דרוש מידע למה האיפור לא מחזיק לי???

secret

משתמש סופר מקצוען
את שמה קרם לחות לפני האיפור?
אם כן יכול להיות שזה בגללו.

במקביל תנסי פעם עם ניקוי פנים לפני ופעם בלי [מאפרת אחת אמרה לי שהאיפור יושב טוב יותר על הלכלוך..]

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני ממש מזדהה איתך, ומהנסיון אני יכולה להגיד לך שתשימי פודרה על המייקאפ ובסיום האיפור מקבע איפור, אבל משהו טוב!! זה עוזר לי שהאיפור מחזיק לי קצת יותר,בדרך כלל היה יורד לי האיפור אחרי שעה ועכשיו אני הולכת לישון בליל שבת עוד מאופרת, אבל בבוקר כבר אין זכר....

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
ועוד משהו...
תחכי 20 דקות אחרי שאת שמה קרם לחות שייספג בעור. וגם אם את מורחת מייקאפ עם ספוג, אז תשטפי קודם את הספוג ותסחטי שיהיה לח.

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בכל חנות איפור יש את זה. זה ספריי שקוף שמתיזים על הפנים בסוף האיפור. עולה באזור ה50-100 ש', אם כל האפשרויות האחרות לא עזרו לך, שווה לנסות.

secret

משתמש סופר מקצוען
20 דקות בשבילי לא מספיק, הפנים עדיין מאוד מלוחחות מהקרם,
אני שמה כמה שעות טובות לפני כן.

ולמרות שהמייק אפ של אסתי לאודר נחשב לסופר עמיד, את יכולה לבדוק מותגים נוספים שיתאימו יותר לעור שלך.

מרגלית חן

משתמש פעיל
איזה מייק אפ מומלץ?
אינני משתמשת בקרם לחות.
האם כדאי להמשיך עם הפריימר?

secret

משתמש סופר מקצוען
פריימר ממש לא מומלץ על בסיס יומי, וכנ"ל כל המקבעים.

יש הרבה מאוד מייקאפים טובים היום, תנסי בחנות שאת קונה לבקש המלצה על משהו אחר טוב.
ובכל מקרה את יכולה לבקש איפור מלא ולנסות לבדוק כמה זמן מחזיק לך [את יכולה לבקש על כל צד של פנים סוג שונה של מייקאפ ולהשוות].

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
קופצת על האשכול...
דווקא המייקאפ מחזיק לי, אבל מהצלליות, העיפרון והמסקרה אין זכר... העיניים לא מאופרות בכלל.
אשמח לקבל המלצות לאיפור טוב לעיניים.

secret

משתמש סופר מקצוען
בעקרון מייק אפ שהוא לא כבד מידי יתאים לשימוש יומי,
למרות שהרבה מאוד משתמשות גם בכבדים כל יום.
הדבר שהכי קריטי, ממה שראיתי עלי, גם למראה הכללי של העור וגם לאיך שהאיפור 'יושב' על הפנים זה ניקוי טוב ויומיומי, שכולל הסרת איפור [בחלב פנים]
שטיפה בסבון ושימוש במי פנים [ממש קריטי].
כמובן קרם לחות.

אני לא קוסמטיקאית והידע שלי הוא לא מקצועי.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

IMR

משתמש צעיר
חברות
מה דעתכן להעביר את הדיון למתחם ה'חגורות האדומות'?

secret

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול...
דווקא המייקאפ מחזיק לי, אבל מהצלליות, העיפרון והמסקרה אין זכר... העיניים לא מאופרות בכלל.
אשמח לקבל המלצות לאיפור טוב לעיניים.
צלליות תנסי לשים אחרי ששמת מייק אפ על העפעף.

עיפרון שחור - כדאי לך לבדוק אייליינר ג'ל של אנג'י, אני משתמשת בו והוא מחזיק הרבה מאוד זמן.
כנ"ל מסקרה, תבקשי משהו עמיד ושימי אותו ממש מהשורש של הריס כלפי מעלה.

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לקבל עזרה בנושא.
אני מורחת פריימר על זה מייק אפ של לאודר ואיפור טוב.
מדוע שעה מתחילת השמחה כאילו ולא התאפרתי????
תודה רבה מאד על כל תגובה או עצה.

קודם כל שווה לבדוק את הפריימר, לא כל פריימר טוב לכל סוג עור ולכל מייקאפ.
הפריימר הוא סוג של "מתווך-מקשר" בין העור למייקאפ, ולכן חשוב שיתאים בצורה מירבית לשניהם.
יש פריימר שתפקידו לסתום נקבוביות למשל, וכך לדוג הוא פחות טןב לקיבוע מייקאפ על בסיס פודרה כמו של אסתי לאודר כי שניהם מאוד יבשים והמייקאפ פשוט "מתקלף" מהעור.
בנוסף, לא למרוח קרם לחות לפני איפור. קרם לחות שמים אחרי הסרת איפור כדי להחזיר לחות לעור.
לא משנה כמה פריימר מקבע ופודרה תשימי- אם יש קרם מתחת זה פשוט יסע עך הפנים ולא ישב טוב.
לסיכום-
א. נסי להשתמש במייקאפ של אסתי ללא פריימר ועל פנים נקיות ללא קרם. מים, סבון, ניגוב טוב וישר מייקאפ.
במייקאפ של אסתי אני בקושי מפדרת, אולי רק באזור הטי. זה מייקאפ מאוד יבש ולא מצריך עוד קיבוע.
אם עדיין לא מחזיק-
ב. נסי פריימר אחר, שוב, לא על קרם לחות בשום אופן!
ג. אם עדיין לא יושב טוב, נסי לפדר בשיטת בייקיניג (אפיה) תניחי כמות גדולה של פודרה בתפזורת, ללא צבע, על המייקאפ ישר אחרי המריחה שלו. עם פאף (כרית לפודרה) תמתיני דקה-שתיים. החום גוף בעצם "אופה" ומקבע את המייקאפ. להסיר את השאריות עם מברשת גדולה.
זה מראה מאוד כבד בהתחלה. אבל אחרי רבע שעה 20 דקות זה מתיישב טוב ונראה פחות מסכתי.
בהצלחה:)

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אשמח לקבל עזרה בנושא.
אני מורחת פריימר על זה מייק אפ של לאודר ואיפור טוב.
מדוע שעה מתחילת השמחה כאילו ולא התאפרתי????
תודה רבה מאד על כל תגובה או עצה.
יש לך סוג דם +O?
מאפרת אמרה לי שלבעלות סוג דם זה, האיפור לא מחזיק טוב
מעניין נכון?
וד.א. קניתי דוגמית של אסתי לאודר לחגים והייתי מאד מרוצה! נשארתי מאופרת עד מוצאי החג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה