דרוש מידע למישהי יש ניסיון אם האתר הזה? אשמח לעזרה

אנה 433

משתמש פעיל
מישהי אולי פעם קנתה או מכירה מישהי שקנתה באתר הזה? https://www.jewelryct.com/
התכשיטים שם לכאורה פנדורה מקורי בחצי מחיר אבל אני לא מאמינה שזה אמיתי...
העניין הוא שאני מוכנה לקנות חיקוי אם זה כסף אמיתי ולא ברזל מאלי אקספרס אבל לא מוכנה שיעקצו אותי...
שאלתי אותם אם זה אמיתי ואם כן איך הם יכולים להוכיח את זה ואם ענו לי את התשובה הזו:

אנחנו חנות מקוונת של מפעל פנדורה, כל המוצרים שלנו מקוריים, אחריות להחזר כספי של 15 ימים, אחריות לשנה. יש לנו תעודה בחבילה, אתה יכול לקנות אותו כאן
https://www.jewelryct.com/%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A1%D7%AA-%D7%AA%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-pandora-01.html

אז מה אתן אומרות?

יוספי

משתמש צעיר
תקראי את זה קודם

אנה 433

משתמש פעיל
עדכון: לפי מה שהצלחתי להבין מהם זה לא מגיע עם קופסת תכשיטים של פנדורה אבל הם מוכרים קופסת תכשיטים מקורית (לטענתם) בנפרד.
בקשר לעגילים ספציפיות שרציתי לקנות פניתי אליהם כי בתמונה הראשונה היה תמונה של העגילים המקורית מועתקת מאתר פנדורה ששם רואים אותם עם כיתוב של פנדורה ובתמונות האחרות העגילים חלקות ללא כיתוב...
הם שלחו לי את התמונה המצורפת. כתוב פנדורה או לא? אמיתי? מה אתן אומרות?
לבנתיים ביקשתי מהם לשלוח תמונה יותר ברורה.
אם יש מישהו שקנה או מכיר מישהו שקנה באתר הזה בבקשה ש - י - ע - נ - ה - ! תודה.

קבצים מצורפים

• Catch1621.jpg
    Catch1621.jpg
    KB 132.9 · צפיות: 24

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מכירה אחת שמוכרת את שולחת לה ווצאפ מה את רוצה והיא תשלח לך מומלץ מאודדדד קניתי מימנה מלא

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
לא חושבת שזה אמיתי. אני לא הייתי קונה..

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
0505303007 תיתקשרי אליה אני לא יודעת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה