דרוש מידע ליקולייף- טיפול בורידים

ddd

משתמש צעיר
בררתי בעבר על מוצר זה כסובלת מורידים.
כל מי שהמליצה לי עליו התגלתה כסוכנת.
לא מצאתי אישה אחת שהשתמשה ונהנתה והיא לא סוכנת.
אולי העזרה בכיס מחפה על הכאבים
בכל אופן הלכתי למומחה לכלי דם שיש לו הרבה תעודות- לד"ר אברהמי- מקבל ברחוב הברזל בת"א.
והוא אבחן לי את הבעיה כוורידים שמופיעים ממקור אגני- והפנה אותי לד"ר בלינקי מומחה בתחום.
אכן ד"ר בלינקי המליץ לי על צינטור ורידים ללא הרדמה - טיפול של 30 דקות.
נפגשתי במהלך הביקורת והטיפול עם המון נשים שעברו אצלו את הטיפול וחייבות לו את שחרורן
וגם אני מצטרפת להודות לו שהיה השליח הטוב לעזור לי ולהביא לי את הישועה
ממליצה בכל פה!

כל העסקנים שהתיעצנו- המליצו עליו מאד!!!!
לדעתי העניין של השיווק לא גורע מיעילות המוצר, אבל כל אחת עם מה שהיא חושבת ומרגישה, לא שוללת אף דעה..

על ד"ר אברהמי גם אני יכולה להמליץ, לא מנסיון אישי אלא קרובת משפחה שטיפלה אצלו והיתה מאד מרוצה..

בכל אופן, מעניין לשמוע על מצב הורידים שהיו לך ובאיזה שלב בחיים טיפלת בהם כי זה דבר שמאד משתנה בין אחת לאחת, וזה די משמעותי מבחינת יעילות הטיפול.

מולטימד

משתמש פעיל
לדעתי העניין של השיווק לא גורע מיעילות המוצר, אבל כל אחת עם מה שהיא חושבת ומרגישה, לא שוללת אף דעה..

על ד"ר אברהמי גם אני יכולה להמליץ, לא מנסיון אישי אלא קרובת משפחה שטיפלה אצלו והיתה מאד מרוצה..

בכל אופן, מעניין לשמוע על מצב הורידים שהיו לך ובאיזה שלב בחיים טיפלת בהם כי זה דבר שמאד משתנה בין אחת לאחת, וזה די משמעותי מבחינת יעילות הטיפול.

בסביבות גיל 30+
הוורידים כאבו לי מאד
לא יכולתי לעמוד על הרגליים הרבה זמן.
ולפני לידה-------סיוט!!!!!

• תודה
Reactions: ddd

י פייג

משתמש צעיר
D I G I T A L
לאלה שכבר מעוניינים לצרוך את הליקוריץ:
לאחרונה מתנהל קמפיין אגרסיבי של חברה שאמנם גם משווקת את הליקוריץ של פיטנס אבל טוענת שהיא המשווקת הבלעדית. (לא אזכיר שמות).
התורה חסה על ממונם של ישראל וחבל לשלם מחירים מפולפלים רק בגלל שיש להם המון הוצאות על שיווק ויחצנים.
אותו מוצר בלי לשלם על המותג היקר ועדיין לקבל את המקורי של פיטנס עם המחקרים של פרו' אבירם ושל ד"ר פוגלמן.
דברו איתי
טבעי לחיים בריאים

רעהו יעזורו

משתמש חדש
בשיח אמת - לייף סלס ניתן להשיג הרבה יותר בזול
אנחנו אמנם שיווק רשתי אך הכי זולים למוצר 200 מ"ג
המומלץ ביותר - עדויות רבות מלקוחות שאינן משווקות

נערך לאחרונה ב:

רעהו יעזורו

משתמש חדש

אז כך .......
אולי שאלתם - למה באמת כל מי שנהנתה היא סוכנת , למה בפוראוור זה לא כך , הרבה נהנים אך לא משווקים
זה ממש פשוט , כשנכנסים כזכיינים בחברה מקבלים את המוצרים יותר בזול ולכן רוב הלקוחות המרוצים נהיים סוכנים כי ההשקעה מינימלית והרווחים נאים בלא הרבה טרחה , אז לפעמים זה חוזר לחברה כבומרנג שחושבים שממליצים בשביל להרויח
אך כמובן שקימים המון לקוחות שלא מעונינים לשווק אך ממליצים בכל פה

Mix

משתמש מקצוען
שמעתי המלצות רבות על טיפול בורידים ע"י מכשיר אלקטרודות
יש היום ניידים ממש נעימים וקלים לתפעול
זה מזרים בהם את הדם ומשטיח את הורידים
מברור את הצבע זה לא משנה להם
אבל ממש ממש מועיל
אסור בהריון אגב...

רעהו יעזורו

משתמש חדש
הליקולייף הוא שונה מאוד הוא לא מסוג הזבנג וגמרנו , הוא טיפול עמוק ואמיתי , וזו המעלה הגדולה שלו

בשונה משאר הטיפולים הוא מנקה את כל העורקים ומונע בעיות הרבה יותר חמורות , ובעית הורידים נפתרת אגב שהרווחתם נקיון מטריגלצרידים מחומצנים הדבוקים בכלי הדם

לפרוט נוסף ומידע על המגה ליקולייף צרו קשר

yyff

משתמש פעיל
מישהי יודעת האם במעבר בין הכדורים הרגילים לכדורים המוגברים סביר שיש כבר כמה ימים כאבים מוגברים מאוד מאוד בוורידים?

י פייג

משתמש צעיר
D I G I T A L
לרבים השואלים:
תוספי הליקוריץ - ליקולייף (כל המינונים) המיוצרים בפיטנס כשרים לפסח ומופיעים ברשימת הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.
ליקולייף כשר לפסח

בברכת פסח כשר ושמח מתוך בריאות איתנה.

לשאלות ופרטים (לאחר הפסח) 0542060989 (ניתן גם בווצאפ)

6782238

משתמש חדש
הבן שלי סובל מורידים ולקח ואמר שמאוד עזר לו

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בכל אופן הלכתי למומחה לכלי דם שיש לו הרבה תעודות- לד"ר אברהמי- מקבל ברחוב הברזל בת"א.
והוא אבחן לי את הבעיה כוורידים שמופיעים ממקור אגני- והפנה אותי לד"ר בלינקי מומחה בתחום.
אכן ד"ר בלינקי המליץ לי על צינטור ורידים ללא הרדמה - טיפול של 30 דקות.
נפגשתי במהלך הביקורת והטיפול עם המון נשים שעברו אצלו את הטיפול וחייבות לו את שחרורן
וגם אני מצטרפת להודות לו שהיה השליח הטוב לעזור לי ולהביא לי את הישועה
ממליצה בכל פה!

כל העסקנים שהתיעצנו- המליצו עליו מאד!!!!
אני ממש אשמח לדבר איתך אין לי פרימיום כך שלא יכולתי לשלוח באישי
אני מקבל המון טלפונים וכדי לחסוך קצת מהשאלות אכתוב כאן:
הליקוריץ עליו אני מדבר הוא אותו חומר של הליקוריץ שהומלץ לכם.
המחיר של הליקוריץ שאני מציע חייב להיות תמיד הכי אטרקטיבי ולכן אם יש למישהו מידע על מחיר תעדכנו אותי, אני אשתדל להיות תמיד הכי כדאי.

נכון להרגע מחיר בקבוקון של ליקוריץ המכיל 60 כמוסות (1-2 ליום) 180 ש"ח
מחיר לשלישייה 500 ש"ח (166 ליחי')
מחיר לשישייה 900 ש"ח (150 ליחי')
מחיר ל 12 חבילות 1600 ש"ח (133 ש"ח ליחי')

הטלפון להזמנות 054-20-60-989
הזמנות באתר כנסו לכאן
המחיר הזה כמדומני כמו המחיר של הליקולייפ המקורי? במה זה יותר זול? ומה ההכשר?
אגב אחרי טיפול מלא של 6 חודשים בליקולייפ עדיין צריכה את הגרבים האליסטיות רק שיתכן שבלי זה המצב היה מחמיר יותר..אי אפשר לדעת.לכן מתלבטת אם להמשיך עוד 6 חוד.. ואם זה משנה דווקא הליקוליפ הזה או שמה שמוכרים רגיל ב60 ש"ח גם יכול לעזור אותו דבר..

י פייג

משתמש צעיר
D I G I T A L
חשוב לדעת!!!
צמח הליקוריץ הוא אנטי אוקסידנט עוצמתי ביותר, היחיד מסוגו בעולם. חימצון גבוה של גופנו נובע מרדיקלים חופשיים, הנוצרים ממזון מעובד, לחץ נפשי ואוויר מזוהם שאנחנו נושמים. החימצון גורם להמון מחלות ומזרז תהליכי הזדקנות. ברפואה אלטרנטיבית שמים דגש על מניעת המחלות, רצוי לקחת לקחת אנטיאוקסידנטים באופן קבוע. כצרכן של הליקוריץ אתם מרוויחים את כול סגולות המרפא של הליקוריץ ובנוסף את יתרונות המוצר כאנטיאוקסידנט.
לפרטים נוספים ולהזמנה

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חשוב לדעת!!!
צמח הליקוריץ הוא אנטי אוקסידנט עוצמתי ביותר, היחיד מסוגו בעולם. חימצון גבוה של גופנו נובע מרדיקלים חופשיים, הנוצרים ממזון מעובד, לחץ נפשי ואוויר מזוהם שאנחנו נושמים. החימצון גורם להמון מחלות ומזרז תהליכי הזדקנות. ברפואה אלטרנטיבית שמים דגש על מניעת המחלות, רצוי לקחת לקחת אנטיאוקסידנטים באופן קבוע. כצרכן של הליקוריץ אתם מרוויחים את כול סגולות המרפא של הליקוריץ ובנוסף את יתרונות המוצר כאנטיאוקסידנט.
לפרטים נוספים ולהזמנה
לא עניתם על המחיר

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הסיבה היא פשוטה:
התוספת הכספית כדי להחשב כ'סוכנת' היא לא גדולה כל כך, והרווח העתידי שיתכן מכך, משפיע שכשאת כבר קונה ערכה שנתית, בהחלט תשקלי להוסיף את ה-200 ש"ח (כך ע"פ זכרוני) המדוברים ולהיפך לסוכנת, כשבלקוח הראשון שיבוא דרכך תוכלי לכסות אותם, ואולי גם לצאת כבר עם רווח קטן.
זה הכל.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך בלקוח אחד אפשר לכסות 1100 ש"ח?(900+200) ועוד לצאת עם רווח קטן?
איך זה עובד שם?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

פיג

משתמש פעיל
תכלס , מה עוזר לורידים?
ליקולייף?
ליקוריץ?
אני כבר ממש מבולבלת וכואבת

זוהר05

משתמש פעיל
תכלס , מה עוזר לורידים?
ליקולייף?
ליקוריץ?
אני כבר ממש מבולבלת וכואבת
זה משתנה מאוד,
אני לקחתי ליקוריץ- שיוצר תחת שם אחר באותו מפעל של הליקולייף,
לקח כ3 חודשים עד שהשפיע- והציל לי את החיים,
בפעם שניה לקחתי את של אותה חברה כ4 חודשים ולא עזר בכלל,
המשכתי לקחת והוספתי במקביל של עוד חברה- שום כלום,
רק גרביון אלסטי...
הלוואי שהייתי יודעת לומר מה ההבדל.

ללושקה

משתמש מקצוען
יש את צמח הליקריץ גם בממתק הקרוי ליקריץ או במבליק לירושלמים (השחור, לא האדום)... (גם איתו לא כדאי להגזים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה