למה גוגל שיטס לא נותן לי לפתוח צ'אט?

לרעהו

משתמש מקצוען
בהתחלה הוא נתן לי ואין לי כרגע אופציה, איך מחזירים את זה

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
האם בדקת בודאות ששותף העריכה מחובר לחשבון בזמן שאתה פותח את הגיליון?

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
Screenshot_20230721_010457_Chrome.jpg

מופיע היכן שסימנתי בצהוב
אם השותף לעריכה מחובר.זה יופיע לך כצופים נוכחיים

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
הוא כרגע לא מחובר, אני רוצה שהוא יראה את הצ'אט כשיתחבר, אני לא רואה אצלי מקום לפתיחת צ'אט
אז הנה לך הסיבה.
הצט בשיטס לא מתחיל אם השותף לא מחובר.זה לא כמו הודעות מסנג'ר של מייל או פורום או ווצטפ שאפשר לשלוח גם אם הצד השני לא מחובר.
תעשה ניסוי עם חבר או מישהו שתשתף איתו גיליון.ותוודא שהוא מחובר .ואז תראה אפשרות צט בתגובות
Screenshot_20230721_012752_Chrome.jpg

לרעהו

משתמש מקצוען
אז הנה לך הסיבה.
הצט בשיטס לא מתחיל אם השותף לא מחובר.זה לא כמו הודעות מסנג'ר של מייל או פורום או ווצטפ שאפשר לשלוח גם אם הצד השני לא מחובר.
תעשה ניסוי עם חבר או מישהו שתשתף איתו גיליון.ותוודא שהוא מחובר .ואז תראה אפשרות צט בתגובות

צפה בקובץ המצורף 1428034
ממש תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה