מידע שימושי למבינים בפלאפון בשיאומי

avi++

משתמש מקצוען
אוי ואבוי לכזו נעילה
אחרי 3 נסיונות הסים יחסם ויקח הרבה זמן לשחזרו, לא מומלץ!
יש נעילת מקשים עם קוד אבטחה
לא עושים אף פעם נעילה עם קוד PIN!!!
בנעילה של טלפון עם קוד PIN זה הקוד של הטלפון, לא של הסים, PIN של סים זה משהו אחר
בכל מקרה בשיאומי גם בנעילת PIN הטלפון לא ננעל סופית אף פעם (למיטב ידיעתי), אחרי 5 נסיונות כושלים הוא נחסם ל30 שניות וגם את זה אפשר לעקוף בשניה

אשר גרין 1

משתמש חדש
D I G I T A L
יש לי את המכשיר, הילדים כל הזמן משחקים בו, לוחצים על המקשים וקבוע כשזה בידיהם אחרי כמה דק' אני מקבלת שיחת טלפון מהמשטרה שמתענינים אם הכל בסדר כי היתה להם שיחה ממני.
בקיצור, על מה הם לוחצים שזה מגיע למשטרה? אין שום עדות בשיחות האחרונות וכמובן הם לא מחייגים 100
למי יש מושג??
אם זה מה שקורא אז כנראה יש בפנים לחצן חירום ועד כמה שידוע לי (תתקנו אותי אם אני טועה) :
אין לחצן מצוקה בפלאפון הזה!! רק בפלאפונים מגושמים של זקנים יש לחצן מצוקה!
אז
1) או שזה איזה כלאים תוצרת סין של זיוף וחיבור של שני מכשירים (ובכלל לא שיומי לצערי)
2)או תקלה
3) או שבנעילה יש שיחת חירום
4)או שפשוט במקרה הילד לחץ על אותם מספרים
(אם יש בנעילה של שיומי את זה בכלל, יש את זה בנוקיה החדש)
5)גם 111 זה גם מספר חירום ו999 אולי זה גם מספר חירום אוניברסלי ויש עוד המון מספרים שעלולים להילחץ והם חירום בינ"ל
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

batglas

משתמש פעיל
בנעילה של טלפון עם קוד PIN זה הקוד של הטלפון, לא של הסים, PIN של סים זה משהו אחר
בכל מקרה בשיאומי גם בנעילת PIN הטלפון לא ננעל סופית אף פעם (למיטב ידיעתי), אחרי 5 נסיונות כושלים הוא נחסם ל30 שניות וגם את זה אפשר לעקוף בשניה
איך עוקפים את זה?
שכחתי את הסיסמה

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי את המכשיר, הילדים כל הזמן משחקים בו, לוחצים על המקשים וקבוע כשזה בידיהם אחרי כמה דק' אני מקבלת שיחת טלפון מהמשטרה שמתענינים אם הכל בסדר כי היתה להם שיחה ממני.
בקיצור, על מה הם לוחצים שזה מגיע למשטרה? אין שום עדות בשיחות האחרונות וכמובן הם לא מחייגים 100
למי יש מושג??
כנ"ל.
עדיין מנסה לפענח איך זה קורה.
אמנם אין תיעוד ברשימת השיחות, אבל אפשר לשמוע את השיחות בהקלטות.

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
מאוד פשוט.
אם הטלפון נעול, האופציה להתקשר היא רק למספרי חירום, והמספר הראשון הוא המשטרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה