קניות באתרים מחו"ל לינק של פאיפל להחזר תשלום מאליאקספרס

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
קניתי מוצר באלי אקפסרס לפני חצי שנה לפחות. המוצר לא הגיע מעולם ויחסית עלה יקר.
פניתי את המוכר בתחילה טען שאמתין בסבלנות אבל לאחר כמה חדשים הבטיח לי שיחזיר את הכסף
אבל ביקש לינק שלי של פאיפל. (בדרך כלל יש למוכרים אפשרות של החזר כספי דרך האתר לא?)
חיפשתי ומצאתי את הלינק המדובר. ושלחתי לו . אך הוא טוען שהפורמט צריך להסתיים .com ואחרת אין לו איך להיכנס.
כשאני נכנסת דרך הלינק הוא נכנס בלי בעיות.
אחרי מספר נסיונות הצעתי לו שישלח את המוצר שוב וזהו. אך הוא טוען שאינו יכול להוציא הזמנות חדשות ללא קניה. ומציע שאקנה משהו נוסף אצלו והוא יצרף את המוצר הקודם. לא מצאתי משהו זול לקנת ופתאום חששתי שאולי הוא סתם מקשקש וזהו ומנסה לסחוט אותי בדרך נוספת.

מה עושים?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו! אני בדיוק באמצע סיפור כזה. הזמנתי כמות של פריט מסוים וזה מעולם לא הגיע.
לצערי, הזמנתי את זה למישהו אחר, כך שעבר הרבה זמן אחרי שהסתיים ההגנה.
פניתי בצ'אט לשירות לקוחות של עלי אקספרס והם אומרים שהם יעזרו, אבל זה יקח כ 10 ימים.
נסי לפנות אליהם בצ'אט, אולי יצליחו לעזור לך

חצי הכוס המלאה

משתמש פעיל
ברור שהוא נוכל שמנסה לעקוץ אותך שוב
מה זה הדבר הזה שהוא לא יכול לשלוח בלי קניה? קשקוש מוחלט
תדרשי בתוקף שישלם דרך הפייפאל מייד, ואם לא - תלונה לשירות לקוחות ומשוב שלילי מאד!

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אבל איך דר פאיפל? הוא מבקש לינק שלי וטוען בתוקף שלא יכול להיכנס!
כי אומר שהלינק אמור להסתיים בcom אבל הוא לא באמת מסתיים ככה

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
בפייפאל כשבוחרים לשלוח תשלום למישו צריך להזין את כתובת המייל שאליו רוצים לשלוח תשלום (שזה המייל שאיתו פתחתם את חשבון פייפאל)

PPSH1.JPG

PPSH2.JPG

PPSH3.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה