צימר למישהו יש נסיון בשיווק צימרים למגזר החרדי

פינת מרגוע

משתמש חדש
מחפש להתרחב בפרסום. האם כדאי לנסות גם אתרים כללים כמו צימרR ולכתוב יותק לחרדים. כח פשוט הצימק בתוך שכונה וחושש ממבקרים שמידי שונים בנוף. אשמח לשמוע תגובות, הצעות, ובמיוחד אם יש מעשהו עם נסיון. תודה.

8448620

משתמש חדש
מנסיון לא כדאי. קרה לי בעבר שבשכונה החרדית שבה הייתה לי דירת נופש דרשו ממני להעיף את האורחים שהגיעו בלבוש לא ראוי לשכונה לא נעים ולא מומלץ:(
אפשר לשאול בפשטות האם אתם חרדים? מכיון שהדירה נמצאת במיקום חרדי...והמבין יבין

בדרך כלל הציבור שאתה מעוניין בו מתחיל עם טוב צימר וכוכב הנופש וכאלה ,
ורק אחר מיצוי עוברים לשאר האתרים כך שאין לדעתי כ"כ צורך אם ממילא אתה לא מחפש קהל יעד שונה :)

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דווקא לאחרונה כוכב הנופש עושים פרסום רציני ברדיו עד היום לא הכרתי אותם ומחיפוש שערכתי שם נראה אתר מאוד מסודר מפורט ואמין.
מקווה שאכן כך.
בכל מקרה הוא במוצהר פונה רק לחרדים כך תחסוך מעצמך אי נעימויות

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מהניסיון שלי באתר:
יש משהו שהרבה מהנופשים החרדים מחפשים ועדיין לא ניתן להם מענה.
צימרים שמנהלים את יומן ההזמנות בענן, שעובד בסינכרון עם אתר הפרסום.
זאת אומרת שהגולש יוכל לסגור נופש באתר בתאריכים הפנויים ללא שהוא יצטרך לדבר איתכם.
זה נמצא אצלינו בפיתוח, במידה ואתם מעוניינים בכך תוכלו לזנק במכירות בס"ד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה