרעהו

משתמש מקצוען
כבר אמרו גדולי ישראל בדור הקודם שמי שמנסה להתחיל ולהציק לשוטרי מדינת ישראל, הוא כנראה אחד שמאמין בהם שלא יעשו לו נזקים בלתי הפיכיים...
אנחנו לא נתווכח איתם כי הם מסוגלים גם לרצוח...אנחנו לא מאמינים בעדינות שלהם בשונה מאלה שמציקים להם כל היום...

אלוקים גדול

משתמש צעיר
אח שלי יצא מהבנין עם מסכה על האף והפה. וקיבל דו"ח משוטר שעמד בצד והמתין לטרף.
מלא אנשים היו סביבו וצעקו שזה לא פר והוא היה עם מסכה כולם ראו את זה. ולא הוא לא הוריד אפילו לשניה.
אבל לשוטר זה לא מענין, לדבריו : שמת את זה עכשיו. ולך תתווכח איתם.
הוא הביא פרטים וסיים את הסיפור, לא חסר לו עכשיו מעצרים וסרטונים ופרסום בכל התקשורת.
אמאלה! וככה שילם את הדוח?
אם זה נכון לפי המדריך ששלחו פה שיש לשוטרים מצלמות עליהם, אפשר לבקש תיעוד ולהראות שהיה עם מסיכה, לא?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
המציאות היא שהציבור איבד אמון במשטרת ישראל.
המשטרה שאמונה על שמירת בטחון התיבור, ואמורה לשרת אותו הפכה לרודנית.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
לאחרונה קראתי באחד העיתונים באנגלית ראיון עם שוטר אמריקאי.
הוא הסביר כי בתקופת הכשרתם, נדרשים השוטרים לעבור על גופם מכת שוקר חשמלי
וגז מדמיע ע"מ שהשוטר ידע כמה מכאיב זה וידע לא להיות עם יד קלה מדי על ההדק.
מי יודע, הייתי ממליצה להטמיע את זה גם כאן . . .
ואני מוכנה לתגובות שתיכף יבואו שזה לא תמיד עוזר וראה ערך ג'ורג' פלויד.
אבל התשובה היא שפרופיל פסיכולוגי קובע כי שוטרים (בלי להכליל כמובן!)
רבים מלכתחילה פונים לתפקיד זה מנטיות אופי נעימות פחות
(מכירים את הילדים שתמיד רוצים להתחפש לשוטרים ולמה?)
ואלו ההגונים, (ויש רבים כאלו גם!) אז אולי להם זה יועיל . . .

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
והיה אם יתברר שמסכות אינן מונעות הדבקה,
וסתם ניסו לחסום את הפה ואפשרות הנשימה לחפים מפשע,
כי חשבו שזה מונע.
מי ישלם את המחיר הזה?
מי שישלם את המחיר אם יתברר שחגורות אינן מצילות מתאונה.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אין קשר בין המצולם לכתבה.
מה הקשר לשאול תיאורטית אם ימצא.
כרגע יש עמדה ברורה בעולם הרפואה.
אם היא תשתנה אז נעשה אחרת, ולא נתבע את הרופאים למה הם לא ידעו את זה קודם.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צריך לבדוק מה קורה בערים חילוניות האם גם שם הם מתנפלים על אזרחים ללא מסיכה כמו שהם רגילים לעשות בציבור החרדי.
אני מתגורר בעיר חילונית, בימים האחרונים אני רואה כל הזמן שוטרים שמסתובבים ומחפשים אנשים ללא מסכה, היום ראיתי מהחלון מעצר של צעיר שלא חבש מסכה, ככל הנראה הוא ניסה להתחמק ולא לתת פרטים ולכן נעצר והוכנס לנידת (הוא הלך מרצון לכן לא גררו אותו, כי בעיקרון השוטרים שהגיעו כתגבור לשוטר הראשון לבשו כפפות כדי לקחת אותו).

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אמאלה! וככה שילם את הדוח?
אם זה נכון לפי המדריך ששלחו פה שיש לשוטרים מצלמות עליהם, אפשר לבקש תיעוד ולהראות שהיה עם מסיכה, לא?
לא משלמים את זה לשוטר. כן?
הוא נתן פרטים והדו"ח מגיע לכתובת המעודכנת במשרד הפנים. אין לו עדיין את הדו"ח זה קרה לפני כמה ימים.

אלוקים גדול

משתמש צעיר
1594341708669.png

צופנוי

משתמש מקצוען
אתמול הייתי במרכז קניות שפע עילית. הסתובבו שם יסמנ"יקים ויסמניק"יות עם פרצוף רצחני ויד על הרובה ופשוט שיחרו לטרף......
אבל זה ברור. הם פשוט רוצים להגן עלינו!!!! הם הטובים שבסיפור, ולמה לנו להלין?!
אז אני הייתי באותו מרכז מסחרי פעמיים השבוע, ראיתי כנראה את אותם שוטרים/יסמניק"ים ויסמניק"יות, אבל משום מה לא ראיתי שנתנו אפילו דו"ח אחד, לא ניסו להתנכל לאף אחד ובאופן כללי לא ראיתי על פניהם פרצוף רצחני כלל...

bat 7

משתמש סופר מקצוען
אז אני הייתי באותו מרכז מסחרי פעמיים השבוע, ראיתי כנראה את אותם שוטרים/יסמניק"ים ויסמניק"יות, אבל משום מה לא ראיתי שנתנו אפילו דו"ח אחד, לא ניסו להתנכל לאף אחד ובאופן כללי לא ראיתי על פניהם פרצוף רצחני כלל...
אנשים, היא כתבה את זה בציניות......
הסבירה את עצמה בהמשך.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מתוך "בחדרי"
על ההפגנה שהייתה אמש בתל טאביב ללא מסכות והמשטרה נהגה בעדינות.
ובעלז והמשטרה התנהגה בברוטליות מזעזעת...

ח"כ ישראל אייכלר הגיב לאיפה ואיפה שהמשטרה עשתה בהפגנה הערב בירושלים מול ההפגנה בתל אביב: "המילים מיותרות הערב. התמונות מתל אביב המשוחררת וירושלים הנצורה מדברות בעד עצמן: לחילונים מותר להתקהל ולהפגין, לחרדים אסור".

"מי שעוד חשב עד היום שיש זכויות אדם לחרדי בארץ ישראל, גילה הלילה שוב את האמת המרה: חרדי הוא אזרח חסר זכויות אדם במדינת היהודים. ככזה מותר לכלוא אותו בסגר מיותר מאחורי גדרות, להרביץ לו, להתעלל ברגשותיו ובאורח חייו. מדובר בכליאת שוא של מאה אלף חרדים חפים מקורונה בירושלים, ביתר, בית שמש ועוד. אם היה מי ששומע, הייתי שב וקורא לראש הממשלה ולשר הבטחון לפתוח את הסגרים מיד. הם אינם מונעים קורונה. אבל כבר מזמן קיבלנו את המסר: אין ממשלה דמוקרטית בארץ ישראל. יש שלטון אלים ואכזר, עויין וחסר מעצורים".

"אני שב וקורא לשרים החרדים לפרוש מיד מן הממשלה, עד שיבוטלו הסגרים האכזריים. אולי כך נמצא פתאום מי שישמע לזעקת הנצורים ויסיר את גזירת הסגרים והאלימות המשטרתית. זו השפה היחידה שהממשלה הזאת תבין, אולי והלוואי".

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' קרא הערב לראש הממשלה ולשר אמיר אוחנה לפטר את מ"מ מפכ"ל המשטרה מוטי כהן על רקע האפלייה המשטרתית הקשה כלפי הציבור החרדי בתקופה האחרונה.

הצלם ישי ירושלמי אומר ל'בחדרי חרדים' היישר ממקום ההפגנה "גם אני בתור צלם שמסקר כבר שנים גם את ההפגנות באזור מאה שערים לא ראיתי כזו הפגנה אלימה של המשטרה כלפי המפגינים שמחו על הסגר. הייתה אלימות קשה מאוד נגד סתם עוברי אורח".

סערצע

משתמש מקצוען
אני מתגורר בעיר חילונית . .
קרובי משפחתי מתגוררים במרכז הארץ, באחת מהערים השכנות לבני־ברק.
שוטרים בודדים נצפו ברחובות, אם בכלל, במשך החודשים האחרונים; וגם אז, אכיפה לא היתה.

בכל מקרה, כבר נכתב שיש להשוות את אחוזי העברות בציבור החרדי לעומת מקביליהם, והאכיפה כאן ושם [לאפוקי מהשוואת כמות הדו"חות והנמנים על המחנות].
התוצאות ממחקר כזה, נאמר בעדינות, די־ברורות.

דבורה לאה1

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אך אחד לא בא להצדיק אותם, רק אם מישהו חושב שהוא יוכל לנפנף בסירטון כזה או אחר, או לפנות למח"ש וכד' אז תדעו שכל המעצרים בכוח נעשים ע"פ החוק בגלל שאותו אדם סירב להזדהות (או ניסה לברוח שזה עילה בפני עצמה), ואף אחד לא יעשה לשוטרים כלום.

אם יש לכם הוכחה שמישהו הוריד רק לרגע וכד' (שמוסרט כל התהליך, ולא רק ע"פ עדות בפה), זה סירטון שיכול להוכיח התנכלות.
הסירטון של הילדה עורר גלים רק בגלל שכל ההליך היה מוסרט, ולא היה שם שום צד לפרשנות שניה.

[אני לא בא להשוות, אבל גם הערבים יודעים לספר על פיגוע שהוא היה תאונה, חלק גדול מהסירטונים של האכיפה שרצים היום זה כאלה שמנהלים פרובוקציות]
משום מה אני מאמין אולי ל20% מהסיפורים ש"הורידו רק לשניה את המסיכה", מי אמר? גם מי שנתפס מדבר בפלאפון בנהיגה יש לו שלל הסברים ותירוצים, אני רואה אותם כל יום באוטובוס איך מורידים "לשניה" את המסיכה [ואגב, כשאני רוצה לשתות אני הולך לפינה של הרחוב, לא בתחנת אוטובוס]

ברור שזה אפליה לאכוף בעיקר באיזורים חרדים וזה לא נובע ממקום טהור, אבל לבוא ולומר "גם הוא עשה" זה מבט של ילדים, אם אתה עובר על החוק אתה לא בסדר.
סליחה, אל תשווה פלאפון בנהיגה, לצורך לגיטימי שלבן אדם ביום חם-
לנשום!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה