לכל המפיקות, תכניות ומי שיכול לעזור, לתשומת לבכם!

אזמרה

משתמש רשום
לכל המפיקות, כותבות תכניות, משווקות וכל מי ששמח לעזור,
לתשומת לבכם!

במסגרת המאגר-גמ"ח למורות "בשבילך", פנתה אלינו מנהלת מרכז ללימודי יהדות לבחורות בגילאי 18-25, וביקשה את עזרתנו. אני מצרפת את בקשתה, ואשמח למי שיכול להתגייס בעצות, רעיונות, המלצות:

אני מנהלת מרכז ללימודי יהדות בשעות הערב בעיר חילונית. הבנות הבוגרות שלנו מגיעות מרקע חילוני לחלוטין, וב"ה הן מתחזקות ונישאות לבחורי ישיבה ומקימות בתים של תורה. כיון שהמרכז אינו נתמך ע"י גורם רשמי, אין באפשרותנו לממן את כל השיעורים במרכז. כרגע יש לי "חור" במערכת בימי רביעי ואני זקוקה לפעילות מחזקת כלשהי לבנות (אינני מוסרת שיעורים, רק מרכזת את התכנית).
האם תוכלו להמליץ לי על תכנית\ הקרנה, כגון אלו שמקרינים בסמינרים, בכל נושא כלשהו?
אציין שוב כי המרכז פועל בהתנדבות, כך שבאפשרותי לתת תשלום סמלי בלבד.
תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה