לנובו, או דל - מה הכי מומלץ ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בלנובו אני מתכווין לסדרת אייד פד (בדל אני לא מכיר את הסדרות)
אני שואל מבחינת הפלסטיקה במחשבים שציינתי ולא מבחינת התאמה (תוכנות ספצפיות וצרכים ספציפיים)
איזה מהם יותר טוב עם פחות תקלות במקשים צירים מקלדת חומרה
כי קיבלתי המלצה ללנובו L340 שזה טוב עבורי לצרכים שלי (אינדיזיין וגרפיקה) אבל טכנאי מחשבים אחר אמר לי שבלנובו יש תקלות בפלסטיקה שצינתי לעיל
מישהו מכיר ?
נכון ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עוד המלצות ?
טכנאים- יש לכם המלצות ?

chv

משתמש רשום
ברור שעדיף דל.
מבחינת פלסטיקה - ומבחינת בטריה - מסך - אפילו מקלדת! - ווייפיי (אם זה ישמש אותך) -
בכל אופן דל יותר יקרים יחסית אבל תכלס אין עליהם.
זה המחשבים שמחזיקים הכי הרבה זמן, אלא א"כ אתה רוצה לקנות לנובו THINKPAD T400 וכו' החדשים יעלה לך הרבה ג"כ.
בקיצור לדעתי דל דל דל!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
כבר כתבתי את זה לאחרונה במקום אחר, ואכתוב גם כאן, ואבקש גם כאן- לא לסקול אותי :)

בסדרות הפשוטות- לנובו (באופן כללי, לא נכנסתי לכל דגם). אין ספק!!

אני מדבר על הדגמים של השנים האחרונות. לנובו כמעט ללא תקלות, מאידך DELL יש יותר תקלות.

ו-DELL גם לא יותר יקרים בסדרות הללו. (הם טיפה יותר יקרים, אבל הם גם מגיעים עם שלש שנות אחריות ברוב המקרים ולנובו מגיעים עם שנה עם אופציה להרחבה, בלנובו אחרי ההרחבה זה אותו מחיר בערך ולעפמים לנובו גם יוצא יותר יקרים אבל שווים את זה).

111Elokynu

משתמש פעיל
כבר כתבתי את זה לאחרונה במקום אחר, ואכתוב גם כאן, ואבקש גם כאן- לא לסקול אותי :)

בסדרות הפשוטות- לנובו (באופן כללי, לא נכנסתי לכל דגם). אין ספק!!

אני מדבר על הדגמים של השנים האחרונות. לנובו כמעט ללא תקלות, מאידך DELL יש יותר תקלות.

ו-DELL גם לא יותר יקרים בסדרות הללו. (הם טיפה יותר יקרים, אבל הם גם מגיעים עם שלש שנות אחריות ברוב המקרים ולנובו מגיעים עם שנה עם אופציה להרחבה, בלנובו אחרי ההרחבה זה אותו מחיר בערך ולעפמים לנובו גם יוצא יותר יקרים אבל שווים את זה).
מצטרף לידידי הוותיק, מדגמים הזולים לנובו יותר טוב (אם כי אני מסתייג שיש דגמים מסויימים של לנובו שיש בהם תקלות...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה