למה הרשת האלחוטית שלי הפסיקה לעבוד?

יוחנן 1

משתמש מקצוען
חפש מידע מערכת
שם יש
"דגם המערכת"
תודה
זה מה שיצא
1619110055645.png

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יותר קל להתקין driver booster שיעדכן אוטומטי

לא מקצועי בכלל לעשות כך.
היא ממש לא התוכנה לעשות זאת
דרייברים זה דרך אתר יצרן החומרה. במקרים קשים וכו וכו אז אולי כלי צד ג

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
לכאורה זה אמור להיות פשוט
מנהל התקנים
דרייבר של הרשת
חזרה למנהל ההתקן הקודם
יודע אייך עושים? אם לא תשלח אסביר לך בפרוטרוט

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
תיכנס למנהל ההתקנים, תבחר בהתקן של הרשת, כנס למאפיינים, תבחר בכרטסייה של מנהל התקן, ואז השלישי מלמעלה זה החזר מנהל התקן קודם תבחר בזה, תסמן שזה עבד יותר טוב, אישור, תפעיל מחדש את המחשב, (ואל תשכח איזה פרק תהילים)

יוחנן 1

משתמש מקצוען
תיכנס למנהל ההתקנים, תבחר בהתקן של הרשת, כנס למאפיינים, תבחר בכרטסייה של מנהל התקן, ואז השלישי מלמעלה זה החזר מנהל התקן קודם תבחר בזה, תסמן שזה עבד יותר טוב, אישור, תפעיל מחדש את המחשב, (ואל תשכח איזה פרק תהילים)
ניסיתי לעשות זאת.
אבל א. אני לא בטוח שאני יודע מהו ההתקן של הרשת?
ב. ניסיתי לעשות זאת בהחקן שאני חושב שהוא ההתקן של הרשת, אבל לא היה שם את האפשרות של "החזר מנהל התקן קודם" [זאת אומרת היה, אבל בצרה לא מודגשת שא"א היה לחוץ עליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה