שיתוף למי שהתעניין בקונטקט חינמי לא פרוץ

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
התוכנה הזאת בעצם קוראת פלאגינים, דגימות וכו'

הקיובייס עצמו לא מפעיל את התוכנות של המידי אלא יודע לתקשר איתם, כל מה שהוא נקרא vst הקיובייס יודע לעבוד איתו, וככה זה הרבה אפקטים

הקונטקט זה בעצם התוכנה שבה פותחים את הדגימות (הפלאגינים) והקיובייס מתקשר עם הקונטקט

ממילא כשאתה פותח ערוץ instrument בקיובייס לדוגמה, אתה יכול לבחור בעצם לפתוח את קונטקט ואז הערוץ הזה מנגן דרך התוכנה

זאת אומרת שאם אתה מוריד את התוכנה אתה צריך שיהיו לך דגימות ופלאגינים וכו', התוכנה עצמה לא מספיקה
החברה נותנם בחינם חבילה של דגימות בחינם

וכמובן יש לה למכירה את הדגימות והפלאגינים שלה שהם מהשורה הראשונה בשוק..

התוכנה החינמית קוראת את הדגימות של החברה, ואם מביאים דגימות מבחוץ זה קורא אותם בגירסת דמו שאחרי כמה זמן מהפתיחה שלהם זה כותב שאתה צריך לרכוש את התוכנה

אם יש לך את התוכנה המלאה זה פתוח לכל דגימה שאתה מוצא שהיא מבוססת קונטקט (רוב הדגימות היום אני חושב שהם מבוססות קונטקט, יש כמובן דגימות וספריות של צלילים יקרות ונחשבות שכבר עשו לדגימות תוכנה שקוראת אותם בפני עצמם)

בכל מקרה אם קונים את התוכנה מהחברה ממולץ לקנות את זה כחלק מחבילה

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תלוי איזה פלאגינים
כל מה שקשור לאפקטים בדרך כלל כל פלאג נפתח בעצמו בלי עזרת תוכנה אחרת

פלאגינים של דגימות קול, כלי נגינה וכו', הרבה מאוד מבוססים על קונטקט ('פלאגין מבוסס קונטקט') כי זה נוח לדגום בתוכנה הזאת ולערוך בה
אבל יש הרבה דברים שלא זקוקים לקונטקט ומופעלים בתוכנה משלהם

לגבי קיובייס, לדוגמה אם אתה קונה קיובייס חדש אתה מקבל איתו את תוכנת Halion ואת groove agent שיש בהם המון דגימות נוחות לשימוש, צלילים תופים ואלקטרוני וכו', והם נפתחים בקיובייס גם דרך תוכנה ייחודית אבל זה של אותה חברה ולא צריך לטרוח מידי להתקין וכו'

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
חינמי לא פרוץ כולל 2000 פלאגינים אפשר להוריד באתר של החברהhttps://www.native-instruments.com/en/products/komplete/samplers/kontakt-6-player/
עולה לי בהפעלת התוכנית חלון זה, מה זה אומר?
1591161203600.png

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני מדבר אחרי שכבר חיכתי הרבה זמן. מה זה אמור למלאות?
זה אמור להתקין ואז לפתוח לך מלא אפשרויות חינמיות להורדה ישירות בלי להיכנס לאתר כאילו..
אני לא הבנתי איך אני מקשר את זה לקיובייס ואיך אני מפעיל את זה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה