התייעצות למה אין מוקד מסירת דואר ברובע ז'?

mina

משתמש מקצוען
כל תושבי השכונה צריכים ללכת לרובע ג',
לסניף יש חסד.

זה לא הגיוני!!!!!!
והאבסורד הגדול יותר...
שבעקבות שתושבי רובע ז' באים ליש חסד..
תושבי רובע ג' מוזמנים לזול סטוק באורגים!!! זה הזייה לחלוטין.. אני גרה דקה מיש חסד.. למה שאלך עד לזול סטוק???

לב זהבה

משתמש מקצוען
גם רובע ח' מגיעים ליש חסד.
וסתם לידיעתכם, כשנשלחת אליכם חבילה מקבלים הודעת מייל, שם אפשר לבקש לאיזה מוקד תגיע החבילה, הבעיה שזה הכי נגיש גם לרובע ח'.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שאין חנות מספיק גדולה שיכולה להקצות שטח לחבילות ולפקידה

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
גם רובע ח' מגיעים ליש חסד.
וסתם לידיעתכם, כשנשלחת אליכם חבילה מקבלים הודעת מייל, שם אפשר לבקש לאיזה מוקד תגיע החבילה, הבעיה שזה הכי נגיש גם לרובע ח'.
הבעיה שא"א לשנות שהחבילה תגיע לסוכנות הדואר ברובע ז'

HP מעצבת

משתמש מקצוען
למה ב"ישועת חיים"?
בדיוק אתמול הלכתי לסניף הדואר ברובע ז',
ואני גרה ברובע ז' החדש.

וחשבתי למה אין סניף דואר באמצע הרובע,
כזה שלא כל התושבים שגרים בחלק החדש של רובע ז',
צריכים לבוא עד המרכזון בבעל הנס.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
בדיוק אתמול הלכתי לסניף הדואר ברובע ז',
ואני גרה ברובע ז' החדש.

וחשבתי למה אין סניף דואר באמצע הרובע,
כזה שלא כל התושבים שגרים בחלק החדש של רובע ז',
צריכים לבוא עד המרכזון בבעל הנס.
למה שלא יעבירו את הסניף שנמצא ברובע ז' הישן לאמצע הרובע?

אפשר להעביר אותו למרכזון מכבי,
או למרכזון שייפתח מתחת לבניינים החדשים שנבנים במרכז הרובע?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה שלא יעבירו את הסניף שנמצא ברובע ז' הישן לאמצע הרובע?

אפשר להעביר אותו למרכזון מכבי,
או למרכזון שייפתח מתחת לבניינים החדשים שנבנים במרכז הרובע?

ומה עם ז' הישן? :(
לי לא נגיש למשל בעל הנס כמו "יש" כי ממילא אני עושה קניות שם (שלא לדבר על המזגן :) שמשום מה יש נקודות דואר שמתקמצנים על זה, למשל במרכזון של ג' עם העשן של הסיגריות במאורה של המאפיונרים-או שזה מה שאני רואה...)

מאה100

משתמש מקצוען
חכו חכו שמשהו יזוז בדואר ישראל!!
הזיה שאני גרה דקה וחצי מיש חסד והחבילות שלי מגיעות לזול סטוק ובמקרה הטוב לסוכנות בג'. ואלה שם משתגעות!! הולך שם פיצוץ של חבילות!!!! אם לא מזמינים תור, אפשר לחכות שעה!!! בתור.
פשוט מסכנות!
אפשר לפתוח סוכנות לז' הישן ואחר לחדש.
ואפשר עוד שעות פתיחה! אין אין על דואר ישראל!!! טמטום!!!
תאמינו לי שניסינו לשנות את זה ומשנה שעברה בסוכות ועד השנה לא הגענו להסכמים והבנות. רצינו לפתוח עוד ממ"ס ולא הסכימו. ניסינו לשפר את שעות הפתיחה. אין! התייאשנו.

וסתם לידיעתכם, כשנשלחת אליכם חבילה מקבלים הודעת מייל, שם אפשר לבקש לאיזה מוקד תגיע החבילה
המייל הזה מגיע רק שהשולח הוא נורא מהוגן.. כמו נקסט ולעיתים אלי אקספרס... בארץ לא קיבלתי אף פעם! ואלי אקספרס כמעט אף פעם..

emma

משתמש מקצוען
נכון צודקות לגמרי
גם תושבי רובע ו' נשלחים לזול סטוק
למה שלא יהיו סניפי דואר בו' ובח'

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכון צודקות לגמרי
כן,
יש איזושהי חוצפנית עם שם כמו שלי, מרובע ו' שכותבת את הכתובת שלנו כדי שהחבילות יגיעו לה ליש
קרה כבר כמה פעמים שהגעתי בהתלהבות ל"יש" כי גם אני הזמנתי וקיבלתי חבילות עם בגדים שהם ממש לא שלי ורק אחרי שבדקתי שוב ראיתי שזה מישהי אחרת,
אז אם היא פה בפורום שתדע שזה ממש גזל זמן!
מה היא מצפה, שאתקשר אליה שהחבילה הגיעה?
כי מה שעשיתי עד שהבנתי שזה מוגזם והתחלתי לזרוק את הודעות הדואר שלה, הייתי הולכת במיוחד בשבילה לדואר, שם הפקידה היתה רואה על החבילה מה הטל' שלה והיתה קוראת לה לדואר.
שיטה מתוחכמת אבל ממש דוחה!

מאה100

משתמש מקצוען
נכון צודקות לגמרי
עד כמה שהבנתי הסניף בו' נסגר מאיזה סיבה עצלנית למדי. של גיוס כח אדם וצמצום לשם התייעלות.
חוצפה
אבל האמת שתדעו לכם יש לי שיטה מצוינת להתמודד עם דואר ישראל..
אני אחשוף לכם אותה...
שולחים פניה למבקר המדינה עם כל הפרטים. ואז אוהו הם נבהלים. אם לא הייתי עושה את זה לפחות 10 פעמים בשנה האחרונה, הייתי היום צריכה להמתין ל20 חבילות לפחות.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
ומה עם ז' הישן? :(
לי לא נגיש למשל בעל הנס כמו "יש" כי ממילא אני עושה קניות שם (שלא לדבר על המזגן :) שמשום מה יש נקודות דואר שמתקמצנים על זה, למשל במרכזון של ג' עם העשן של הסיגריות במאורה של המאפיונרים-או שזה מה שאני רואה...)
ברובע ז' הישן כבר יש סניף דואר.

אני לא צריכה ללכת לקצה השכונה מההקצה השני,
רק בשביל להירשם לקבל מענק עבודה לדוגמה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מקרה דומה בנוה יעקב בי-ם, ותשועה ברוב יועץ

HP מעצבת

משתמש מקצוען
מקרה דומה בנוה יעקב בי-ם, ותשועה ברוב יועץ
נכון,
מזה לקחתי את ההשראה.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ברובע ז' הישן כבר יש סניף דואר.

אני לא צריכה ללכת לקצה השכונה מההקצה השני,
רק בשביל להירשם לקבל מענק עבודה לדוגמה.
איפה?
בבעל הנס?
לא נגיש לי, כבר ציינתי בהודעות שלעיל...

לב זהבה

משתמש מקצוען
אי אפשר שיהיה בכל רחוב, אפשר בכל שכונה.
ברובע ח' היה סניף דואר מאוד נחמד שנסגר לפני תקופה, אני עובדת במשרד והיום אין בכל רובע ח' אפי' תיבה אדומה בשביל לשלוח דואר, פשוט הזיה.
לנו יש רכב אז איכשהו זה בסדר עם יש חסד (אפי' שעכשיו יש לי שם חבילה כבר כמה ימים ועוד לא הגעתי לקחת) אבל אני רואה חברות ושכנות שזה ממש קשה להן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה