מידע שימושי לכבס מבלי להרוס -עצות וטיפים.

יראת גאולה

משתמש מקצוען

תהילתית

משתמש מקצוען
איך מורידים כתם של לורד שחור(לא ארטליין אך כן לורד עבה) משמלה לבנה שעברה 3 כביסות מאז וללא הואיל(עם אוקסיג'ן ונוזל כלים)?
תודותיי שלוחות אם שמלת בתי תינצל.........

שקדי

משתמש מקצוען
להתיז ספרי לשיער, לשפשף שיטמע בבד ולכבס. (ראיתי שכתבו פה גם אלכוהול כמדומני)

ל.לי

משתמש רשום
למשהו יש מידע איך להוריד משחת שיזוף?
פיירי לא עוזר.
משהו שמע על מסיר שומנים ?

הבנים חייבים קרם שיזוף לפני שיוצאים מהבית או לטיול והחולצות נהרסות . החולצות מצהיבות אחרי הכביסה.

ל.לי

משתמש רשום
איך מורידים כתם של גואש רחיץ אבל לא ירד מהחולצה בכביסה?

לפעם הבאה, לפני הכביסה תשרי במים קרים , אפילו לילה.
טוב גם ללורדים רחיצים.

אחרי השריה הכל יורד.
ואם מכבסים מיד, הכתמים נשארים

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
איך מורידים כתם של גואש רחיץ אבל לא ירד מהחולצה בכביסה?

לפעם הבאה, לפני הכביסה תשרי במים קרים , אפילו לילה.
טוב גם ללורדים רחיצים.

אחרי השריה הכל יורד.
ואם מכבסים מיד, הכתמים נשארים
תודה על התשובה!
טעות שלי-שהורדתי להם את החולצות ושמתי בסל כביסה ושכחתי מהם אחרי שבוע כיבסתי וכמובן לא ירד יש מה לעשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה