מידע שימושי למי פונים?

חורש

משתמש פעיל
בני החמוד בן 8 עם קשיים מגוונים... לימודי, חברתי, מילוי משימות וכו'. עבר אבחון ראשוני שנראה לא מספק בכלל. למי פונים? היכן (בבני ברק, מכבי) יש מי שמבצע אבחון מקיף: לימודי, נוירולוגי וכו' במומחיות בלי לרוץ לכל מאבחן בנפרד? תודה לעונים.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי מכון אחיה או שמעיה
לא ניסיתי, אבל תבררו...
יש להם איזשהו הסדר עם קופות חולים

זהבוש

משתמש מקצוען
את מחפשת משהו בזול (דרך הקופה?) או מקצועי באמת וממוקד?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
רבקה טוקר בבית וגן בירושלים
שווה להגיע מכל מקום בארץ
עם הבת שלי בגיל דומה גיששנו שנים באפילה והלכנו לריפוי בעיסוק, לקלינאית תקשורת ולספורט טיפולי ולא ראינו תזוזה משמעותית. טוקר עלתה תוך שעה על העובדה שמדובר בבעיה במיקוד ראייה, פנינו מידית לטיפול וקיבלנו ילדה חדשה מבחינה לימודית ומבחינה חברתית כאחד. אמנם הדרך עדיין ארוכה אבל השיפור היה מידי ובולט מאוד.
היא מאבחנת רב תחומית ונותנת מענה כולל לכל קשת הליקויים בתחום הלמידה. יש גם אפשרות למבחן מוקסו במקום, אני עשיתי.
האבחון עולה בערך 500 ש"ח, אין החזר מאף אחד, אבל המענה הממוקד חוסך הרבה עוגמת נפש וריצות בין מומחים שכבר עלו לי בעבר הרבה יותר, גם עם החזרים.
ניתן לחזור להערכה חוזרת לאחר תקופה ללא תשלום.
בקיצור - מומלץ
הרבה הצלחה!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י חורש;n4883059:
בני החמוד בן 8 עם קשיים מגוונים... לימודי, חברתי, מילוי משימות וכו'. עבר אבחון ראשוני שנראה לא מספק בכלל. למי פונים? היכן (בבני ברק, מכבי) יש מי שמבצע אבחון מקיף: לימודי, נוירולוגי וכו' במומחיות בלי לרוץ לכל מאבחן בנפרד? תודה לעונים.
*
ניתן להתיעץ עם ד"ק מוקמאל רופא ילדים במכבי מגדלי שקל
מומחה בהתפתחות הילד ובהפרעות קש"ר
הוא יוכל לתשאל אותך ולהציע לך לאן ללכת

*
יש אפשרות להגיש דרך המוסד הלימודי בקשה לעיריה לביצוע איבחון פסיכו דידקטי
אבל קשה מאד לקבל אישור
אם את מקבלת אישור זה עולה כמה מאות שקלים
אם לא, מחירו נע בסביבות ה2000 ש"ח

*
כמו"כ תנסי לחפש בפורום על עדנה גלבוע ותראי שיש עליה הרבה המלצות
נשמע שזה על אותו רעיון כמו טוקר הנ"ל רק יותר קרוב (רמת גן)

בהצלחה!!

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני גם הלכתי לרבקה טוקר. היא מדהימה!!!
הלכתי לפי ההמלצות שלה וב"ה היום, כמה שנים אחרי, אי אפשר להכיר את הילד. ברור שזה מעל לכל סייעתא דשמיא. אבל היא היתה שליחה טובה.(היא איבחנה מקצועי וגם עשתה סדר בבלגן-מה לעשות שלב אחרי שלב כי הייתי ממש מבולבלת ולא ידעתי מאיפה להתחיל )

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י מיכל ויס;n4883089:
שווה להגיע מכל מקום בארץ
עם הבת שלי בגיל דומה גיששנו שנים באפילה והלכנו לריפוי בעיסוק, לקלינאית תקשורת ולספורט טיפולי ולא ראינו תזוזה משמעותית. טוקר עלתה תוך שעה על העובדה שמדובר בבעיה במיקוד ראייה, פנינו מידית לטיפול וקיבלנו ילדה חדשה מבחינה לימודית ומבחינה חברתית כאחד. אמנם הדרך עדיין ארוכה אבל השיפור היה מידי ובולט מאוד.
היא מאבחנת רב תחומית ונותנת מענה כולל לכל קשת הליקויים בתחום הלמידה. יש גם אפשרות למבחן מוקסו במקום, אני עשיתי.
האבחון עולה בערך 500 ש"ח, אין החזר מאף אחד, אבל המענה הממוקד חוסך הרבה עוגמת נפש וריצות בין מומחים שכבר עלו לי בעבר הרבה יותר, גם עם החזרים.
בקיצור - מומלץ
הרבה הצלחה!

מצטרף להמלצות. מנסיון.

חורש

משתמש פעיל
תודה לכל העונים, עזרתם לי מאד. אצל ד"ר מוקמאל כבר היינו, התקדמנו אמנם אבל חלקית בלבד, אנו עדיין מגששים הלאה ומעדיפים מישהו ממוקד ומקצועי ע"פ המתנה ממושכת בקופ"ח ואבחונים זולים, נשמח לקבל טל' של רבקה טוקר או של עדנה גלבוע. תודה רבה.

תיתי

משתמש חדש
שלום
צריכה אותה ואין מענה
יש מספר פלאפון כדי להשיג אותה?

shmon

משתמש חדש
שווה להגיע מכל מקום בארץ
בקיצור - מומלץ
הרבה הצלחה!
מה הפלאפון שלה אני צריכה גם עכשיו אבחון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה