למה לא אלקטרה?

saraleg

משתמש חדש
ב"ה שהקור הגדול עוד לא הגיע, כי המזגן שלי שבק חיים!

2 גיסות שלי די מרוצות מהאלקטרה שלהן אז חשבתי לקנות אלקטרה, אבל המתקין טוען שבשום אופן לא מומלץ!
העניין הוא שאני לא בטוחה על מי אני סומכת יותר..נוטה לסמוך על המתקין שמבין בזה ממש, אבל אולי יש לו אינטרסים? (אחרי הכל גם הוא בן אנוש...)

אז אני שואלת את ההמונים החכמים - מה אתם אומרים? למה בעצם לא אלקטרה?

אורחת 10

משתמש מקצוען
ב"ה שהקור הגדול עוד לא הגיע, כי המזגן שלי שבק חיים!

2 גיסות שלי די מרוצות מהאלקטרה שלהן אז חשבתי לקנות אלקטרה, אבל המתקין טוען שבשום אופן לא מומלץ!
העניין הוא שאני לא בטוחה על מי אני סומכת יותר..נוטה לסמוך על המתקין שמבין בזה ממש, אבל אולי יש לו אינטרסים? (אחרי הכל גם הוא בן אנוש...)

אז אני שואלת את ההמונים החכמים - מה אתם אומרים? למה בעצם לא אלקטרה?
יש לי מזגן אחד אלקטרה. באופן כללי אני מרוצה.
מה שכן, הוא לא כ"כ עוצמתי ביחס לאחרים.
ז"א הוא די חלש, לוקח זמן עד שמרגישים את הקור או החום שהוא מפזר.
(הכוח סוס מתאים לגודל החדר)
לחדרים, אני אוהבת את זה, לא אוהבת את המזגנים ש'דופקים' עליך.
לסלון לא נראה לי שהייתי עושה כזה.

ysh

משתמש פעיל
גם אנחנו קנינו מזגנים של אלקטרה.
לחדרי השינה הם מעולים (בני 8 שנים), אבל לסלון ממש לא. כמו שכתבו מעלי מבחינת הכוח סוס המזגן הותאם לגודל החלל אך בפועל הוא לא הצליח לקרר/ לחמם כנדרש.
החלפנו למזגן של תדיראן ועם אפקט כוח סוס גדול יותר, חשבנו שאולי לנתונים של הבית שלנו צריך יותר כוח סוס מכרגיל, מה שהתברר לבסוף כמיותר לחלוטין. המזגן של תדיראן עושה מלאכתו נאמנה!! ואפילו יותר מידי...

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
יש לי אלקטרה מלפני שנתים לחדר שינה קטן
לוקח לו הרבה זמן להשפיע בימים של חמים במיוחד,
והמנוע החיצוני מרעיש

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי הם לא גרועים, אבל בתחרות מול תדיראן הם נכשלים בגדוללל...

saraleg

משתמש חדש
אולי הם לא גרועים, אבל בתחרות מול תדיראן הם נכשלים בגדוללל...

במה בדיוק? בעוצמה? ברמת הקור? ברעש? במהירות? אולי יש פרמטרים שיותר חשובים לי ופחות חשובים לי.. ועדיין לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה במה אחד יותר טוב מהשני

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הרגשתי את ההבדל בקור- שזה בעצם בעוצמה, ובמהירות.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לנו אחד של אלקטרה, עובד כמו שצריך, לחדשים המליצו לנו על אלקו שזה גם של אלקטרה.

saraleg

משתמש חדש
וכמובן תודה לכל העונים.. סליחה שאני חופרת פשוט כבר התאכזבתי כמה פעמים מהמלצות שגויות או הצהרות כאלו ואחרות.......

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי בבית lg ותדיראן
זה פשוט חיים אחרים
התדיראן מקרר פצצות גם במעלות גבוהות ולא מוציא את הנשמה עד שמועיל בטובו לצנן מעט את החום הלוהט...
וביחס גם לכל המזגנים שאני מכירה באופן כללי ולא רק בבית.

efrat cohen

משתמש חדש
ברור שאלקטרה, חברה מצויינת ולא נופלת מתדיראן בשום צורה, להפך, מבחינת השירות אלקטרה עולים על תדיראן בהרבה - יש להם מענה מצויין בפייסבוק וגם מבחינת תיאום טכנאים. אבל עזבי את כל מה שהולך כאן ומה שאמר הטכנאי, לכל אחד יש אינטרס כלשהו - הגיסות שלך מרוצות? זו ההמלצה הטובה ביותר.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני דוקא מרוצה, יש לי בסלון אלקטרה אינורטר, והוא ממש מקרר, בקיץ פועל על 25-26 וזה קררר.
אבל במטבח צריך לעשות 20 מעלות בשביל להרגיש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה