למי יש| פלייבק "במדינת הגמדים"

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מתכוונת למנגינה ללא השיר. יש כזה דבר למישהוא?

אולפני shir

משתמש רשום
בס"ד
יש למלכה שידלובסקי שיר ישן במדינת הילדים.. יש גם את הפלייבק, השאלה אם הכוונה היתה לזה...

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כנראה החזירו את השיר בתשובה,
אשמח לקבל את הפלייבק, יתכן מאד שזו אותה המנגינה.

אני זקוקה לזה לצורך פרטי.

אולפני shir

משתמש רשום
בס"ד
אין לי בעיה להעביר.. אולם מלכה שידלובסקי מזהירה מאוד מאוד לא להעביר משום שזה חומר של השתלמויות שעולה לה הרבה מאוד כסף וכו'
אולם אני מאמינה שהיום- שנים לאחר הוצאת השיר היא מוכרת את הקלטת בזול מאוד
ואם אין לה תוכלי לשאול אותה אם חברה יכולה לתת לך זאת
תצרי איתה קשר או במייל:"מלכה שידלובסקי" <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>,
או במס:, 052-7628091
088664879
אם לא תסתדרי - צרי קשר ואעזור לך...
בהצלחה!

נום

משתמש רשום
כמה את מוכנה לשלם? זה כל מה שעומד בינך לבין הפלייבק הזה:)

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
החל מהיום בבוקר זה כבר לא כ''כ משנה.
סה''כ כתבתי שיר שמותאם למנגינה. ורציתי ללמד את התלמידות יחד עם המנגינה.
לא הייתי משלמת על זה כי זה לא כזה קריטי, מה שכן, לא חלמתי ששיר כ''כ מוכר הוא כ''כ קשה להשגה.

בכל מקרה, תודה!

אלפא ביתא

משתמש צעיר
איך מצרפים קובץ להודעה בפורום? יש לי את המנגינה של מדינת הגמדים ואינני יודעת איך להעלות

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אלפא ביתא;675655:
איך מצרפים קובץ להודעה בפורום? יש לי את המנגינה של מדינת הגמדים ואינני יודעת איך להעלות

וואי, התלמידות שלי ממש תשמחנה לשמוע את המנגינה של השיר מתוך טייפ ולא מתוך גרוני הצרוד.

כאן כתוב איך מעלים קובץ: http://www.prog.co.il/showthread.php?t=26585

תודה רבה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה