צימר למה אנשים משלמים מחירים לא הגיוניים על נופש?!

מצב
הנושא נעול.

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אנחנו עכשיו בנופש בלה פלאן עם ורשנר
תקשיבו, אין מה לומר: נהננים כל רגע!!!
אירוח מושלם!!!
טיולים מדהימים! אוכל מטורף! אוירה מיוחדת!! אנשים משלנו...
הרבה שאלו למה אנחנו טסים מאורגן ומשלמים כל כך הרבה והנה התשובה: אין להשוות את ההנאה והרוגע כשטסים באופן מאורגן.
ואגב שמעתי מאנשים שיצאו לבד שהכל יקררר (כל המחיה וכו') והגיעו למסקנה שיותר שווה להוסיף עוד קצת ולצאת מאורגן בראש גרוע...
וואו תגיד\י, זה לא מסוכן להיות עכשיו בצרפת?

נערך לאחרונה ב:

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אגב
זה אתר מענין לזוג שמחפש לנקות את הראש ובמרקום לשלם על מלון מחפשים דירה יפה ויוצאים ללילה או שנייים
הבעיה כי המחירים לזוג יקרים ולמשפחה הם זולים
יש עוד בעיה שנושא הכשרות בבית כזה הוא מסובך מעט

נערך לאחרונה ב:

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
אגב
זה אתר מענין לזוג שמחפש לנקות את הראש ובמרקום לשלם על מלון מחפשים דירה יפה ויוצאים ללילה או שנייים
הבעיה כי המחירים לזוג יקרים ולמשפחה הם זולים
יש עוד בעיה שנושא הכשרות בבית כזה הוא מסובך מעט
גם לזוג
600 ש"ח ללילה זה אמנם לא מאוד זול אבל גם לא בשמים

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
אבל לא דירות יפות כ"כ
ראיתי דירות בבת ים עם נוף משגע לים אבל זה יקר לזוג שרוצה למצוא משהו ב600 שח

יש אפשרות למיין לפי מחיר?
בוודאי, הנה דוגמה
אפשר גם להזיז את המפה, להגדיל ולהקטין, ולקבל תוצאות על המפה

מים צלולים

משתמש מקצוען
אנחנו עכשיו בנופש בלה פלאן עם ורשנר
תקשיבו, אין מה לומר: נהננים כל רגע!!!
אירוח מושלם!!!
טיולים מדהימים! אוכל מטורף! אוירה מיוחדת!! אנשים משלנו...
הרבה שאלו למה אנחנו טסים מאורגן ומשלמים כל כך הרבה והנה התשובה: אין להשוות את ההנאה והרוגע כשטסים באופן מאורגן.
ואגב שמעתי מאנשים שיצאו לבד שהכל יקררר (כל המחיה וכו') והגיעו למסקנה שיותר שווה להוסיף עוד קצת ולצאת מאורגן בראש גרוע...
אנחנו נפשנו 4 נפשות
3 שבועות! בעיירה טין (הרבה יותר יפה מלה פלאן, את החברה מלה פלאן לוקחים לראות באוטובוס את טין...)
כולל טיסות
כולל רכב צמוד
כולל מלון אלפיני קטן
כולל אטרקציות שכלולות בעיירה
יצא לנו באיזור ה9000 אלף שח לכל המשפחה ל3 שבועות!
אגב אוכל הבאנו מעיירה אקסלבן ועשינו על האש וחלק לילות קנינו פיצה אצל רוטנמר ליד האגם
באגטים בבוקר קנינו במאפיה שכל החרדים הצרפתים שם קונים
יצא כמעט כמו שיוצא לאדם לשבוע במאורגן בלה פלאן...
לא תלויים באף אחד
ונהנים עד הגג
(חלק מהכיף בחול זה להתנתק, ולא לפגוש את כל עמישראל איתך ביחד...)
וכן אפשר להנות עד הגג בלי לקרוע את הכיס!
היינו זוג עם 2 קטנים אחד בין 3 ואחד בין שנה וחצי
אגב שלא לדבר על ההנאה מהאירגון של הדבר הזה
זה הנאה הרבה הרבה לפני הנופש
לא בושה להעזר במי שמבין, אנשים שהיו שם, או אנשים שגרים בצרפת ויוצאים להרים כל שנה
זה ממש כיף!

נערך לאחרונה ב:

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
האתר אירביאנדבי באמת מעולה, יצא לנו להזמין דרכו בלונדון, בשיא גולדרסגרין במחיר בדיחה! (בחור גוי שלא מבין שזה אזור מבוקש ומבחינתו עשה את עסקת חייו...) שילמנו פחות משליש מהממוצע שם.
בהחלט יש שם מציאות.
אבל---
וזה לשאלת פותח האשכול, בדכ שאנשים יוצאים כבר לנופש נופש, הם רוצים להתפנק, בריכה ים, משחקי שולחן, מקום על רמה, ומה לעשות שהעולם הבין יפה מאוד שעכשיו זה שיא העונה ואפשר לנצל חופשי את כולם, לצערינו...
והיום עוד ועוד אנשים מבינים שלצאת ולהוציא את הילדים, זה מאסט, נפש בריאה בגוף בריא. כולם צריכים את זה אין מה לעשות...

אגב לגבי טיסות יש את החכמים ביננו, אלו שאוהבים מראש, שכבר עכשיו! הם מזמינים טיסות לאוגוסט הבא,
סיפרה לי חברה שהזמינה לפני שנה לברצלונה זוג + שלוש לחודש הזה יצא להם 1000 שח טיסות!! שזה הזוייי
והכי מצחיק שבמהלך השנה נולד עוד ילד:) שאותו הם לא חישבו, ולצרף אותו יצא להם סכום כמעט זהה של מה שהם שילמו לחמישה נפשות....

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
וזה לשאלת פותח האשכול,
פותח האשכול (אני) רק רצה לספר לעולם על Airbnb, זה הכל
מי שיש לו המון כסף (וגם מי שחושב שלכולם יש המון כסף כמוהו או שהכסף שלו זה לא המון) שילך לאן שהוא רוצה, זו לא מטרת האשכול
המטרה היא ליידע את אלו שאין להם המון כסף ואעפ"כ שוכרים דירות באלפי שקלים, שהם יכולים לעשות אותו דבר או כמעט אותו דבר בשליש מחיר

תותית י.

משתמש מקצוען
@אברך צעיר (?)
תודה רבה על המידע!!
אני רוצה לסגור עם איזה יחידה משם לחמישי שישי שבת הבאים..
אני מעוניינת כמובן לצאת במוצ"ש ולשלם יותר, האופציה היחידה זה להזמין גם את הלילה של מוצ"ש או שיש דרך יותר זולה?
בכללי יש דרך לתקשר עם המוכר לפני שסוגרים? (יש לי כמה שאלות על הגישה לשם בתחב"צ ואם יש שם מניינים בשבת באזור הדירה)
זה זה מה שאני מתעניינת

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
@אברך צעיר (?)
תודה רבה על המידע!!
אני רוצה לסגור עם איזה יחידה משם לחמישי שישי שבת הבאים..
אני מעוניינת כמובן לצאת במוצ"ש ולשלם יותר, האופציה היחידה זה להזמין גם את הלילה של מוצ"ש או שיש דרך יותר זולה?
בכללי יש דרך לתקשר עם המוכר לפני שסוגרים? (יש לי כמה שאלות על הגישה לשם בתחב"צ ואם יש שם מניינים בשבת באזור הדירה)
זה זה מה שאני מתעניינת
יש שם אפשרות שליחת הודעה לבעלים,
אני התכתבתי עם מלא לפני שסגרתי...
פשוט תשאלו על האופציה להישאר עד מוצש,
אם לא יאפשר תאלצו לשלם על כל היום.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו נפשנו 4 נפשות
3 שבועות! בעיירה טין (הרבה יותר יפה מלה פלאן, את החברה מלה פלאן לוקחים לראות באוטובוס את טין...)
כולל טיסות
כולל רכב צמוד
כולל מלון אלפיני קטן
כולל אטרקציות שכלולות בעיירה
יצא לנו באיזור ה9000 אלף שח לכל המשפחה ל3 שבועות!
אגב אוכל הבאנו מעיירה אקסלבן ועשינו על האש וחלק לילות קנינו פיצה אצל רוטנמר ליד האגם
באגטים בבוקר קנינו במאפיה שכל החרדים הצרפתים שם קונים
יצא כמעט כמו שיוצא לאדם לשבוע במאורגן בלה פלאן...
לא תלויים באף אחד
ונהנים עד הגג
(חלק מהכיף בחול זה להתנתק, ולא לפגוש את כל עמישראל איתך ביחד...)
וכן אפשר להנות עד הגג בלי לקרוע את הכיס!
היינו זוג עם 2 קטנים אחד בין 3 ואחד בין שנה וחצי
אגב שלא לדבר על ההנאה מהאירגון של הדבר הזה
זה הנאה הרבה הרבה לפני הנופש
לא בושה להעזר במי שמבין, אנשים שהיו שם, או אנשים שגרים בצרפת ויוצאים להרים כל שנה
זה ממש כיף!
באמת מקום מושלם!
הייתי שם לפני שלושה ימים
כשעלינו ללמעלה ירד שלג והכל היה לבן...
לגבי הלבד או קבוצה זה עניין של טעם
אנחנו נהננו מאד!! היתה לנו קבוצה נדירההה!!

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
טוב,
שאלה שלא בדיוק קשורה,
פשוט אנשים נמצאים פה אז מקווה שמישהו ידע לעזור.
טיסה פנימית בארה"ב,
מה הפרוצדורה בשדה?
כמו טיסה ממדינה למדינה או קצר יותר?
תודה! דחוף לי ממש מידע בעניין!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה