כללי למה אני לא מצליחה להכינס לבאנרים

• פותח הנושא Esti
  • פורסם בתאריך

Esti

משתמש רשום
כל הבאנרים שחוגגים פה אני לא מצליחה להיכנס... זה פותח לי דף ריק!

yis

משתמש רשום
אם תפרטי את הבעיה אולי נוכל לעזור לך יותר, אבל בכל אופן כל באנר יכול להיפתח ע"י התקנת הפלאש הרגיל שמתקינים בד"כ אוטומטי באינטרנט לצפייה בוידיאו

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם אצלי יש את אותה בעיה.
כל הבאנרים שמסתיימים ב SWF נפתחים אצלי כדף לבן.

yis

משתמש רשום
הבעיה הזו נעוצה בזאת שאתם לא פותחים את הבאנר אחרי שהוא מתורגם לקובץ וידיאו אלא איך שהוא בתוכנת פלאש, ולכן אם אין לכם תוכנה זאת הקובץ לא יפתח.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא כ"כ הבנתי מה שאמרת.
לי יש פלאש בגרסה הקודמת (9- היתה אצלי בעיה בהתקנה, אבל בשאר האתרים פלאש עובד כרגיל) יכול להיות שזה בגלל זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה