עזרה ללקוחות מאוחדת - מה ההחזרים לקורס ה"ל ותומכת לידה

ו8

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות לקבל החזר עלהיעוצים וכו' ולהמיר את זה בזיכוים של חניות?

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
מנסה שוב..
מי שקבלה לאחרונה החזר על קורס הכנה ללא מילדת. במאוחדת בירטשלים, אשמח מאד לשמוע באיזה סניף הגישה.
תודה!

קריקטורה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כן
וחבל שיש כאלו שמעבירות קורסים וטוענות שיש החזר בשעה שאין.

אשתי הייתה אצל אחת שהיא תומכת ולא מיילדת, ואח"כ הגישה את הקבלה לועדת חריגים ואישרו לה.

חוץ מזה ממה שידוע לי שכל הסכומים שנאמרו כאן הם עד גובה הסכום הנ"ל אך גם עד חצי מהסכום, כלומר, אם התומכת עלתה 800 ש"ח אפשר לקבל החזר עד 400 ש"ח, למרות שהם נותנים ע"ז גג של 500 ש"ח. (לא מתכווין ממש על הסכומים אלא ברעיון).

מקווה שדברי הובנו.

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
אשתי הייתה אצל אחת שהיא תומכת ולא מיילדת, ואח"כ הגישה את הקבלה לועדת חריגים ואישרו לה.

חוץ מזה ממה שידוע לי שכל הסכומים שנאמרו כאן הם עד גובה הסכום הנ"ל אך גם עד חצי מהסכום, כלומר, אם התומכת עלתה 800 ש"ח אפשר לקבל החזר עד 400 ש"ח, למרות שהם נותנים ע"ז גג של 500 ש"ח. (לא מתכווין ממש על הסכומים אלא ברעיון).

מקווה שדברי הובנו.
איך מגישים לועדת חריגים? ומה הנימוק?

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מאוחדת שיא-
ידוע לך האם יש אפשרות לממש את ההחזר של ה 400 כבר מהלילה ראשון?
לא, צריך 3 ימים קודם במימון של 285....
במכבי זנ בדיוק הפוך - קודם החזר של 4000 ואז של 283.
לתשומת ליבכן אפשר לעבור קופה- ולקבל פעמיים החזר!!!!!!!! כמובן בתקופה של עד חצי שנה מהלידה. זה שווה.

• תודה
Reactions: 002

קריקטורה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לידיעתכן,
יש אפשרות לקבל הוזלה משמעותית בבתי מלון וצימרים דרך ארגון מנוחה וישועה.
זה המייל להעביר בקשה, צריך לצרף תעודת לידה .(עד 4 חודשים מהלידה הם מממנים)
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
הטלפון:0552773557.
תהנו.
מה הכתובת מייל? אם אפשר להכניס סמיילי במקום ה@ תודה.

אבידובי

משתמש מקצוען
יש תומכות לידה שנותנות על קורס הכנה ללידה חשבונית של ליווי לידה כתומכת וזה מתקבל

איתך -אקסטרה דולה

משתמש רשום
פרסום וקופי
עימוד ספרים
1.ניתן לברר מול ציפי (למשל) אחד לאחד מדוע יש לה החזרים למרות שהיא לא מיילדת.(דרך ציפי ולס- לדוגמא) האם היא כותבת משהו אחר בקבלה? או לחילופין יש לה הסדר אישי מול הקופה למרות שהיא לא מיילדת?

2. ניתן לברר את הנושא גם מול קופת החולים:) ולשאול אותם האם דרך ציפי ולס ניתן לקבל החזרים? וכן האם דולות אחרות (עם תעודה מקצועית כמובן המעידה על הכשרתן לכך) מוכרות לצורך קבלת החזרים?

3. שמעתי מלקוחות שלי שיש כאלו שכן מקבלות החזרים... מעניין לברר אחת ולתמיד את כל הקריטריונים שלהם, ובמה נבדלת נותנת שרות אחת מרעותה למרות ששתיהן לכאורה נושאות אותה תעודה ומקצוע, לטובת נשים ר ב ו ת אחרות שמגיע להן- ובצדק, גם לקבל החזרים!!!

4. מבחינת החוק - כל יולדת אמורה לקבל החזר דרך הקופה, בהתאם לקריטריונים שהקופה קבעה. ברוב הקופות (כללית, מכבי וכו' אין שום בעיה לקבל החזר על ליווי לידה וכן קורס הכנה ללידה - הניתן על ידי דולה=תומכת לידה שהוכשרה לכך.
כמובן בהצגת תעודת הכשרה וקלה מתאימה.

אני אישית מעניקה ללקוחות שלי 2 קבלות- מומלץ.... כך הן מקלות יותר החזרים מהקופות. תוספת של כמה מאות שקלים טובים:)

לכל שאלה או עניין אני כאן בשמחה,
וכן במייל:
DBITACH@ ג'י מייל נקודה קום

קבצים מצורפים

• איתך.png
    איתך.png
    KB 31.1 · צפיות: 36

איתך -אקסטרה דולה

משתמש רשום
פרסום וקופי
עימוד ספרים
דרך אגב, הרעיון של אבידובי כאן - יכול להיות טוב,
רק לברר מול דעת התורה שלכן,
רוב הדעות נוטות לאשר זאת, מלבד לקוחה אחת או שתיים במהלך השנים ששאלו את רבותיהן, ולא קיבלו אישור לכך.
שמנה לב:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה