למי יש מידע על החלפת ברך ??

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
למי יש מידע על החלפת ברך??
שיטות טיפול שונות
רופאים מומחים
האם בחו"ל קיים עוד אופציות וכו'

Mix

משתמש מקצוען
אני רק יודעת שסבתא שלי מחכה לגיל 105 לעשות את זה,
כי זה רק ל15 שנים :)
בינתיים היא עשתה זריקות כרבולת לברך
וכוסות רוח.
ומשתמשת באופן רציף בנעלים של אפוסתרפיה שמועילות מאד.
אם תרצו אתן לכם את הטלפון שלה

ועוד שכנה נחמדת מרוקאית מבוגרת שעשתה את זה אמרה לי שזה גמר לה את הכח, בלי קשר ספציפית לרגל. הניתוח החליש אותה נורא.

טלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
אימא שלי עשתה, בגיל צעיר יחסית- 50, כי היו לה כאבי תופת ללכת. הבעיה שאחרי החלפת ברך אחת היא ממש נכה מרוב כאבים. אזלא עזר. והיא ניסתה לפני כן ה-כ-ל. ולא עזר לה כלום.

משה2013

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לאבא שלי זה עזר מאוד
רגל חדשה!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה משהי שעשתה החלפת ירך בחו"ל נראה לי היה בלוס אנגלס בשיטה שונה ויחודית והחלמה קלה בהרבה מאשר בארץ. היא חזרה לתפקד כמו עם רגל חדשה לכל דבר! אם תרצו פרטים שלה לברר אתן באישי בשמחה.

Mix

משתמש מקצוען
נכתב ע"י start;2282764:
מכירה משהי שעשתה החלפת ירך בחו"ל נראה לי היה בלוס אנגלס בשיטה שונה ויחודית והחלמה קלה בהרבה מאשר בארץ. היא חזרה לתפקד כמו עם רגל חדשה לכל דבר! אם תרצו פרטים שלה לברר אתן באישי בשמחה.

ירך הרבה יותר קל מברך.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אכן ירך הרבה יותר קל מברך
אבל אשמח לקבל פרטים באישי כדי לברר על הרופא שעשה את זה

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סבתא שלי עשתה, אחרי שנים של סבל, כל כך חששה מזה בגלל ההפחדות של הזולת. בסופו של דבר, לא היה נורא כל כך:
השתקמה מהר מהצפוי והיא שמחה מאד- נכון שלא יכלה ללכת תקופה, אבל גם לפני הניתוח זה היה כך מבחינתה.
הקפידה על פיזיותרפיה והליכה, וראתה שיפור במהירות. כמו כן, לא היססה ליטול משככי כאבים חזקים ולבקש תוספת. אמרה שהרבה מטופלים מסרבים לכך מחשש להתמכרות, וסובלים נוראות. היא נטלה לתקופה קצרה, ואחר כך יכלה להפחית מינון עד הפסקה מוחלטת.
אפשר לאמר שכאשר בנאדם מתקשה מאד בהליכה מרב כאבים, יש לו רק מה להרוויח מהניתוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה