למשתמשים בשירות One mail בבזק - שימו לב השירות בוטל ללא הודעה מוקדמת ברורה

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני משתמשת בשירות onemail בבזק כבר תקופה ארוכה.
כבר מספר ימים שמנסים להעביר לי פקס ולא התקבל אצלי באימייל.
ניסיתי להכנס לשירות באתר דרך 'בזק אישי' על מנת לבדוק להתיקייה שלי לא מלאה מידי, מה שיכול למנוע קבלת פקס. ולא הייתה לי הרשאת גישה.
בשיחה עם נציג בזק התברר שהשירות הוסר... ללא כל הודעה מוקדמת כראוי,
הוא כמובן אמר שזה אמור להופיע על החשבונית שתגיע החודש (בחשבונית של חודש שעבר זה לא הופיע).

האמת שהייתי מצפה מבזק להודעאה באימייל בנפרד מהחשבונית, או לכל הפחות באתר!
כמובן שיש את האופציה של fax2mail, למי שצריך.
אך כדאי לשים לב לכך!

פרפר

משתמש מקצוען
לי הם שלחו הודעה במייל שהשירות עומד להתבטל. ממש חבל! זה היה מצוין.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא קיבלתי הודעה כלל.
כשבוע וחצי שפקסים והודעות קוליות לא הגיעו אלי לאימייל, ואין לי כל דרך לשחזר או לדעת מי שלח פקס.

הייתי מצפה, שלאחר ביטול השירות, לא יהיה ניתן לשלוח כלל פקס למספר הזה. כך מי ששלח יכול היה ליידע אותי שהמספר לא תקין...

יש את שירות פקס2מייל על אותו עיקרון, רק ללא אפשרות לשלוח פקס מהמחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה