דרוש מידע למה יש לבנות שיעורי בית?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מגיעות הביתה, אוכלות ומייד שיעורי בית, מתי יבינו שהזמן בבית הוא לעזרה? בשביל מה צריך את זה?
בלת"ק
זה רק בבית יעקב ככה.
ביסודי של ממ"ד ושל ממלכתי כמעט ואין
כמו כן גם אין את ההשקעות כמו אצל החרדים כמו שערים למחברת
כיתה א לדוג' -כלומדים על אות גוזרים מהעיתון וכו' וזו חוויה שלמה ושם כמה ציורים מסכנים בדר"כ.
יש מעלות וחסרונות בכל צד.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נוסח השאלה נשמע מאד גרוע!!!
גם דעת הנגד, שהופכת ילדים לעבדים נרצעים למטלות לימודיות אינסופיות, לא נשמעת משהו.
מילוי שעות הפנאי ע"י מטלות לימודיות אמור להיות מאוזן, ולא להשתלט ולבלוע את כולן.
כמדומני שלפני כמה שנים חוזר מנכ"ל במשרד החינוך דרש שלא לתת שיעורי בית, או לתת במשורה ממש. אני לא חושבת שנכון לנהוג כך - לשיעורי בית מטרות חשובות של שינון החומר, העמקה, פיתוח חשיבה ולוגיקה ועוד. מצד שני בהחלט חשוב שלילדה, גם ילדה חלשה, תהיינה שעות פנאי ואוורור ואפשרות להטות כתף בבית. גם אלו מפתחים אותה, אם לא את המוח אזי את הנפש.

רינה כהן3434

משתמש פעיל
מגיעות הביתה, אוכלות ומייד שיעורי בית, מתי יבינו שהזמן בבית הוא לעזרה? בשביל מה צריך את זה?
ממש צודקת במה שכתבת.
אצלי מה סבנוסף מעסיק אותי זה אם הילדה לא רוצהל עזור האם כדאי ממש להתווכח כל יום של מי התור היום לדוגמא להדיח כלים או עדיף פשוט שלא יעשו וכך גם יש שקט בלי מריבות? זה אומנם מטיל עליי את ה
למה לבנים אין שיעורי בית????
איך ההורים אמורים לעקוב ולחנך להרגלי למידה, פתרון בעיות וניהול עומסים ותכנון?
לא הבנתי. לבנים אצלכם אין שעורי בית? כי אצלנו יש להם

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחת המורות השבוע באסיפת הורים-
.." בשקט אני אומרת לך- שלא תכין שיעורי בית, בין כה וכה אני לא בודקת, לפחות עד שבועות, את הכנת עוגת גבינה? אני עוד לא".. סוף ציטוט.

SIAD

משתמש רשום
לא ברור מה הכונה?!
שלא יהיה לבנות שיעורי בית?

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ממש צודקת במה שכתבת.
אצלי מה סבנוסף מעסיק אותי זה אם הילדה לא רוצהל עזור האם כדאי ממש להתווכח כל יום של מי התור היום לדוגמא להדיח כלים או עדיף פשוט שלא יעשו וכך גם יש שקט בלי מריבות? זה אומנם מטיל עליי את ה

לא הבנתי. לבנים אצלכם אין שעורי בית? כי אצלנו יש להם

רק בכיתה א'.
ב-ג' היה להם דף עבודה לשבת.

פופופ

משתמש צעיר
יש מקצועות שבאמת לא צריך בהם ש.ב
כמו גאוגרפיה טבע וכדומה
אבל יש מקצועות שזה קריטי!!!!

כמו מתמטיקה אנגלית
אם לא מתרגלים מאד מאד קשה אחכ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה