דרוש מידע למי יש נסיון לאזרח ילדים בבוסטון ?

רמיזא

משתמש מקצוען
על מנת לקצר תורים לקבלת תור לאזרחות בארה"ב הציעו לי את בוסטון, אבל המשרד שעוזר לי עם האזרחות הוסיפו שאין להם אחריות על הצלחה, למי יש מידע בנושא ? והאם יש איזה שהוא סיכון בזה ?

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עשיתי בניו המפשייר שזה ממש סמוך לבוסטון
הכל עבר חלק.

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עשיתי שם לפני 4 שנים.
בזמנו זה היה מהר לא יודעת מה המצב עכשיו...

הירקן

משתמש פעיל
בעניין אזרחות בניו המפשייר האם עשיתם שם בסוף ?? יש לי תור לשם אשמח לקבל טיפים

לומד ומתלמד

משתמש רשום
1. אם תוכל לתאר באופן כללי את המשרד שם. נוחים, אדיבים, בודקים את כל המסמכים לעומק ? וכו'.
2. האם איפשרו לכם להכניס מתורגמן ? (במדה והיה לכם צורך).
3. האם היה לכם נהג שהסיע אותכם ממקום למקום. והאם הוא היה דובר עברית או אידיש ? וא"כ מה מספרו ?
4. אני עתיד לנחות בבוסטון בשעה 5:30 בבוקר, והתור שלי הניו אמפשייר הוא בשעה 13:00, ואח"כ בשעה 18:15 אני ממשיך מבוסטון לניו יורק.
יש לך רעיון איך למלאות את כל השעות הריקות שבין לבין. היכן לאכול, היכן לנוח מן הטיסה וכו' ?

כיון שאיני דובר אנגלית כל מידע הקשור לבוסטון וניו אמפשייר ועל הדרך יוכל לעזור לי מאוד.

הירקן

משתמש פעיל
1.במשרד בניו המפשייר ממש היו אדיבים כמובן בודקים הכל יסודי אבל אם נתנו לכם זימון סימן שהמסמכים בסדר הפגישה זה יותר לרשמיות שהוא עובר איתך על המסמכים
2.לא היה לנו צורך אנחנו דוברים
3.שכרנו רכב
4.לא נראה לי שיהיה לך כ"כ אם הנחיתה ב5:30 תצא משד"ת כשעה וחצי אח"כ ב7:00 הנסיעה לניו המפשייר לוקחת שעה וצריך להיות שם חצי שעה לפני הפגישה (יש בדיקות ביטחוניות קפדניות כולל הורדת נעליים(: כך שאתה צריך לצאת מבוסטון מקסימום ב11:30 אז כך שלנוח זה לא כ"כ אופציה תישן בטיסה לאכול אפשר במסעדות הכשרות בברוקליין ברחוב הרוואד שזה חצי שעה נסיעה משד"ת יש מסעדת רמיס' (דוברי עברית) קפה אילת ועוד כמה
בבוסטון בתקופה זו כנראה כבר קריר מאד וגשום נא להתלבש בהתאם
הפגישה במשרד לוקחת זמן רב (תלוי במס' הילדים ,אם יש תור)כך שתחזור לבוסטון לא לפני 15:30 ואם אתה נוסע לניו יורק בטיסה אין לך הרבה זמן
שמחתי לעזור

אימא של מלכות

משתמש פעיל
אני יודעת אמרו לי שבבוסטון המשרד ממש קשוח ולכן ממליצים לעשות את האזרחותת בני ג'רסי למרות שאנחנו טסים לבוסטון

הירקן

משתמש פעיל
אני יודעת אמרו לי שבבוסטון המשרד ממש קשוח ולכן ממליצים לעשות את האזרחותת בני ג'רסי למרות שאנחנו טסים לבוסטון
מוזר מאד אני לא יודעת על המשרד בבוסטון אלא עשינו במשרד בניו המפשייר שזה שעה נסיעה מבוסטון והיו ממש נחמדים
מעניין לי אמרו שבניו ג'רסי אין תור זמין אם יש לך לשם תור תסעי לשם ותנחתי בניו יורק למה בבוסטון??

נערך לאחרונה ב:

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
מה ששמעתי מחבר שהיה בשתי המקומות
ניו גרז'י מהיר ולא קפדנים
בוסטון יותר קשוחים, אם כי יכול להיות שתלוי על איזה פקיד נופלים
(אולי תשקלו טיסה פנימית מבוסטון לניו גרז'י הלו"ש בדר"כ המחירים לא יקרים)
אני יוכל לתת עוד פרטים אם תשאירו פרטים ליצירת קשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה