התייעצות לכל המדופלמים בנושא בכי תינוקות

• פותח הנושא stars
  • פורסם בתאריך

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אנחנו מנסים כבר למעלה משבועיים!
וואו ליבי אתכם זה כ"כ מתיש פיזית ונפשית...
האם ניסיתם לאחר משמעותית את שעת השינה ע"מ שיהיה יותר עייף?

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אה, שכחתי פרט חשוב: הוא יוצא לבד מהעריסה!
זה גיל באמת מאתגר [וחמודדדדד]

כמובן שגם אצלי הגיע גיל שהם יודעים לצאת לבד,
ברוך השם.

אז אומרים לו - אין לצאת בלילה מהמיטה.
וכשהוא יבין שאתם נחרצים בענין, ולא מחפשים לחייך מה'שטויות' שלו, ולא מעוניינים לתת יחס של לחץ או כל סוג יחס אחר,
הוא לא יעשה את זה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וואו ליבי אתכם זה כ"כ מתיש פיזית ונפשית...
האם ניסיתם לאחר משמעותית את שעת השינה ע"מ שיהיה יותר עייף?
לא ממש. אשתי די מקפידה על זמנים נורמליים. לפעמים יוצא איחור של גג שעה.
אבל בדיוק בליל שבת ובמוצ"ש יצא שהוא הלך לישון מאוד מאוחר - בערך שלוש שעות מאוחר.

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לא ממש. אשתי די מקפידה על זמנים נורמליים. לפעמים יוצא איחור של גג שעה.
אבל בדיוק בליל שבת ובמוצ"ש יצא שהוא הלך לישון מאוד מאוחר - בערך שלוש שעות מאוחר.
אני לא מדברת על חד פעמי כי הילד לא מתכוונן כל יום מחדש אלא לאחר בשעה לדוג' כל יום בעקביות ולראות אם עוזר...

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני לא מדברת על חד פעמי כי הילד לא מתכוונן כל יום מחדש אלא לאחר בשעה לדוג' כל יום בעקביות ולראות אם עוזר...
כלומר לתת לו לישון פחות בכל יממה?

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
כלומר לתת לו לישון פחות בכל יממה?
בדיוק. יש סיכוי שהוא קצת מלא בשינה ולכן שנתו רופפת כדאי לבדוק זאת.. אצלי ביום שהיינו בגינה/ פעילות אחרת... הילד ממש שוכח לקום ושנתו חזקה ורגועה...
דבר נוסף בדקתם שהוא לא רעב? לפעמים הבן שלי היה קם והייתי נזכרת שלא אכל הרבה בא. ערב, חב' במבה +מים והילד ישן. (כמובן חד פעמי לא מעשה יום ביומו)
ו

אייזי

משתמש מקצוען
מניסיון של ילד אחד, שבכה הרבה בגיל כזה,
ושנינו מיואשים לחלוטין אחרי חודשים של שינה מועטת בלילה (בפרט אשתי),
החלטנו שאי אפשר להמשיך כככה ו3-4 לילות של צרחות שסגרנו את כל החלונות,
ולא הבנו איך השכנים לא מזמינים משטרה על התעללות בחסרי ישע וישנו אולי שעה שעתיים בלילה.
וזה נגמר לגמרי
נ.ב כמובן שעזבנו אותו אחרי שנתנו לו לשתות וראינו ששום דבר לא מציק וכו' וכו'

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מניסיון של ילד אחד, שבכה הרבה בגיל כזה,
ושנינו מיואשים לחלוטין אחרי חודשים של שינה מועטת בלילה (בפרט אשתי),
החלטנו שאי אפשר להמשיך כככה ו3-4 לילות של צרחות שסגרנו את כל החלונות,
ולא הבנו איך השכנים לא מזמינים משטרה על התעללות בחסרי ישע וישנו אולי שעה שעתיים בלילה.
וזה נגמר לגמרי
נ.ב כמובן שעזבנו אותו אחרי שנתנו לו לשתות וראינו ששום דבר לא מציק וכו' וכו'
כפי שכתבתי, זה פחות מעשי, כי הוא יוצא לבד מהלול.

אייזי

משתמש מקצוען
עוד הערה קטנה לפני שעשינו מה שכתבתי לעיל, נסינו לשבת לידו שבכה ואז הוא באמת נרגע ,
אבל נוצר מצב שישבנו לידו שעות וכשקמנו צרחות מחדש וזה לא עזר כלום.

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי חם לו?

ברגע שאני רואה שהבננה מתעוררת בלי סיבה (נראית לעין) אני מדליקה מזגן, בד"כ זה עוזר.
בלילות האחרונים שהחום גבר, יש מזגן על שעון שבת גם באמצע הלילה.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זה משהו חדש? סיים מעון/מטפלת?
לפעמים שינוי בשגרה הוא מלחיץ, והלחץ מתבטא בלילה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עוד הערה קטנה לפני שעשינו מה שכתבתי לעיל, נסינו לשבת לידו שבכה ואז הוא באמת נרגע ,
גם אצלנו זה המצב.

בן כמה הוא היה כשנתתם לו לבכות כמה לילות?

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לישון לידוווו, פשוט להירדם, כן על הרצפה, עם כרית ושמיכה כך מצד אחד אתם איתו ומצד שני אפס אקשן באמצע הלילה..
כך יצא שישר שהוא רואה את בעלי עם הכרית הוא נשכב מייד בשקט יודע מנסיון ששמח כבר לא יהיה פה... (ואז בעלי עושה אחורה פנה)

NaamaY

משתמש צעיר
לסיכום
- זה מעצבן להודות, אבל כנראה בתת מודע הוא מרגיש שזה אפשרי. עובדה שיש דברים אחרים שהוא לא עושה (מקווה...) כי מבחינתכם זה גבול אדום בל יעבור
- בהנחה ולא מפריע לו אחד מאלפיים האפשרויות שעלו כאן בתגובות, כנראה זה באמת נושא של שדר. אצלי למשל כמה שיכולים לשגע אותי, קימה אלינו לחדר בלילה פשוט אין. כנראה הילדות מרגישות ששם השדר הוא חד משמעי. מה שפחות קורה עם שתיה\שרותים\כואב לי.....
הייתי עושה ניסוי, אין לכם מה להפסיד
לשדר לו - ויותר מזה, לעצמכם! - ברורות לפני השינה שאין כזה דבר לצאת מהמיטה. לחזור על זה בכל וריאציה אפשרית וברורה.
להראות לו איפה מכינים לו בקבוק במיטה, או מוצץ ולחזור שוב ושוב על המסר - אבא ואמא לא מגיעים אליך בלילה. אסור לצאת מהמיטה בלילה. אסור. אסור. אסור.
אפשר לוודא שיש לו חפץ מנחם במיטה, דובי או שמיכי וכו' שלא ירגיש מסכן
וזהו........ לדעת שאתם את שלכם עשיתם, ובזה זה נגמר. בקימה ש(כנראה...) תהיה, שוב לשדר לו בתקיפות שאסור לצאת מהחדר ולהחזיר אותו למיטה. בשיטת האסימונים של ריק לבוי הוא משוכנע שכשאנחנו חוזרים שוב ושוב על מסר קצר וברור, הילד מפסיק להתחכם ולנסות להפר את הכלל.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לישון לידוווו, פשוט להירדם, כן על הרצפה, עם כרית ושמיכה כך מצד אחד אתם איתו ומצד שני אפס אקשן באמצע הלילה..
כך יצא שישר שהוא רואה את בעלי עם הכרית הוא נשכב מייד בשקט יודע מנסיון ששמח כבר לא יהיה פה... (ואז בעלי עושה אחורה פנה)
אוחחח.... כמה שאנחנו עושים את זה.... :( :( :(

אחת צפונית

משתמש מקצוען
כמו שכתבו פה גבולות זה שם המשחק. ילד כמעט בן שנתיים מבין מאד מאד מה ההורים שלו מסכימים ומה לא. כמו שהוא מבין שאסור לשחק בסכין לדוגמא גם פה אם אתם תהיו נחרצים וברורים שבלילה ישנים ולא קמים גם הוא יבין זאת. אני אישית נגד להשאיר ילד בוכה לבד בחדר. לשבת לומר יפה עכשיו לילה קח מוצץ ולישון. תחליטו אתם את זה והוא גם יבין. זהו גיל של בדיקת גבולות ואמירה אני פה.
לומדים עם הילדים....
ילד בגיל הזה בעיקרון לא אמור לקום. אחרי שלילת כאבים/רעב או הפרעות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה