למה הפונט משתנה בייבוא מאינדיזין?

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מייבאת את החומר מוורד לאינדיזין, (קובץ RTF)
ובמקום להראות לי את הפונט שהלקוח הקליד בו (CALIBRI) הוא מראה לי עוד בהודעת הפתיחה: חסר לך פונט. איזה? SIMSUM.
בדקתי מה זה הפונט, מסתבר שזה בסינית.
ניסיתי עוד בייבוא להחליף אותו לקליברי,
אוקי, עבד.
אז אשמח לדעת מה הסיפור כאן ואיך אני מונעת את זה מראש.

אגב, הוא לא מביא לי קוים (קו ריק לענית תשובה וכדו')- האם זה בגלל בעית הפונט הנ"ל,
או שיש כאן בעיה חדשה? ומה הפתרון שלה?

תודה רבה.

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אגב, הוא לא מביא לי קוים (קו ריק לענית תשובה וכדו')- האם זה בגלל בעית הפונט הנ"ל,
או שיש כאן בעיה חדשה? ומה הפתרון שלה?
עלה בדעתי לבדוק את קובץ המקור...
גיליתי ששם בדיוק יש את אותה בעיה הנה:
1677147638220.png

כשאני מנסה להצמיד את המילה "לשאלה" למילה "תשובה" ע"י מחיקת הרווח בין שתיהם זה לא נותן- לא בוורד ולא באינדיזין. או שהוא נותן לי רק בצמידות ללא רווח, או שהוא פשוט מוחק לי אותיות. רווח פשוט מוריד אותו שורה.
מה פשר הדבר? האם זו הסיבה לכך שעד כאן הוא מזרים לי את הטקסט ומכאן רק עמודים ריקים?

תודה רבה.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עלה בדעתי לבדוק את קובץ המקור...
גיליתי ששם בדיוק יש את אותה בעיה הנה:צפה בקובץ המצורף 1324646
כשאני מנסה להצמיד את המילה "לשאלה" למילה "תשובה" ע"י מחיקת הרווח בין שתיהם זה לא נותן- לא בוורד ולא באינדיזין. או שהוא נותן לי רק בצמידות ללא רווח, או שהוא פשוט מוחק לי אותיות. רווח פשוט מוריד אותו שורה.
מה פשר הדבר? האם זו הסיבה לכך שעד כאן הוא מזרים לי את הטקסט ומכאן רק עמודים ריקים?

תודה רבה.
צריך רווח אחרי הנקודתיים לפני הקו. עשו זאת ותראו ישועות... אני מקווה...

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה